obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
 • Foto
 • Dalekohledy
 • Sáčky do vysavačů
 • Elektrospotřebiče do domácnosti
 • Výpočetní technika

Vanguard

Vanguard - Vanguard je významným dodavatelem příslušenství především pro digitální fotoaparáty a videokamery. Pod značkou Vanguard nabízíme jak profi brašny, běžné brašny, pouzdra i batohy. Vanguard dále dodává velkou řadu různých stativů, kufry, dalekohledy pro sport i odpočinek, alba, rámečky a filmy.

Výrobky značky Vanguard jsou zastoupeny ve všech následujících kategoriích.

Fotoaparáty

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

 • Vanguard BIIN 10 black

  Brašna Vanguard BIIN 10 black pro fotoaparát nabízí vnitřní rozměry 100 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 10 je v černé barvě a nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard BIIN 14 ORANGE

  Brašna Vanguard BIIN 14 orange pro fotoaparát s příslušenstvím nabízí vnitřní rozměry 135 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 14 velmi pěkně vypadá je v šedé barvě s oranžovím páskem na přední klopě. Brašna Vanguard BIIN 14 nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard Bora 6A

  Vynikající brašna Vanguard Bora 6A vhodná zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Bora 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Tvrdá brašna Vanguard Bora 6A je s pevným zapínaním na suchý zip.

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard Hawaii 6A khaki

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A khaki, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A khaki má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A khaki můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Hawaii 6A orange

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A oranžová, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard fotobrašna Pampas II 15BK

  Vanguard Pampas II 15KG je stylová brašna pro ochranou základního vybavení pro zrcadlovky nebo kompakty. Vanguard Pampas II 15KG je lehká a velice odolná brašna o rozměrech - vnitřní 150 x 105 x 145 mm. Vanguard Pampas II 15KG napízí popruh na rameno, který je snadno nastavitelný a během pár vteřin se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Vanguard ADAPTOR 41

  Vanguard Adaptor 41 získal své jméno díky své obrovské přizpůsobivosti – tento fotografický batoh je navržený tak, aby byl vším, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 41 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 46

  Vanguard Adaptor 46 je velmi přizpůsobitelný batoh pro vaší digitální zrcadlovku. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 46 je navržený aby vám nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 46 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu díky zapínání na levé i pravé straně. V brašně můžete přenášet i 13" notebook.

 • Vanguard Tokyo 6A žlutá

  Brašna pro fotoaparát Vanguard Tokyo 6A žlutá. Pěkná stylová brašna Vanguard Tokyo 6A má vnitřní rozměry 9,5 x 6,2 x 2,5 cm. Vanguard Tokyo 6A má zavíraní na zip a můžete jí nosit na opasku, nebo na krku.

 • Vanguard Borneo 17

  Vanguard Borneo 17 je praktická brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer s příslušenstvím. Vnitřní rozměry brašny jsou 17 x 10 x 8 cm. Brašna Vanguard Borneo 17 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou a také širokým popruhem na rameno. Stále jde o nejprodávanější brašnu na fotoaparáty z kolekce Vanguard.

 • Vanguard Protector 43 folie na LCD

  Vanguard Protector 43 je ochranná fólie na LCD digitálních fotoaparátu. Protector 43 o rozměru 3,8 x 5,1cm, pro digitální fotoaparáty s displejem 2,5“ (palce).

 • Vanguard Peking 5B

  Brašna Vanguard Peking 5B je vhodná pro vaše nové digitální fotoaparáty. Vanguard Peking 5B má rozměry 9,5 x 5,8 x 2,2 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Barcelona 6

  Brašna Vanguard Barcelona 6 je vhodná pro digitální fotoaparáty. Vanguard Barcelona 6 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Zajímavá je přední kapsička na paměťovou kartu. Vnitřní rozměr brašny je 120 x 60 x 40 mm.

 • Vanguard Pampas 6A červená

  Vanguard Pampas 6A červená je pěkná voděodolná a lehká brašna. Brašna Pampas 6B je vhodná pro kompaktní digitální fotoaparát a nabízí možnost nošení na opasku a pohodlné zavěšení na rameno. Pampas 6B je ideální brašna pro váš fotoaparát.

 • Pouzdro Vanguard Dakar 6A

  Pevná brašna Vanguard Dakar 6A má vnitřní rozměry 105 x 62 x 25 mm. Vanguard Dakar 6A je kompaktní brašna, kterou můžete nosit připnutou k opasku, nebo přes rameno. Vanguard Dakar 6A nabízí tvrdý, voděodolný materiál a natahovací boky dávají vašemu přístroji maximální bezpečnost.

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Vanguard BI-IN 59 black

  Batoh Vanguard BI-IN 59 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství. Batoh Vanguard BI-IN 59 black díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek umožňuje přenášet fotovýbavu bez problémů a pohotově je v batohu najít.

 • Čistící souprava Vanguard CK-3

  Čistící souprava Camlink na objektivy fotoaparátů, videokamer, samostatných objektivů a dalekohledů. Čistící sada digitál 5v1 se může použít i na jinou optickou soustavu.

 • Vanguard VS-41

  Výborný mini stativ Vanguard určený především pro fotoaparáty. Stativ se dodává v černé barvě. Vanguard VS-41 má pružinové nohy a je vhodný pro samospoušť a focení na delší čas.

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

 • Eyelead čistící balónek S

  Eyelead vzduchový čistící balónek, velikost S je určen pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Eyelead AIR BLOWER má ventil s prachovým filtrem, ktarý zabraňuje vniknutí malých částeček do vnitřního prostoru balónku. máte tedy jistotu že foukáte čistý vzduch.

 • Vanguard VGP 3201

  Vanguard VGP 3201 je vynikající, luxusní kufřík vhodný pro fotoaparáty i videokamery ale nalezne šírokou škálu využití.

 • Vanguard Protector 12

  Snímatelné ochranné fólie Vanguard Protector 12 jsou určeny pro přední LCD i zadní panel digitální MP3 iPod nano.

 • Vanguard Protector 42

  Ochranná folie Vanguard Protector 42 je určena pro displeje o velikosti 2,2". Vanguard Protector 42 ochrání LCD displej vašeho digitálního fotoaparátu proti poškrábání. Rozměry fólie Vanguard Protector 42 jsou 3,4 x 4,5 cm.

 • Vanguard BI IN 47

  Batoh Vanguard BI IN 47 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství a díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek Vám umožní Vaše věci bez problémů přenášet a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Batoh Fancier King Kong II 60

  Foto batoh Fancier King Kong II 60

 • Batoh Fancier King Kong II 70

  Batohy série KingKong II jsou módní a lehké prostředky pro přenášení vaší fototachniky. Vnější materiál foto batohu Fancier King Kong II 70 je vyroben z vodě odolnému nylonovému materiálu a chrání vnitřní vybavení písku, prachu i vlhku. Další zajímavostí batohu Fancier King Kong II 70 je vestavěná pláštěnka, která zajišťuje bezpečné používání fotovýstroje za zhoršeného počasí. Zesílený kryt přední kapsy odolá tlaku a bezpečně ochrání vnitřní zařízení.

 • Brašna Fancier King Kong II 10

  Foto brašna Fancier King Kong II 10 je určena pro jednu digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství jako je kabel, nabíječka, paměťová karta nebo podobné příslušenství. Vnitřní rozměry foto brašny Fancier King Kong II 10 jsou 175 x 105 x 175 mm.

 • Brašna Fancier King Kong II 20

  Foto brašna Fancier King Kong II 20 nabízí uložení jedné digitální zrcadlovky s objektivem a případně blesk, nebo další objektiv. Dále v brašně Fancier King Kong II 20 můžete přenášet kable, nabíječku, paměťové karty a další příslušenství. Vnitřní rozměry zajímavé brašny jsou 210 x 110 x 175 mm.

 • Vanguard Kenline 56

  Představujeme prostorný batoh Vanguard Kenline 56. Batoh KENLINE 56 vám nabízí dostatek prostoru pro digitální zrcadlovku a ojektivy a také mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 56 je fotobatoh pro 1 zrcadlovku, a 4-5 objektivů nebo blesk a další potřebné příslušenství plus peciální přihrádka pro notebook. Brašna má vnitřní rozměry 29 x 12,5 x 42 cm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard ADAPTOR 45

  Vanguard Adaptor 45 je obrovsky přizpůsobitelný batoh. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 45 je navržený aby nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 45 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 48

  Vanguard Adaptor 48 vás zaujme díky velkému prostoru který nabízí. Fotografický batoh Vanguard Adaptor 48 je navržený aby uspokojil i fotografy s velkou výbavou. Zajímavostí je že nabízí kompletní přístup jen ze zadní strany. Batoh Vanguard Adaptor 48 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu a jistě vám přijde vhod i možnost připevnění stativu.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

 • Vanguard UP-Rise 45

  Dokonalý batoh Vanguard UP-Rise 45 pro váš digitální fotoaparát, který vás nezradí na cestách po přírodě ani v jiných situacích, to je Vanguard UP-Rise 45. Brašna Vanguard UP-Rise 45 má vnitřní rozměry 26 x 13+6 x 23 cm. U batohu Vanguard UP-Rise 45 využijete bočních a předních kapes pro příslušenství.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Kenline i-Pro 38

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline i-Pro 38. Brašna Vanguard Kenline i-Pro 38 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline i-Pro 38 je brašna pro 1 zrcadlovku, až 3 objektivy, notebook 15", blesk, stativ a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 38 x 17 x 27 cm.

