obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Digitální zrcadlovka Nikon D3300 + 18-105 VR černá

Jednooká zrcadlovka Nikon D3300 + 18-105 VR Black + kupón na 4 čištění čipu zdarma je ideální pro začátečníky díky snadnému ovládání. Nikon D3300 je velmi výkonný fotoaparát, který disponuje nízkou hmotností a malými rozměry. Zrcadlovka nabízí snímač s rozlišením 24,2 Mpix a rychlostí snímání až 5 sn./s. Nikon D3300 s objektivem 18-105 VR je brilantním prostředek pro získání vysoké kvality obrazu a širokých možností fotografování. Díky nové funkci Wi-Fi můžete snadno přenášet data ale fotoaparát Nikon D3300 ovládat na dálku.

Nikon D3300 + 18-105 VR Black

Jednooká zrcadlovka Nikon D3300 + 18-105 VR Black + kupón na 4 čištění čipu zdarma je ideální pro začátečníky díky snadnému ovládání. Nikon D3300 je velmi výkonný fotoaparát, který disponuje nízkou hmotností a malými rozměry. Zrcadlovka nabízí snímač s rozlišením 24,2 Mpix a rychlostí snímání až 5 sn./s. Nikon D3300 s objektivem 18-105 VR je brilantním prostředek pro získání vysoké kvality obrazu a širokých možností fotografování. Díky nové funkci Wi-Fi můžete snadno přenášet data ale fotoaparát Nikon D3300 ovládat na dálku.

Naše cena: 14 990 Kč
Běžná cena:16 990 Kč
Ušetříte:2 000 Kč (12%)
Ceny včetně 21% DPH

Již není v prodeji

Záruka:24 měsíců
Výrobce: Nikon
Nikon je asi nejznámější firma v oblasti foto. K Nikonu patří kompaktní digitální fotoaparát, digitální zrcadlovka, objektiv, blesk a spousta příslušenství. Nikon je léty osvědčená a vyzkoušená značka, přesto nemůžeme výrobky značky Nikon svobodně prodávat. Omlouváme se zákazníkům a doporučujeme raději fotoaparáty Canon, Olympus nebo Fuji.

Detailní popis produktu Nikon D3300 + 18-105 VR Black

 

Jednooká digitální zrcadlovka Nikon D3300 + 18-105 VR černá + kupón na 4 čištění čipu zdarma + doprava zdarma.

Nikon D3300 + 18-105 VR - je nová digitální jednooká zrcadlovka pro začátečníky, která umožňuje snadno zachytit atmosféru důležitých okamžiků.

Výkonný, snadno přenosný a jednoduše ovladatelný fotoaparát Nikon D3300 s malými rozměry a nízkou hmotností je brilantním prostředkem pro získání vysoké kvality obrazu digitálních jednookých zrcadlovek při zachování jednoduchého ovládání.

Osvědčený režim Průvodce společnosti Nikon i nadále odstraňuje nejistotu týkající se nastavení fotoaparátu při fotografování všech motivů od scén s nízkou hladinou osvětlení až po krásné portréty a umožňuje získat příjemně jednoduchým způsobem vynikající snímky a videosekvence.

Působivá sada funkcí umožňuje fotoaparátu Nikon D3300 zachytit více detailů a produkovat brilantnější snímky, zejména při fotografování s vysokými citlivostmi ISO za nízké hladiny osvětlení. Mezi inovace fotoaparátu patříobrazový snímač CMOS s 24,2 milionu pixelů nové konstrukce bez optického antialiasingového filtru (OLPF), širší rozsah citlivostí ISO (max. ISO 12 800), nový výkonný systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4 a rychlejší sériové snímání s frekvencí až 5 sn./s.

Bezdrátový mobilní adaptér Nikon usnadňuje sdílení snímků, které budou na každé sociální síti výrazně vyčnívat nad snímky pořízenými chytrými telefony.

