obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Sáčky a filtry do vysavačů, Bosch

Nabízíme velmi kvalitní papírové sáčky do vysavače od českého výrobce. Najdete zde kompletní sortiment náhradních papírových sáčků do vysavačů, seřazené celé podle značek (výrobce) vysavače - Eta, AEG, Bosch, Clatronic, Electrolux, Philips, Rowenta, Samsung, Panasonic, Zelmer, Vorwerk, Karcher, Parkside a další. Dále u nás koupíte HEPA filtry a skládané filtry do různých značek vysavyčů a také i kompletní sortiment textilních sáčků do vysavače.

Při platbě předem nad 300,- DOPRAVA ZDARMA !!!

V případě, že nenaleznete vámi hledaný typ vysavače, kontaktujte nás na tel. čísle  775 305 555  nebo napište na email obchod@fotoprodej.cz a my Vám rádi pomůžeme najít ten správný sáček.


Bosch - Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch vybudoval nezaměnitelný image významného výrobce a investora a jeho výrobky se od automobilové techniky přes elektrického nářadí a domácí spotřebiče až po tepelnou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích. Společnost Bosch u nás nabízí espressa, kuchyňské spotřebiče, žehličky a mnoho další kvalitní elektroniky.
přepnout na tabulkové zobrazení
Zobrazuji 150 z celkového počtu zboží 99
Stránka s výsledky: 1 2 další >>
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace

 
registrace poslat heslo