 • Vanguard Barcelona 6A

  Brašna Vanguard Barcelona 6A o rozměrech 95 x 65 x 25 mm je vhodná pro většinu dnes prodávaných digitálních fotoaparátů značek jak Olympus, Canon, tak i Panasonic, Sony, Kodak, Nikonm a dalších. Brašnu Vanguard Barcelona 6A můžete nosit přes rameno nebo na opasku. Brašna je opatřena přední kapsičkou, kupříkladu na paměťovou kartu. Barcelona 6A Vás zaujme zavím barevným provedením a velmi kvalitním a odolným materiálem.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard Padova 14TB černá

  Brašna Vanguard Padova 14TB černá je vyrobena v rozměrech 14 x 8 x 10+3 cm. Odolná brašna pro vaší videokameru nebo fotoaparát to je Vanguard Padova 14TB. Brašna Padova 14TB má moderní vzhled a její výhoda je že má odnimatelnou spodní část, kterou můžete využít pro příslušenství, nebo jiný přístroj. Pohodlně a bezpečně přenášejte váš fotoaparát v ergonomické a vodotěsné brašně Vanguard Padova 14TB.

 • Vanguard Padova 14TB vínová

  Vnitřní materiál brašny Vanguard Padova 14TB byl zvolen tak aby nedocházelo k poškrábaní objektivů a displeje.Rozměry brašny pro digitální zrcadlovky a videokamery jsou 140 x 80 x (100+30)mm. U brašny Vanguard Padova 14TB máte k dispozici celou řadu kapes na příslušenství.

 • Vanguard Padova 15 vínová

  Na výrobu brašny Vanguard Padova 15 byly použity kvalitní materiály nylon 840D + polyester 600D. Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard Borneo 14

  Praktická brašna pro bezpečný uložení a transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer. Rozměry brašny: 14 x 10,5 x 9cm. Brašna Vanguard Borneo 14 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou širokým popruhem na rameno. Je to jedna z nejprodávanějších brašen z nabídky Vanguard.

 • Vanguard MAK 233

  Stativ Vanguard MAK 233 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 233 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ. Stativ Vanguard MAK 233 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení.

 • Vanguard MAK 234

  Aluminiový stativ Vanguard MAK 234 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 234 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ a nyní je i pouzdro zdarma. Stativ Vanguard MAK 234 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení a využít jej můžete i pro dalekohled.

 • Vanguard MG-3 OS

  Vanguard MG-3 OS splní všechny požadavky, které budete mít pro váš stativ na digitální fotoaparát. Foto a video stativ Vanguard MG-3 OS nabízí 3-sekční nohy a sundavací stativoovu hlavu, která se dá samostatně přidělat třeba na sklo auta nebo zábradlí.

 • Vanguard VS-10

  Foto mini stativ Vanguard VS-10 je zajímavý stativ, který je skladný a přitom v případě potřeby splní svůj účel. Stativ Vanguard VS-10 zajistí aretaci vašeho digitální fotoaparátu při focení na samospoušť nebo při dlouhých expozičních časech. Vanguard VS-10 dodáváme ve stříbrné barvě.

 • Vanguard VT-214

  Foto a video stativ Vanguard VT-214 bude výborným pomocníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu. Vanguard VT-214 má 2 směrné hlavy + 3 sec. 20 nový trojhran, barva kovově šedá, plastová rozpěra, Q.S., příslušenství.

 • Vanguard VGP-7108c

  Rozměry kufříku na digitální fotoaparát a další foto-video techniku jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Kufr na digitální fotoaparát Vanguard VGP-7108c má hliníkový povrch a plastové rohy.

 • Vanguard VGP-9249a

  Kovový transportní kufr Vanguard VGP-9249a můžete používat jako ochranné uložiště pro vaší foto výbavu nebo jiné citlivé přístroje, které potřebujete přenášet. Kufry Vanguard VGP-9249A jsou velmi prostorné a promyšlené proto do nich můžete naskládat třeba digitální fotoaparát, objektivy, blesk, filtry a další foto příslušenství. Rozměry kufru Vanguard VGP-9249A jsou 33 x 19 x 10,5 cm. Kufry Vanguard VGP-9249A mají světlou kovovou barvu a jsou uzamykatelné.

 • Vanguard VGP 6408C

  Vynikající luxusní kufřík Vanguard VGP 6408C vhodný zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry kufříku Vanguard VGP 6408C jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Vnitřek kufru Vanguard VGP 6408C na digitální fotoaparát si můžete pomocí pěnovek vytvarovat tak aby přesně odpovídal velikosti vašeho přístroje.

 • Vanguard VGP-13

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13 vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13 s hliníkovým povrchem s vnitřním rozměrem: 44,5 x 31 x 15 cm. Hmotnost kufříku je 3,18 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-13S

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13S vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13S má hliníkový povrch a vnitřní rozměry: 38 x 23 x 16 cm. Hmotnost kufříku je 2,63 kg v černé barvě.

 • Dalekohled Vanguard VSH-66

  Pozorovací dalekohled Vanguard VSH-66 Platinium je výborný pozorovací dalekohled s vrchním pohledem. Dalekohled VSH-66 Platinium je dodáván s komletním balením v luxusním kufříku pro jeho bezproblémové přenášení. Balení Vanguard VSH-66 obsahuje stativ, pouzdro, čištění optiky redukci na zrcadlovku, držák na stativ a dalekohled. Další zláštností je možnost připevnit zrcadlový fotoaparát.

 • Vanguard OREGON 60

  Profi batoh Vanguard Oregon 60 má nvitřní rozměry 30 x 35 x 18 cm. Batoh Vanguard Oregon 60 doporučujeme pro digitální zrcadlové fotoaparáty a příslušenství. Batoh si můžete přispůsobit dle vašich požadavků.

 • Vanguard Oregon 10

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 10 ideální pro digitální fotoaparáty a příslušenství, vhodná do každého počasí. Rozměry brašny Vanguard Oregon 10 jsou 12 x 10 x 9 cm.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Oregon 23

  Profi brašna Vanguard Oregon 23. Rozměry brašny Oregon 23 jsou 23 x 19 x 15 cm. Brašnu Vanguard Oregon 23 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Stativ Vanguard Alta Pro 264AT

  Stativ Vanguard Alta Pro 264AT se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Profi stativ Vanguard Alta Pro 264AT nabízí inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Vanguard Alta Pro 264AT se dodává bez stativové hlavy a je vyrobený z hliníkových slitin.

 • Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 řemen přes rameno

  Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 řemen přes rameno pro stativy Alta+. Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 je řemen ergonomického designu z prodyšného materiálu, speciálně polstrovaný.

 • Vanguard Espod AP-233

  Kvalitní stativ VANGUARD ESPOD AP-233 je výborný pro amatérské fotografy. Stativ nabízí rychlé složení během pár sekund, vytáčení nohou do úhlu až 25 stupňů. Stativ Vanguard Espod AP-233 má na středovém sloupku upínací kroužek, který umožňuje jeho rychlé nastavení a anti-shock kroužek, který chrání fotoaparát před vibracemi. Vanguard Espod AP-233 je na skladě, ihned k dodání.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

Dalekohledy

 • Viewlux dalekohled Classic 10x50 + pouzdro

  Dalekohled Viewlux 10x50 je robustní a spolehlivý dalekohled s pryžovým povrchem pro příjemné uchopení. Viewlux 10x50 má centrální široké zaměřovací kolečko a dioptrickou korekci umožňujicí rychlé a jemné nastavení pozorování. Dalekohled Viewlux Classic je vynikající dalekohled 10x50 vycházející ze značky Vanguard. Doporučujeme jej pro velmi dobré optické vlastnosti a velmi dobrou pořizovací cenou. Brašna a popruh je součástí balení dalekohledu Viewlux 10x50.