Nikon D3300 je excelentní volbou pro začátečníky v oblasti digitálních jednookých zrcadlovek, kteří chtějí fotografovat rodinný nebo studentský život a další motivy. Režim Průvodce poskytuje bezkonkurenčně jednoduché ovládání a silná kombinace obrazového snímače s vysokým rozlišením a vysoké citlivosti ISO zaručuje výrazně vyšší kvalitu obrazu v porovnání s libovolnými fotoaparáty jiných kategorií, než jakou představují jednooké zrcadlovky. Zrcadlový fotoaparát Nikon D3300 s možností sdílení snímků prostřednictvím mobilních zařízení je skvělým nástrojem pro zachycení příběhů, které si zaslouží pozornost.


Vynikající kvalita obrazu

Obrazový snímač je srdcem fotoaparátu a Nikon D3300 je fotoaparát s velkým srdcem. Jeho obrazový snímač s 24,2 milionu pixelů se vyznačuje speciální konstrukcí bez optického antialiasingového filtru, takže zachytí i ty nejjemnější detaily a struktury s úchvatnou ostrostí. Snímky jsou také působivě brilantní, zejména při použití objektivů NIKKOR. Díky novému výkonnému systému zpracování obrazu EXPEED 4 a rozsahu citlivostí ISO sahajícímunyní až k hodnotě ISO 12 800 (s možností dalšího zvýšení až na ekvivalent ISO 25 600)jsou i snímky pořizované za slabého osvětlení vysokými citlivostmi ISO krásně reprodukovány a nabízejí výjimečnou brilanci a bohatou gradaci.Díky frekvenci sériového snímání až 5 sn./s lze zachytit přesně ve správném okamžiku všechny akce s rychle se pohybujícími objekty a prchavé okamžiky nebo výrazy. A bez ohledu na to, jak rychle akce probíhá, máte díky 11bodovému AF systému s křížovým snímačem uprostřed obrazového pole záruku perfektního zaostření za všech okolností.


Režim Průvodce: asistence krok za krokem

Osvědčený režim Průvodce společnosti Nikon vám pomůže odhalit fotografa, který se ve vás skrývá. Režim Průvodce popisuje jednotlivé potřebné kroky a poskytuje inspirující vzorové snímky, které ilustrují požadovaný výsledek prováděných nastavení. Ukazuje tak začátečníkům i těm, kteří se chtějí naučit více, přesný postup pro získání vynikajících snímků a videosekvencí. Režim Průvodce je snadno dostupný prostřednictvím voliče expozičních režimů na horní straně fotoaparátu a umožňuje naučit se, jak nastavit fotoaparát a fotografovat, zobrazovat, mazat či retušovat snímky. Začínající fotografové se mohou například naučit pořizovat portréty s krásně rozostřeným pozadím, zmrazit fotografovanou akci nebo dosáhnout brilantních snímků za nízké hladiny osvětlení. Režim Průvodce požaduje po uživateli zadání typu pořizovaného snímku nebo videosekvence a osvědčuje se pro svou schopnost zvýšit jistotu začínajících fotografů a usnadnit komukoli zvládnout klíčové funkce a ovládací prvky, aniž by vůbec musel otevírat návod k obsluze!


Speciální efekty

Fotoaparát Nikon D3300 obsahuje nově zahrnutý režim speciálních efektů, který usnadňuje získání tvůrčího, uměleckého vzhledu snímků a videosekvencí. Uživatelé si užijí mnoho zábavy s 13 různými volitelnými efekty a získají osobité snímky a videosekvence. Mezi volitelné efekty patří efekt Pop, který zjasňuje barvy zvýšením jejich sytosti, režim Efekt dětského fotoaparátu, který vytváří efekt ve stylu retro, a režim Jednoduché panoráma, který vytváří vynikající panoramatické snímky rozsáhlých krajin nebo městských vedut. Všechny efekty jsou velmi snadno použitelné a jejich účinky lze během fotografování zobrazit v reálném čase na velkém monitoru LCD fotoaparátu.