 • Viewlux dalekohled Classic 7x50 + pouzdro

  Dalekohled Viewlux 7x50 je robustní a spolehlivý dalekohled s pryžovým povrchem pro příjemné uchopení. Viewlux 7x50 má centrální široké zaměřovací kolečko a dioptrickou korekci umožňujicí rychlé a jemné nastavení pozorování. Dalekohled Viewlux 7x50 doporučujeme pro velmi dobré optické vlastnosti s dobrou propustností světla a velmi přijatelnou cenou. Brašna a popruh součástí balení dalekohledu Viewlux 7x50.

 • Viewlux dalekohled Pocket 10x25

  Viewlux Pocket je kompaktní dalekohled s kvalitní optikou. Dalekohled Viewlux 10x25 dodáváme s pouzdrem a poutkem a utěrkou na optiku. Kapesní dalekohled je nejprodávanější ve své třídě, nabízí 10x zvětšení a využívá 25mm objektivu.

 • Vanguard High Plains 580 set

  Dalekohled Vanguard High Plains 580 set ihned k odběru. VANGUARD High Plains 580 + ZDARMA stativ, přepravní kufr a čistící set! Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 580 umí obraz přiblížit až 60x. Vanguard High Plains 580 je elitním výrobkem na poli pozorovacích dalekohledů. Průměr objektivu dalekohldu Vanguard High Plains 580 je 80mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 460

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je snadno přenosný střelecký dalekohled, který disponuje skvělými optickými vlastnostmi. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je dokonale vodotěsný. Vanguard High Plains 460 se vám nezamlží, je plněný dusíkem. Tento pozorovací dalekohled má průměr okularu 60 mm a dosáhne přiblížení až 60x.

Digitální fotoaparáty, kompakty a příslušenství.

 • Vanguard Tokyo 6A žlutá

  Brašna pro fotoaparát Vanguard Tokyo 6A žlutá. Pěkná stylová brašna Vanguard Tokyo 6A má vnitřní rozměry 9,5 x 6,2 x 2,5 cm. Vanguard Tokyo 6A má zavíraní na zip a můžete jí nosit na opasku, nebo na krku.

Dalekohledy

 • Čistící souprava Vanguard CK-3

  Čistící souprava Camlink na objektivy fotoaparátů, videokamer, samostatných objektivů a dalekohledů. Čistící sada digitál 5v1 se může použít i na jinou optickou soustavu.

 • Eyelead čistící balónek S

  Eyelead vzduchový čistící balónek, velikost S je určen pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Eyelead AIR BLOWER má ventil s prachovým filtrem, ktarý zabraňuje vniknutí malých částeček do vnitřního prostoru balónku. máte tedy jistotu že foukáte čistý vzduch.

 • Vanguard PA-88 adaptér pro fotoaparát

  Vanguard PA-88 je adaptér pro připojení digitálního fotoaparátu nebo videokamery k pozorovacímu dalekohledu. Adaptér Vanguard PA-88 je určen pro snadné a rychlé pozorování a fotografování. Vanguard PA-88 výužijete k pozorovacímu dalekodledu Vanguard VSH-88 a VSH-66. Připojení fotoaparátu nebo videokamery k PA-88 je pomocí šroubu, stjeného jako u bežneho stativu.

 • Vanguard DR-8210MG

  Vanguard DR-8210MG je malý a lehký přenosný dalekohled se zvětšením 8x a průměrem čočky 21mm. Kapesní dalekohled Vanguard DR-8210 je dodávan v pouzdře v pogumované úpravě a šedé barvě. Dalekohled má i dioptrickou korekci.

 • Vanguard FR-8300W

  Vanguard FR-8300W je skvělý binokulární dalekohled využitelný v mnoha každodenních situacích. Vanguard FR-8300W 8x30 má zvětšení 8x a průměr objektivu30mm a je výborným produktem společnosti Vanguard v odolném hliníkovém těle. Dalekohled FR-8300 dodáváme s pouzdrem.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard DA-8210

  Dalekohled Vanguard DA-8210 je nejprodávanější produkt společnosti Vanguard. Binokulár Vanguard DA-8210 je ideálním řešením pokud hledáte dalekohled nejen pro volný čas. Výhoda dalekohledu Vanguard DA-8210 jsou malé zozměry, 8x přiblížení, dioptrická korekce a pogumovaný povrch.

 • Vanguard FP-8220

  Vanguard FP-8220 je vynikající dalekohled použitelný za všech okolností. 8 x 22 mm Zaostřovací vzdálenost od 3 m Šířka zorného pole na 1km 115 m Průměr objektivu 22 mm Zvětšení (od) 8 x Zvětšení (do) 8 x Váha 160 g

 • Dalekohled Vanguard FR-1050W

  Dalekohled Vanguard FR-1050W potěší všechny své budoucí uživatele. Vanguard FR-1050W je výborný dalekohled pro každodenní použití, který umí zvětšovat obraz 10x. Vanguard FR-1050 se dodává s brašnou a popruhem na krk.

 • Dalekohled Vanguard FR-1250W

  Vanguard FR-1250W je vynikající dalekohled, který dokáže obraz zvětšovat v poměru 12:1. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard FR-1250W je 50 mm.

 • Vanguard FR-1650

  Dalekohled Vanguard FR-1650 je výborná novinka společnosti Vanguard. Zorné pole v 1000 metrech je u dalekohledu Vanguard FR-1650 73 m. Vanguard FR-1650 umí zvětšovat v poměru 16:1. Vanguard FR-1650 potěší všechny své uživatele.

 • Dalekohled Vanguard FR-2050W

  Dalekohled Vanguard FR-2050W vhodný pro maximální přiblížení. Vanguard FR-2050W je výborný dalekohled pro každodenní použití, který umí zvětšovat obraz 20x. Vanguard FR-2050 se dodává s brašnou a popruhem na krk.

 • Vanguard FR-8400W

  Vanguard FR-8400W je vynikající dalekohled, který se chlubí skvělou optikou.

 • Vanguard High Plains 461

  Vodotěsný dalekohled Vanguard High Plains 461 se výborně hodí k pozorování přírody a zvířat. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 461 je 60 mm. Zvětšit obraz u dalekohldu Vanguard High Plains 461 můžete až 60x.

 • Vanguard High Plains 551

  Ideální dalekohled k pozorování krás světa, to je pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 551. Oční reliéf u dalekohledu Vanguard High Plains 551 11 mm. Hmotnost pozorovacího dalekohledu Vanguard High Plains 551 je 515 gramů.

 • Vanguard High Plains 560

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 560 dokáže obraz přiblížit 15x až 45x. Zorné pole na 1000 metrech je u dalekohledu Vanguard High Plains 560 37 až 21 metrů. S pozorovacím dalekohledem Vanguard High Plains 560 můžete pozorovat přírodu a krajinu kolem vás.

 • Vanguard High Plains 561

  Vodotěsný pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 561 nabízí svým uživatelům nevšední parametry. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 561 je 60 mm. Oční reliéf dalekohledu Vanguard High Plains 561 je 18 - 22 mm.

 • Vanguard High Plains 581

  Dokonale vodotěsný prachu odolný pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 581 má rozsah zorného úhlu 1.5~0.8°. Dalekohledy společnosti Vanguard vynikají kvalitním zpracováním a důrazem na detail, Vanguard High Plains 581 není vyjímkou. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 581 má průměr objektivu 80 mm.

 • Dalekohled Vanguard ZF-103050

  Dalekohled Vanguard ZF-103050 se může pochlubit průměrem hledáčku 12 mm. Vanguard ZF-103050 je ideální řešení pokud hledáte pevný a odolný dalekohled s možností variabilníno přiblížení. Zoomový dalekohled Vanguard ZF-103050 přibližuje až 30x a nabízí průměru čočky 50mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 550

  Dokonalý dalekohled k pozorování zvířectva, ptáků a přírody, to je Vanguard High Plains 550. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 550 je 50 mm. S hmotností pouhého půl kila vás nebude Vanguard High Plains 550 na cestách tížit. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 550 je plněný dusíkem a to zajistí jeho nezamlžitelnost.

 • Dalekohled Vanguard VSH-66

  Pozorovací dalekohled Vanguard VSH-66 Platinium je výborný pozorovací dalekohled s vrchním pohledem. Dalekohled VSH-66 Platinium je dodáván s komletním balením v luxusním kufříku pro jeho bezproblémové přenášení. Balení Vanguard VSH-66 obsahuje stativ, pouzdro, čištění optiky redukci na zrcadlovku, držák na stativ a dalekohled. Další zláštností je možnost připevnit zrcadlový fotoaparát.

 • Dalekohled Vanguard FR-7500

  Dalekohled Vanguard FR-7500 je dalším skvělým dalekohledem společnosti Vanguard. Dalekohled Vanguard FR-7500 s 7x přiblížením je vynikající dalekohled pro každodenní použití. Vanguard FR-7500 dodáváme s popruhem na krk a brašnou přímo na dalekohled.