Zábavné pořizování videosekvencí Full HD: funkce D-Movie

Fotoaparát Nikon D3300 umožňuje nejen snadno pořizovat vynikající snímky, ale stejně jednoduše lze s jeho pomocí také zaznamenávat skvělé videosekvence. Funkce D-Movie fotoaparátu je schopna zaznamenávat Full HD videosekvence při snímacích frekvencích až 50p/60p při použití kontinuálního zaostřování, což znamená, že poskytuje plynulé záznamy i rychle pohyblivých akcí včetně pozoruhodné ostrosti a brilance obrazu. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje jednoduše zahájit záznam a vestavěný stereofonní mikrofon – plus kompatibilita s externím stereofonním mikrofonem ME-1 společnosti Nikon – dovolují získat videosekvence, které nejen dobře vypadají, ale mají i dobrý zvuk.


Snadná propojitelnost

Snímky pořízené fotoaparátem Nikon D3300 lze odeslat přímo z fotoaparátu na libovolné chytré zařízení s operačním systémem iOS™ nebo Android™1, připravené pro snadný přenos na sociální sítě, jako jsou Facebook, Instagram nebo Twitter. A díky působivé kvalitě obrazu tyto snímky vždy vzbudí pozornost! Funkce Wi-Fi je velmi praktická rovněž pro fotografování, protože umožňuje použít chytré zařízení pro zobrazení náhledu fotografovaného motivu nebo dálkové ovládání fotoaparátu a pořizování vynikajících autoportrétů.

Inteligentní design pro intuitivní ovládání

Vynikající ergonomie Nikon, přehledná menu a specializovaná jednoúčelová tlačítka pro často používané funkce, jako je D-Movie nebo živý náhled, zaručují rychlou a intuitivní práci s fotoaparátem. 7,5cm (3“) monitor LCD s širokým pozorovacím úhlem a 921 000 pixely nabízí vysoce brilantní obraza nové tlačítko „i“, které je prakticky umístěné na zadní straně fotoaparátu, umožňuje obejít hlavní menu pro rychlou změnu nastavení během fotografování. Jasný a rozměrný optický hledáček (zobrazující přibližně 95 % obrazového pole při zvětšení 0,85×) usnadňuje zachycení perfektně načasovaných snímků, a to zejména při fotografování rychlých akcí ve velkých vzdálenostech. Jako novinku u fotoaparátu Nikon D3300 mohou uživatelé fotografující s využitím hledáčku volit mezi klasickým rozhraním a grafickým rozhraním s animovanými nastaveními pro intuitivnější ovládání.


Systém malých rozměrů

Nikon D3300 má malé rozměry při velké kvalitě obrazu a je tak přitažlivější digitální jednookou zrcadlovkou, než tomu bylo u dřívějších modelů. Díky novému malému objektivu NIKKOR 18–55 mm VR se zasouvacím tubusem, který je součástí sad těla fotoaparátu a objektivu, je přístroj D3300 mnohem kompaktnější a lépe přenosný než jiné digitální jednooké zrcadlovky. Neuvěřitelně lehké tělo přístroje váží pouhých 410 g (bez paměťové karty a baterie) a je dostupné v černé, červené nebo šedé barvě. Fotoaparát nabízí navzdory svým malým rozměrům velký, komfortní grip pro snadné uchopení a stabilní držení.


Objektivy NIKKOR, blesky a kompatibilita systému

Jednou z největších výhod fotografování jednookou zrcadlovkou Nikon je široká nabídka objektivů NIKKOR a systém výkonného a přitom snadno použitelného příslušenství, které je kompatibilní s fotoaparátem Nikon D3300. Objektivy NIKKOR jsou známé na celém světě pro svoji vysokou optickou výkonnost a fotoaparát D3300 je kompatibilní s kompletní řadou objektivů formátu DX. K dispozici je objektiv pro každou situaci – od kompaktních zoomů, které jsou perfektní pro všeobecné použití nebo cestování, přes vysoce světelné objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností pro získání krásně reprodukovaných neostrých míst obrazu (bokeh) až po širokoúhlé objektivy a makroobjektivy.