 • Optican stativový adaptér N01 pro dalekohledy

  Stativový adaptér Optican N01 se postará o jednoduché a pevné uchycení vašeho dalekohledu k stativu. Stativový adaptér Optican N01 má na své spodní straně šroub 1/4", který slouží k upevnění dalekohledu na stativ.

 • Vanguard BA-185

  Stativový adaptér Vanguard BA-185 se postará o jednoduché a pevné uchycení vašeho dalekohledu k stativu. Stativový adaptér Vanguard BA-185 má na své spodní straně šroub 1/4", který slouží k upevnění dalekohledu.

 • Čistící souprava Vanguard CK-5

  Čistící sada Vanguard CK-5 obsahuje antistatickou utěrku, čistící gel, foukátko, čistící kapesníčky a paličky. Sadu Vanguard CK-5 využijete u čištění digitálního fotoaparátu, PDA, mobilního telefónu, klávesnice atd.

Kapesní dalekohledy

 • Viewlux dalekohled Pocket 10x25

  Viewlux Pocket je kompaktní dalekohled s kvalitní optikou. Dalekohled Viewlux 10x25 dodáváme s pouzdrem a poutkem a utěrkou na optiku. Kapesní dalekohled je nejprodávanější ve své třídě, nabízí 10x zvětšení a využívá 25mm objektivu.

 • Vanguard DR-8210MG

  Vanguard DR-8210MG je malý a lehký přenosný dalekohled se zvětšením 8x a průměrem čočky 21mm. Kapesní dalekohled Vanguard DR-8210 je dodávan v pouzdře v pogumované úpravě a šedé barvě. Dalekohled má i dioptrickou korekci.

 • Vanguard DA-8210

  Dalekohled Vanguard DA-8210 je nejprodávanější produkt společnosti Vanguard. Binokulár Vanguard DA-8210 je ideálním řešením pokud hledáte dalekohled nejen pro volný čas. Výhoda dalekohledu Vanguard DA-8210 jsou malé zozměry, 8x přiblížení, dioptrická korekce a pogumovaný povrch.

 • Vanguard FP-8220

  Vanguard FP-8220 je vynikající dalekohled použitelný za všech okolností. 8 x 22 mm Zaostřovací vzdálenost od 3 m Šířka zorného pole na 1km 115 m Průměr objektivu 22 mm Zvětšení (od) 8 x Zvětšení (do) 8 x Váha 160 g

LCD fóliový chránič na displej

 • Vanguard Protector 43 folie na LCD

  Vanguard Protector 43 je ochranná fólie na LCD digitálních fotoaparátu. Protector 43 o rozměru 3,8 x 5,1cm, pro digitální fotoaparáty s displejem 2,5“ (palce).

 • Vanguard Protector 12

  Snímatelné ochranné fólie Vanguard Protector 12 jsou určeny pro přední LCD i zadní panel digitální MP3 iPod nano.

 • Vanguard Protector 42

  Ochranná folie Vanguard Protector 42 je určena pro displeje o velikosti 2,2". Vanguard Protector 42 ochrání LCD displej vašeho digitálního fotoaparátu proti poškrábání. Rozměry fólie Vanguard Protector 42 jsou 3,4 x 4,5 cm.

Klasické dalekohledy

 • Viewlux dalekohled Classic 10x50 + pouzdro

  Dalekohled Viewlux 10x50 je robustní a spolehlivý dalekohled s pryžovým povrchem pro příjemné uchopení. Viewlux 10x50 má centrální široké zaměřovací kolečko a dioptrickou korekci umožňujicí rychlé a jemné nastavení pozorování. Dalekohled Viewlux Classic je vynikající dalekohled 10x50 vycházející ze značky Vanguard. Doporučujeme jej pro velmi dobré optické vlastnosti a velmi dobrou pořizovací cenou. Brašna a popruh je součástí balení dalekohledu Viewlux 10x50.

 • Viewlux dalekohled Classic 7x50 + pouzdro

  Dalekohled Viewlux 7x50 je robustní a spolehlivý dalekohled s pryžovým povrchem pro příjemné uchopení. Viewlux 7x50 má centrální široké zaměřovací kolečko a dioptrickou korekci umožňujicí rychlé a jemné nastavení pozorování. Dalekohled Viewlux 7x50 doporučujeme pro velmi dobré optické vlastnosti s dobrou propustností světla a velmi přijatelnou cenou. Brašna a popruh součástí balení dalekohledu Viewlux 7x50.

 • Vanguard FR-8300W

  Vanguard FR-8300W je skvělý binokulární dalekohled využitelný v mnoha každodenních situacích. Vanguard FR-8300W 8x30 má zvětšení 8x a průměr objektivu30mm a je výborným produktem společnosti Vanguard v odolném hliníkovém těle. Dalekohled FR-8300 dodáváme s pouzdrem.

 • Dalekohled Vanguard FR-1050W

  Dalekohled Vanguard FR-1050W potěší všechny své budoucí uživatele. Vanguard FR-1050W je výborný dalekohled pro každodenní použití, který umí zvětšovat obraz 10x. Vanguard FR-1050 se dodává s brašnou a popruhem na krk.

 • Dalekohled Vanguard FR-1250W

  Vanguard FR-1250W je vynikající dalekohled, který dokáže obraz zvětšovat v poměru 12:1. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard FR-1250W je 50 mm.

 • Vanguard FR-1650

  Dalekohled Vanguard FR-1650 je výborná novinka společnosti Vanguard. Zorné pole v 1000 metrech je u dalekohledu Vanguard FR-1650 73 m. Vanguard FR-1650 umí zvětšovat v poměru 16:1. Vanguard FR-1650 potěší všechny své uživatele.

 • Dalekohled Vanguard FR-2050W

  Dalekohled Vanguard FR-2050W vhodný pro maximální přiblížení. Vanguard FR-2050W je výborný dalekohled pro každodenní použití, který umí zvětšovat obraz 20x. Vanguard FR-2050 se dodává s brašnou a popruhem na krk.

 • Vanguard FR-8400W

  Vanguard FR-8400W je vynikající dalekohled, který se chlubí skvělou optikou.

 • Dalekohled Vanguard ZF-103050

  Dalekohled Vanguard ZF-103050 se může pochlubit průměrem hledáčku 12 mm. Vanguard ZF-103050 je ideální řešení pokud hledáte pevný a odolný dalekohled s možností variabilníno přiblížení. Zoomový dalekohled Vanguard ZF-103050 přibližuje až 30x a nabízí průměru čočky 50mm.

 • Dalekohled Vanguard FR-7500

  Dalekohled Vanguard FR-7500 je dalším skvělým dalekohledem společnosti Vanguard. Dalekohled Vanguard FR-7500 s 7x přiblížením je vynikající dalekohled pro každodenní použití. Vanguard FR-7500 dodáváme s popruhem na krk a brašnou přímo na dalekohled.

 • Optican stativový adaptér N01 pro dalekohledy

  Stativový adaptér Optican N01 se postará o jednoduché a pevné uchycení vašeho dalekohledu k stativu. Stativový adaptér Optican N01 má na své spodní straně šroub 1/4", který slouží k upevnění dalekohledu na stativ.

Veškeré brašny měkká i pevná pouzdra a kufry

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6A

  Představujeme kvalitní brašnu Vanguard Kenline Slim 6A pro digitální fotoaparát. Rozměry Kenline Slim 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Brašna Vanguard Kenline 6A je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí a případným pádům a nárazům.

 • Vanguard BIIN 10 black

  Brašna Vanguard BIIN 10 black pro fotoaparát nabízí vnitřní rozměry 100 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 10 je v černé barvě a nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard BIIN 14 ORANGE

  Brašna Vanguard BIIN 14 orange pro fotoaparát s příslušenstvím nabízí vnitřní rozměry 135 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 14 velmi pěkně vypadá je v šedé barvě s oranžovím páskem na přední klopě. Brašna Vanguard BIIN 14 nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard Bora 6A

  Vynikající brašna Vanguard Bora 6A vhodná zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Bora 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Tvrdá brašna Vanguard Bora 6A je s pevným zapínaním na suchý zip.

 • Vanguard Buenos 6A oranžová

  Nová brašna Vanguard 6A oranžová v modré barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 95 x 65 x 25 mm. Zavírání je na suhý zip. Brašna Buenos 6A se dá nosit na opasku na batohu nebo přes rameno.

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard Java 5

  Vynikající brašna Vanguard Java 5, rozměrů: 8,5 x 5,5 x 3,5cm, vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Brašnu Vanguard Java 5 můžete nosit jak přes rameno, tak na opasku. Brašna má zapínaní na zip.

 • Vanguard Peking 6A

  Brašna Vanguard Peking 6A nabídne vašemu digitálnímu fotoaparátu útočiště za všech okolností. Brašna Vanguard Peking 6A má rozměry 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Granada 5

  Zajímavá brašna vhodná zejména pro přenášení digitálních fotoaparátů. Rozměry brašny Vanguard Granada 5 jsou 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Brašnu mužete nosit na opasku nebo na rameni pomocí popruhu, který je přibalen k brašně. Zavírání je na zip s ochraným lemem. Brašna má užitečnou přední kapsu na zip pro baterky a paměťovou kartu.

 • Vanguard Porto 5

  Pěkná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Porto 5: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Vangard Porto 5 mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Předností je přední kapsa na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Porto 5A

  Účelná brašna o rozměrech 9 x 5,5 x 2 cm, v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vytažení fotoaparátu. Brašna Porto 5A ma karabinku pro uchycení šnůrky na krk a nebo jí můžete nosit na opasku. Můžete použít i přední kapsu také na zip pro paměťovou kartu nebo baterky.

 • Vanguard Hawaii 5A khaki

  Hezká baršna Vanguard Hawaii 5A se dá nosit zavěšená přes rameno. Do brašny Vanguard Hawaii 5A se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 90 x 55 x 20 mm.

 • Vanguard Hawaii 6A khaki

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A khaki, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A khaki má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A khaki můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Hawaii 6A orange

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A oranžová, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Lima 5A

  Brašna na digitální fotoaparát Vanguard Lima 5A se vyrábí v rozměrech 90 x 55 x 20 mm. Pouzdro Vanguard Lima 5A nabídne dostatek prostoru i pro paměťovou kartu a další příslušenství.

 • Vanguard Corato modrá 6A

  Vanguard Corato 6A modrá brašna pro fotoaparáty. Pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměru: 6 x 1,8 x 10,5 cm

 • Vanguard Peking 9

  Brašna Vanguard Peking 9 je vhodná pro digitální fotoaparát. Vanguard Peking 9 se vyrábí v rozměrech 9,5 x 2,5 x 6,5 cm.

Zoomové dalekohledy

 • Vanguard High Plains 580 set

  Dalekohled Vanguard High Plains 580 set ihned k odběru. VANGUARD High Plains 580 + ZDARMA stativ, přepravní kufr a čistící set! Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 580 umí obraz přiblížit až 60x. Vanguard High Plains 580 je elitním výrobkem na poli pozorovacích dalekohledů. Průměr objektivu dalekohldu Vanguard High Plains 580 je 80mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 460

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je snadno přenosný střelecký dalekohled, který disponuje skvělými optickými vlastnostmi. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je dokonale vodotěsný. Vanguard High Plains 460 se vám nezamlží, je plněný dusíkem. Tento pozorovací dalekohled má průměr okularu 60 mm a dosáhne přiblížení až 60x.

Veškeré brašny měkká i pevná pouzdra a kufry

 • Vanguard Oregon 6B

  Vanguard Oregon 6B je k mání o vnitřních rozměrech 65 x 35 x 105 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu, dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás brašnu Vanguard Oregon 6B. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6B je z nylonu.

 • Vanguard Oregon 6A slim

  Vanguard Oregon 6A slim je vyráběná v rozměrech 65 x 25 x 95 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu , ale i dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás Vanguard Oregon 6A slim. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6A slim je z nylonu.

 • Vanguard Peking 10

  Výborná, kvalitní brašna Vanguard Peking 10 vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Rozměry: 12 x 10 x 9 cm.

 • Vanguard fotobrašna Pampas II 15BK

  Vanguard Pampas II 15KG je stylová brašna pro ochranou základního vybavení pro zrcadlovky nebo kompakty. Vanguard Pampas II 15KG je lehká a velice odolná brašna o rozměrech - vnitřní 150 x 105 x 145 mm. Vanguard Pampas II 15KG napízí popruh na rameno, který je snadno nastavitelný a během pár vteřin se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Vanguard ADAPTOR 41

  Vanguard Adaptor 41 získal své jméno díky své obrovské přizpůsobivosti – tento fotografický batoh je navržený tak, aby byl vším, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 41 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 46

  Vanguard Adaptor 46 je velmi přizpůsobitelný batoh pro vaší digitální zrcadlovku. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 46 je navržený aby vám nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 46 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu díky zapínání na levé i pravé straně. V brašně můžete přenášet i 13" notebook.

 • Vanguard Tokyo 6A žlutá

  Brašna pro fotoaparát Vanguard Tokyo 6A žlutá. Pěkná stylová brašna Vanguard Tokyo 6A má vnitřní rozměry 9,5 x 6,2 x 2,5 cm. Vanguard Tokyo 6A má zavíraní na zip a můžete jí nosit na opasku, nebo na krku.

 • Vanguard Borneo 17

  Vanguard Borneo 17 je praktická brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer s příslušenstvím. Vnitřní rozměry brašny jsou 17 x 10 x 8 cm. Brašna Vanguard Borneo 17 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou a také širokým popruhem na rameno. Stále jde o nejprodávanější brašnu na fotoaparáty z kolekce Vanguard.

 • Vanguard Peking 5B

  Brašna Vanguard Peking 5B je vhodná pro vaše nové digitální fotoaparáty. Vanguard Peking 5B má rozměry 9,5 x 5,8 x 2,2 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6

  Do brašny Vanguard Kenline Slim 6 se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 12 x 6 x 4 cm. Brašna na digitální fotoaparáty Vanguard Kenline Slim 6 se skvěle hodí k nošení přes rameno.

 • Vanguard Kenline Slim 6B

  Rozměry kvalitní brašny Vanguard Kenline Slim 6B, na digitální fotoaparát jsou 105 x 65 x 35 mm. Brašna Vanguard Kenline Slim 6B je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí.

 • Vanguard Java 5A

  Brašna Vanguard Java 5A je pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny: 9 x 5,5 x 2 cm. Brašnu Vanguard Java 5A můžete nosit na opasku nebo pro zavěšení využít karabinu. Brašna má zapínaní na zip, s kapsou pro příslušenství.

 • Vanguard Porto 6

  Účelná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 12 x 6 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Porto 6A mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Můžete použít i přední kapsu na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Barcelona 6

  Brašna Vanguard Barcelona 6 je vhodná pro digitální fotoaparáty. Vanguard Barcelona 6 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Zajímavá je přední kapsička na paměťovou kartu. Vnitřní rozměr brašny je 120 x 60 x 40 mm.

 • Vanguard Buenos 5 modrá

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia oranžová

  VANGUARD pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v oranžové barvě a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard Pampas 6A červená

  Vanguard Pampas 6A červená je pěkná voděodolná a lehká brašna. Brašna Pampas 6B je vhodná pro kompaktní digitální fotoaparát a nabízí možnost nošení na opasku a pohodlné zavěšení na rameno. Pampas 6B je ideální brašna pro váš fotoaparát.

 • Pouzdro Vanguard Dakar 6A

  Pevná brašna Vanguard Dakar 6A má vnitřní rozměry 105 x 62 x 25 mm. Vanguard Dakar 6A je kompaktní brašna, kterou můžete nosit připnutou k opasku, nebo přes rameno. Vanguard Dakar 6A nabízí tvrdý, voděodolný materiál a natahovací boky dávají vašemu přístroji maximální bezpečnost.

 • Vanguard Malta 5

  Vynikající brašna Vanguard Malta 5 je vhodná především pro fotoaparáty. Brašnu Vanguard Malta 5 použijete na fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Ibiza 5

  Brašna Vanguard Ibiza 5 je jako stvořená pro váš nový digitální fotoaparát. Rozměry: 8,5 x 5,5 x 3,5cm.

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Vanguard BI-IN 59 black

  Batoh Vanguard BI-IN 59 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství. Batoh Vanguard BI-IN 59 black díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek umožňuje přenášet fotovýbavu bez problémů a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard VGP 3201

  Vanguard VGP 3201 je vynikající, luxusní kufřík vhodný pro fotoaparáty i videokamery ale nalezne šírokou škálu využití.

 • Vanguard Beneto Blue

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Baleno s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard Beneto Grey

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Baleno s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard London 17 TB šedá

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Vanguard Beneto Red

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Brašna je balená s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard BI IN 47

  Batoh Vanguard BI IN 47 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství a díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek Vám umožní Vaše věci bez problémů přenášet a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Batoh Fancier King Kong II 60

  Foto batoh Fancier King Kong II 60

 • Batoh Fancier King Kong II 70

  Batohy série KingKong II jsou módní a lehké prostředky pro přenášení vaší fototachniky. Vnější materiál foto batohu Fancier King Kong II 70 je vyroben z vodě odolnému nylonovému materiálu a chrání vnitřní vybavení písku, prachu i vlhku. Další zajímavostí batohu Fancier King Kong II 70 je vestavěná pláštěnka, která zajišťuje bezpečné používání fotovýstroje za zhoršeného počasí. Zesílený kryt přední kapsy odolá tlaku a bezpečně ochrání vnitřní zařízení.