Bez ohledu na to, jaký objektiv si zvolíte, vždy budete mít k dispozici vysoce přesný a všestranný optický výrobek, který maximálně využije rozlišení obrazového snímače fotoaparátu s 24,2 milionu pixelů a pořídí snímky s živými barvami a vysokým kontrastem. Kromě objektivů je k dispozici například kompaktní a lehký externí blesk Nikon SB-300, který nabízí začátečníkům snadný nástroj pro dosažení skvěle osvětlených snímků. Blesk lze použít k zvýšení působivosti snímků pořízených za denního světla, je možné vylepšit s jeho pomocí snímky pořizované za nízké hladiny osvětlení, resp. jím lze osvětlit (vyjasnit) detaily objektů fotografovaných v protisvětle.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikon D3300 + 18-105 VR Black najdete v následujících kategoriích:

Další fotografie Nikon D3300 + 18-105 VR Black

Nikon D3300 + 18-105 VR Black
Nikon D3300 + 18-105 VR Black

Související produkty Nikon D3300 + 18-105 VR Black

paměťové karty:

Parametry produktu Nikon D3300 + 18-105 VR Black

Využitelné paměťové karty
SD karty ano
SDHC karty ano
SDXC karty ano
Technická specifikace
Typ senzoru CMOS
Rozměry senzoru 23,5 x 15,6
Maximální rozlišení 6000 x 4000 pixelů
Poměr stran (š:v) 3:2
Celkový počet pixelů 24.2 Mpix
Efektivní počet pixelů 24 Mpix.
Typ procesoru EXPEED 4
HDMI ano
Výměnné objektivy ano
Optický zoom 6 x
Ohnisková vzdálenost - minimální 27 mm
Ohnisková vzdálenost - maximální 157 mm
Stabilizace obrazu optická
Manuální ostření ano
Čas závěrky - nejkratší 1/4000 sec.
Čas závěrky - nejdelší 30 sec.
Světelnost objektivu (otevřená clona - f ) 3.5 f
Světelnost objektivu (zavřená clona - f ) 5.6 f
Zonální měření ano
Měření se zdůrazněným středem ano
Bodové měření ano
Korekce expozice +/-5 EV
Expoziční režimy 13 scénických režimů
Zabudovaný blesk ano
Dosah blesku SČ - 12 m
Patice pro externí blesk ano
Průměr filtru 67 mm
Živý náhled ano
Manuální vyvážení bílé ano + auto + 7 režimů
Citlivost ISO 100 - 12 800 (12 800 - 25 600)
Sekvenční snímání 5/1 obr./sec.
České MENU ano
Videosekvence ano ve Full HD
Ozvučené videosekvence ano
Max. délka videosekvence do zaplnění paměti s
Audiozáznam ne
Vnitřní paměť ne MB
Nekomprimovaný formát RAW ano
Komprimovaný formát QuickTime ano
Komprimovaný formát JPEG ano
Manuál ano
Priorita času ano
Priorita clony ano
Úhlopříčka LCD 3 palců
Rozlišeni LCD 921000 pixelů
Hledáček optický pentagonální hranol
Samospoušť 2, 5, 10 a 20 s
Výstup Video out ano
Výstup HD ano
Výstup USB 2.0 HI-speed ano
Zvukový vstup 3,5 mm jack
Wi-Fi ano
Materiál těla fotoaparátu hořčíková slitina
Závit na stativ ano
Dálkové ovládání volitelné
Napájení Li-ion EN-EL14a
Hmotnost 460 jen tělo g
Šířka 124 mm
Výška 98 mm
Hloubka 112 mm
Záruka 24 měsíců
Obsah balení
akumulátor Li-ion
český návod ano
krytka objektivu ano
nabíječka ano
originální software pro správu fotografií ano
popruh / poutko ano
záruční list ano
kupon na čištění čipu ano
Paměťové médium nutno dokoupit
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace

 
registrace poslat heslo