 • Brašna Fancier King Kong II 10

  Foto brašna Fancier King Kong II 10 je určena pro jednu digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství jako je kabel, nabíječka, paměťová karta nebo podobné příslušenství. Vnitřní rozměry foto brašny Fancier King Kong II 10 jsou 175 x 105 x 175 mm.

 • Brašna Fancier King Kong II 20

  Foto brašna Fancier King Kong II 20 nabízí uložení jedné digitální zrcadlovky s objektivem a případně blesk, nebo další objektiv. Dále v brašně Fancier King Kong II 20 můžete přenášet kable, nabíječku, paměťové karty a další příslušenství. Vnitřní rozměry zajímavé brašny jsou 210 x 110 x 175 mm.

 • Vanguard Kenline 56

  Představujeme prostorný batoh Vanguard Kenline 56. Batoh KENLINE 56 vám nabízí dostatek prostoru pro digitální zrcadlovku a ojektivy a také mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 56 je fotobatoh pro 1 zrcadlovku, a 4-5 objektivů nebo blesk a další potřebné příslušenství plus peciální přihrádka pro notebook. Brašna má vnitřní rozměry 29 x 12,5 x 42 cm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard ADAPTOR 45

  Vanguard Adaptor 45 je obrovsky přizpůsobitelný batoh. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 45 je navržený aby nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 45 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 48

  Vanguard Adaptor 48 vás zaujme díky velkému prostoru který nabízí. Fotografický batoh Vanguard Adaptor 48 je navržený aby uspokojil i fotografy s velkou výbavou. Zajímavostí je že nabízí kompletní přístup jen ze zadní strany. Batoh Vanguard Adaptor 48 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu a jistě vám přijde vhod i možnost připevnění stativu.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard Kenline 16Z

  Prostorná brašna Vanguard Kenline 16Z, nabídne dostatek prostoru vašemu digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství. Vanguard Kenline 16Z se vyrábí v rozměrech 20 x 16.5 x 15 cm.

 • Vanguard Padova 10

  Odolná brašna proti všem nepřízním počasí, která je vyrobena v rozměrech 12 x 10 x 9 cm, to je Vanguard Padova 10. Vanguard Padova 10 je určena pro digitální fotoaparáty a jejich příslušenství.

 • Vanguard Padova 18

  Brašna Vanguard Padova 18, která se dá využít jako kvalitní obal na digitální fotoaparát, zrcadlovku nebo videokameru, se vyrábí v rozměrech 17,5 x 10,5 x 17 cm. Foto brašna Vanguard Padova 18 splní i požadavky těch nejnáročnějších uživatelů.

 • Vanguard Padova 21

  Brašna Vanguard Padova 21 je vhodná jako obal na digitální zrcadlovku nebo videokameru. Brašna Vanguard Padova 21 se vyrábí v rozměrech 21 x 11 x 17 cm. Vanguard Padova 21 je učelná a nenápadná brašna, která splní Vaše požadavky.

 • Vanguard UP-Rise 22

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 22 je odolný proti nepříznivému počasí. Rozměry brašny Vanguard UP-Rise 22 jsou 22 x 11,5 x 18+3,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 22 má ve své výbavě přední a boční kapsy na zip.

 • Vanguard UP-Rise 15Z

  Vnitřní rozměry brašny Vanguard UP-Rise 15Z jsou 15 x 11,5 x 24+5,5 cm. Brašna na digitální fotoaparáty, zrcadlovka a videokamery se vyrábí z odolných materiálů, které vydrží i proti nepřízni počasí. Brašna Vanguard UP-Rise 15Z vám nabídne dostatek prostoru i pro příslušenství pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard UP-Rise 16Z

  Díky ramennímu popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 16Z nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 16Z má rozměry vnitřního prostoru 16 x 16 x 26+5,5 cm. Díky bočním kapsám můžete v brašně Vanguard UP-Rise 16Z přenášet i příslušenství k vaší digitální zrcadlovce.

 • Vanguard UP-Rise 18

  Prostorná brašna Vanguard UP-Rise 18 uchová váš digitální fotoaparát v pohodlí i na cestách a při vašich dobrodružstvích. Rozměry, které brašna Vanguard UP-Rise 18 poskytne digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství, jsou 18 x 11 x 16+3 cm. Zavírání brašny Vanguard UP-Rise 18 je na zip.

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 34

  S brašnou Vanguard UP-Rise 34 si můžete být jisti pohodlím a naprostou bezpečností pro váš digitální fotoaparát. Brašna Vanguard UP-Rise 34 má rozměry 18 x 13+4 x 17,5 cm. Materiály použité na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 34 jsou polyester a nylon.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

 • Vanguard UP-Rise 43

  Fotobrašna Vanguard UP-Rise 43 se vyrábí v rozměrech 20 x 13+5 x 23 cm. Díky přiloženému popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 43 na digitální fotoaparát nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 43 poskytne vašemu digitálnímu fotoaparátu dostatek pohodlí.

 • Vanguard UP-Rise 45

  Dokonalý batoh Vanguard UP-Rise 45 pro váš digitální fotoaparát, který vás nezradí na cestách po přírodě ani v jiných situacích, to je Vanguard UP-Rise 45. Brašna Vanguard UP-Rise 45 má vnitřní rozměry 26 x 13+6 x 23 cm. U batohu Vanguard UP-Rise 45 využijete bočních a předních kapes pro příslušenství.

 • Vanguard UP-Rise 48

  Brašna Vanguard UP-Rise 48 se dokonale postará o to aby váš digitální fotoaparát byl v bezpečí. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 48 je vyrobena v rozměrech 30 x 13+6 x 25 cm. Ramenní popruh nabízí u brašny Vanguard UP-Rise 48 skvělou formu nošení.

 • Vanguard UP-Rise 15

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 15 je nylon a polyester. Brašna Vanguard UP-Rise 15 má vnitřní rozměry 15 x 10,5 x 14+2,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 15 poskytne svým uživatelům dostatek místa pro digitální fotopřístroj i jeho příslušenství.

 • Vanguard Sydney 18 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 18 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard UP-Rise 14Z

  Dokonalá brašna pro vaší digitální zrcadlovku + příslušenství, to je Vanguard UP-Rise 14Z. Pohledná brašna Vanguard UP-Rise 14Z dokonale ochrání váš digitální fotoaparát proti nepříjemnostem v podobě prachu, vlhkosti a nečistot. Fotobrašnu Vanguard UP-Rise 14Z můžete nosit na ramenním popruhu.

 • Vanguard Kenline 36

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline 36. Brašna KENLINE 36 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 36 je brašna pro 2 zrcadlovky, až 5 objektivů, blesk a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 36 x 17 x 24 cm.

 • Vanguard Kenline i-Pro 38

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline i-Pro 38. Brašna Vanguard Kenline i-Pro 38 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline i-Pro 38 je brašna pro 1 zrcadlovku, až 3 objektivy, notebook 15", blesk, stativ a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 38 x 17 x 27 cm.

 • Vanguard Barcelona 14

  Vynikající brašna Vanguard Barcelona 14 vhodná pro digitální kamery a digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 14 jsou 14 x 9 x 10,5 cm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 21

  Vynikající brašna vhodná pro digitální kamery a větší digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 21 jsou 210 x 110 x 150 mm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 6A

  Brašna Vanguard Barcelona 6A o rozměrech 95 x 65 x 25 mm je vhodná pro většinu dnes prodávaných digitálních fotoaparátů značek jak Olympus, Canon, tak i Panasonic, Sony, Kodak, Nikonm a dalších. Brašnu Vanguard Barcelona 6A můžete nosit přes rameno nebo na opasku. Brašna je opatřena přední kapsičkou, kupříkladu na paměťovou kartu. Barcelona 6A Vás zaujme zavím barevným provedením a velmi kvalitním a odolným materiálem.

 • Vanguard Bora 10

  Rozměry brašny Vanguard Bora 10 jsou 12 x 10 x 9 cm. Vynikající brašna Vanguard vhodná zejména pro digitální fotoaparáty a příslušenství, tvrdá brašna Vanguard Bora 10 je s přední kapsou na zip.

 • Vanguard Borneo 5A

  Účelná brašna v černošedé barvě ve které můžete bezpečně přepravovat digitální fotoaparát. Rozměry brašny Vanguard Borneo 5A jsou 9 x 5,5 x 2 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Brašna má uchycení na opasek a malou karabinu pro nošení na šňůrce na krku. Vpředu je kapsa se zapínáním na suchý zip na baterku případně paměťovou kartu.

 • Vanguard Buenos 5 oranžová

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia červená

  Univerzální červená brašna Vanguard Evia se vyrábí v rozměrech 6 x 1.8 x 10.5 cm. Vanguard Evia je vhodná pro digitální fotoaparát.

 • Vanguard Evia šedá

  Pouzdro Vanguard na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v barvě šedé a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard London 17 TB zelená

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard Padova 14TB černá

  Brašna Vanguard Padova 14TB černá je vyrobena v rozměrech 14 x 8 x 10+3 cm. Odolná brašna pro vaší videokameru nebo fotoaparát to je Vanguard Padova 14TB. Brašna Padova 14TB má moderní vzhled a její výhoda je že má odnimatelnou spodní část, kterou můžete využít pro příslušenství, nebo jiný přístroj. Pohodlně a bezpečně přenášejte váš fotoaparát v ergonomické a vodotěsné brašně Vanguard Padova 14TB.

 • Vanguard Padova 14TB vínová

  Vnitřní materiál brašny Vanguard Padova 14TB byl zvolen tak aby nedocházelo k poškrábaní objektivů a displeje.Rozměry brašny pro digitální zrcadlovky a videokamery jsou 140 x 80 x (100+30)mm. U brašny Vanguard Padova 14TB máte k dispozici celou řadu kapes na příslušenství.

 • Vanguard Padova 15 černá

  Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Padova 15 vínová

  Na výrobu brašny Vanguard Padova 15 byly použity kvalitní materiály nylon 840D + polyester 600D. Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Peking 17

  Rozměry brašny Vanguard Peking 17 jsou 17.5 x 8 x 10 cm. Brašna Vanguard Peking 17 je ideální řešením problému jak chránit váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard Malta 10

  Vynikající brašna Vanguard Malta 10 vhodná především pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Vanguard Malta 10 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Přední kapsička, zavíraní na suchý zip.

 • Vanguard Bali 11

  Společnost Vanguard představuje kvalitní pevné pouzdro Vanguard Bali 11 na fotoaparáty klasické i digitální. rozměry: 13 x 11 x 5cm

 • Vanguard Borneo 14

  Praktická brašna pro bezpečný uložení a transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer. Rozměry brašny: 14 x 10,5 x 9cm. Brašna Vanguard Borneo 14 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou širokým popruhem na rameno. Je to jedna z nejprodávanějších brašen z nabídky Vanguard.

 • Vanguard Bali 8

  Vanguard představuje kvalitní pevná pouzdra na fotoaparáty. Vanguard Bali 8 se vyrábí v rozměrech 12 x 6 x 8 cm. Brašna Vanguard Bali 8 má kovové přezky a očka s možností nošení přes rameno nebo na opasku a úzkou přední kapsu. Dodává se v černé barvě s červeným a stříbrným proužkem.

 • Vanguard Borneo 10

  Výborná brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměr: 12 x 10 x 9cm. Brašna je opatřena dvojím zavíráním a ve předu přihrádkou na zip a širokým popruhem na rameno.

 • Vanguard Borneo 7

  Účelná brašna v černošedé barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů o rozměrech: 11 x 7 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Můžete použít i přední kapsu se zapínáním na suchý zip pro paměťovou kartu nebo baterku. Brašna Borneo 7 má uchycení na opasek nebo jí můžete nosit na přes rameno.

 • Vanguard Cuba 6

  Vynikající brašna Vanguard Cuba 6 vhodná především pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Cuba 6 jsou 12 x 6 x 4 cm.

 • Vanguard VGP-9249a

  Kovový transportní kufr Vanguard VGP-9249a můžete používat jako ochranné uložiště pro vaší foto výbavu nebo jiné citlivé přístroje, které potřebujete přenášet. Kufry Vanguard VGP-9249A jsou velmi prostorné a promyšlené proto do nich můžete naskládat třeba digitální fotoaparát, objektivy, blesk, filtry a další foto příslušenství. Rozměry kufru Vanguard VGP-9249A jsou 33 x 19 x 10,5 cm. Kufry Vanguard VGP-9249A mají světlou kovovou barvu a jsou uzamykatelné.

 • Vanguard VGP-13

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13 vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13 s hliníkovým povrchem s vnitřním rozměrem: 44,5 x 31 x 15 cm. Hmotnost kufříku je 3,18 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-13S

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13S vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13S má hliníkový povrch a vnitřní rozměry: 38 x 23 x 16 cm. Hmotnost kufříku je 2,63 kg v černé barvě.

 • Vanguard Casa 5A

  Vzhledově poutavé pouzdro na digitální fotoaparát, které se vyrábí v rozměrech 95 x 58 x 20 mm, to je Vanguard Casa 5A. Foto brašna Vanguard Casa 5A se výborně hodí jako obal digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard OREGON 60

  Profi batoh Vanguard Oregon 60 má nvitřní rozměry 30 x 35 x 18 cm. Batoh Vanguard Oregon 60 doporučujeme pro digitální zrcadlové fotoaparáty a příslušenství. Batoh si můžete přispůsobit dle vašich požadavků.

 • Vanguard Oregon 10

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 10 ideální pro digitální fotoaparáty a příslušenství, vhodná do každého počasí. Rozměry brašny Vanguard Oregon 10 jsou 12 x 10 x 9 cm.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Oregon 21

  Profi brašna Vanguard Oregon 21. Rozměry brašny Oregon 21 jsou 21 x 18 x 11 cm. Brašnu Vanguard Oregon 21 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard Oregon 23

  Profi brašna Vanguard Oregon 23. Rozměry brašny Oregon 23 jsou 23 x 19 x 15 cm. Brašnu Vanguard Oregon 23 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard TB-21

  Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vybaven popruhem na rameno. Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vyroben v černé barvě. rozměry: 58 x 9 x 9 cm

Zoomové dalekohledy

 • Vanguard High Plains 461

  Vodotěsný dalekohled Vanguard High Plains 461 se výborně hodí k pozorování přírody a zvířat. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 461 je 60 mm. Zvětšit obraz u dalekohldu Vanguard High Plains 461 můžete až 60x.

 • Vanguard High Plains 551

  Ideální dalekohled k pozorování krás světa, to je pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 551. Oční reliéf u dalekohledu Vanguard High Plains 551 11 mm. Hmotnost pozorovacího dalekohledu Vanguard High Plains 551 je 515 gramů.

 • Vanguard High Plains 560

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 560 dokáže obraz přiblížit 15x až 45x. Zorné pole na 1000 metrech je u dalekohledu Vanguard High Plains 560 37 až 21 metrů. S pozorovacím dalekohledem Vanguard High Plains 560 můžete pozorovat přírodu a krajinu kolem vás.

 • Vanguard High Plains 561

  Vodotěsný pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 561 nabízí svým uživatelům nevšední parametry. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 561 je 60 mm. Oční reliéf dalekohledu Vanguard High Plains 561 je 18 - 22 mm.

 • Vanguard High Plains 581

  Dokonale vodotěsný prachu odolný pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 581 má rozsah zorného úhlu 1.5~0.8°. Dalekohledy společnosti Vanguard vynikají kvalitním zpracováním a důrazem na detail, Vanguard High Plains 581 není vyjímkou. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 581 má průměr objektivu 80 mm.

 • Dalekohled Vanguard ZF-103050

  Dalekohled Vanguard ZF-103050 se může pochlubit průměrem hledáčku 12 mm. Vanguard ZF-103050 je ideální řešení pokud hledáte pevný a odolný dalekohled s možností variabilníno přiblížení. Zoomový dalekohled Vanguard ZF-103050 přibližuje až 30x a nabízí průměru čočky 50mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 550

  Dokonalý dalekohled k pozorování zvířectva, ptáků a přírody, to je Vanguard High Plains 550. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 550 je 50 mm. S hmotností pouhého půl kila vás nebude Vanguard High Plains 550 na cestách tížit. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 550 je plněný dusíkem a to zajistí jeho nezamlžitelnost.

 • Dalekohled Vanguard VSH-66

  Pozorovací dalekohled Vanguard VSH-66 Platinium je výborný pozorovací dalekohled s vrchním pohledem. Dalekohled VSH-66 Platinium je dodáván s komletním balením v luxusním kufříku pro jeho bezproblémové přenášení. Balení Vanguard VSH-66 obsahuje stativ, pouzdro, čištění optiky redukci na zrcadlovku, držák na stativ a dalekohled. Další zláštností je možnost připevnit zrcadlový fotoaparát.

Stativy pro digitální a zrcadlové fotoaparáty, videokamery a jina zarizeni

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

Pozorovací dalekohledy

 • Vanguard High Plains 580 set

  Dalekohled Vanguard High Plains 580 set ihned k odběru. VANGUARD High Plains 580 + ZDARMA stativ, přepravní kufr a čistící set! Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 580 umí obraz přiblížit až 60x. Vanguard High Plains 580 je elitním výrobkem na poli pozorovacích dalekohledů. Průměr objektivu dalekohldu Vanguard High Plains 580 je 80mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 460

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je snadno přenosný střelecký dalekohled, který disponuje skvělými optickými vlastnostmi. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je dokonale vodotěsný. Vanguard High Plains 460 se vám nezamlží, je plněný dusíkem. Tento pozorovací dalekohled má průměr okularu 60 mm a dosáhne přiblížení až 60x.

Stativy pro digitální a zrcadlové fotoaparáty, videokamery a jina zarizeni

 • Vanguard VS-41

  Výborný mini stativ Vanguard určený především pro fotoaparáty. Stativ se dodává v černé barvě. Vanguard VS-41 má pružinové nohy a je vhodný pro samospoušť a focení na delší čas.

 • Vanguard SBH-50

  Kulová hlava Vanguard SBH-50 se vyznačuje masivním provedením, které je odolné proti otřesům. Hlava Vanguard SBH-50 je použitelná i s monopody Vanguard. U hlavy Vanguard SBH-50 oceníte dvě libely, které vám pomohou vyřešit problém nerovného terénu.

 • Vanguard VS-72

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů VS. Stativ Vanguard VS-72 je určen pro digitální fotoaparáty a videokamery.

Pozorovací dalekohledy

 • Vanguard High Plains 461

  Vodotěsný dalekohled Vanguard High Plains 461 se výborně hodí k pozorování přírody a zvířat. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 461 je 60 mm. Zvětšit obraz u dalekohldu Vanguard High Plains 461 můžete až 60x.

 • Vanguard High Plains 551

  Ideální dalekohled k pozorování krás světa, to je pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 551. Oční reliéf u dalekohledu Vanguard High Plains 551 11 mm. Hmotnost pozorovacího dalekohledu Vanguard High Plains 551 je 515 gramů.

 • Vanguard High Plains 560

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 560 dokáže obraz přiblížit 15x až 45x. Zorné pole na 1000 metrech je u dalekohledu Vanguard High Plains 560 37 až 21 metrů. S pozorovacím dalekohledem Vanguard High Plains 560 můžete pozorovat přírodu a krajinu kolem vás.

 • Vanguard High Plains 561

  Vodotěsný pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 561 nabízí svým uživatelům nevšední parametry. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 561 je 60 mm. Oční reliéf dalekohledu Vanguard High Plains 561 je 18 - 22 mm.

 • Vanguard High Plains 581

  Dokonale vodotěsný prachu odolný pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 581 má rozsah zorného úhlu 1.5~0.8°. Dalekohledy společnosti Vanguard vynikají kvalitním zpracováním a důrazem na detail, Vanguard High Plains 581 není vyjímkou. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 581 má průměr objektivu 80 mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 550

  Dokonalý dalekohled k pozorování zvířectva, ptáků a přírody, to je Vanguard High Plains 550. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 550 je 50 mm. S hmotností pouhého půl kila vás nebude Vanguard High Plains 550 na cestách tížit. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 550 je plněný dusíkem a to zajistí jeho nezamlžitelnost.

 • Dalekohled Vanguard VSH-66

  Pozorovací dalekohled Vanguard VSH-66 Platinium je výborný pozorovací dalekohled s vrchním pohledem. Dalekohled VSH-66 Platinium je dodáván s komletním balením v luxusním kufříku pro jeho bezproblémové přenášení. Balení Vanguard VSH-66 obsahuje stativ, pouzdro, čištění optiky redukci na zrcadlovku, držák na stativ a dalekohled. Další zláštností je možnost připevnit zrcadlový fotoaparát.

Stativy pro digitální a zrcadlové fotoaparáty, videokamery a jina zarizeni

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ 203AP

  Kvalitní stativ Vanguard Alta+ 203AP je vyrobený z hliníkových vláken a umí vyhovět i vysokým nárokům profesionálních fotografů. Hlavu foto a video stativu Vanguard Alta+ 203AP tvoří slitiny z hořčíku. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 203AP je 1.38 kg, tudíž si ho můžete vzít i na horské tůry a výlety po přírodě.

 • Vanguard Alta+ 204AP

  Praktický stativ Vanguard Alta+ 204AP vyrobený z hliníkových slitin vás dokáže zaujmout svou nízkou váhou a svou skladností. Foto stativ Vanguard Alta+ 204AP můžete sebou brát na výlety do přírody i na cykloturistiku. Odolný stativ Vanguard Alta+ 204AP využijete v jakémkoliv počasí.

 • Vanguard Tracker AP-284

  Vanguard Tracker AP-284 je profesionální hliníkový monopod pro široké využití. Vanguard Tracker AP-284 je doplněn karabinou a poutkem s plastovou přeskou na utažení na ruku. Stativ monopod Vanguard Tracker AP-284 je vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery má 4-sekční nohu s pogumovanou patou.

 • Vanguard AK-1

  Vynikající foto a video stativ Vanguard AK-1 , vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery ,3-sekční, novinka.

 • Vanguard AK-2

  Vynikající foto a video stativ Vanguard AK-2 pro digitální fotoaparáty i videokamery, 3-sekční s otočnou hlavou, novinka na našem trhu. Se stativem Vanguard AK-2 bude vaše fotografování radost.

 • Vanguard AK-3

  Foto a video stativ Vanguard AK-3 bude výborným solečníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu a spolu se postarají o nádherné digitální fotografie.

 • Vanguard Alta 2

  Foto a video stativ Vanguard Alta 2. Vanguard představuje profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 2 oceníte pevnou 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 2 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. U stativu Vanguard Alta 2 se dá též odmontovat hlava a přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Stativ je nedílnou součástí Vašeho fotovybavení.

 • Vanguard MAK 233

  Stativ Vanguard MAK 233 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 233 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ. Stativ Vanguard MAK 233 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení.

 • Vanguard MAK 234

  Aluminiový stativ Vanguard MAK 234 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 234 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ a nyní je i pouzdro zdarma. Stativ Vanguard MAK 234 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení a využít jej můžete i pro dalekohled.

 • Vanguard MG-3

  Vanguard MG-3 je výborný stativ použitelný k velkému množství digitálních fotoaparátů.

 • Vanguard MG-3 OS

  Vanguard MG-3 OS splní všechny požadavky, které budete mít pro váš stativ na digitální fotoaparát. Foto a video stativ Vanguard MG-3 OS nabízí 3-sekční nohy a sundavací stativoovu hlavu, která se dá samostatně přidělat třeba na sklo auta nebo zábradlí.

 • Vanguard MK-1

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů MK. Stativ Vanguard MK-1 je určen jak pro digitální fotoaparáty tak pro videokamery.

 • Vanguard MK-2

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii MK. Stativ Vanguard MK-2 lze používat na digitální fotoaparáty i videokamery.

 • Vanguard MK-3

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii MK. Foto a video stativ Vanguard MK-3 se může pochlubit výbornou kvalitou.

 • Vanguard MK-4

  Vynikající foto a video stativ Vanguard MK-4 určený pro digitální fotoaparáty i videokamery, výborná kvalita, novinka na našem trhu.

 • Vanguard MK-S

  Foto a video stativ Vanguard MK-S se může pochlubit 2-směrnou hlavou(A400),3-sec. 20 tubular, plastovou rozpěrou. Stativ Vanguard MK-S je vyráběn v barevné variantě kovová šeď.

 • Vanguard MP-2

  Se stativem Vanguard MP-2 se stane fotografování vaším digitálním fotoaparátem radost.

 • Vanguard MP-4

  Výrobce stativů, společnost Vanguard, představuje stativ Vanguard MP-4, který se stane nepostradatelným vašemu digitálnímu fotoaparátu.

 • Vanguard MP-6

  Foto a video stativ Vanguard MP-6 se stane nepostradatelným pomocníkem pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VS-10

  Foto mini stativ Vanguard VS-10 je zajímavý stativ, který je skladný a přitom v případě potřeby splní svůj účel. Stativ Vanguard VS-10 zajistí aretaci vašeho digitální fotoaparátu při focení na samospoušť nebo při dlouhých expozičních časech. Vanguard VS-10 dodáváme ve stříbrné barvě.

 • Vanguard VS-52

  Společnost Vanguard uvádí na trh foto a video stativ Vanguard VS-52, který je určen digitálním fotoaparátům i videokamerám.

 • Vanguard VS-53

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů VS. Foto a video stativ Vanguard VS-53 je vynikající pomocník pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VT-126

  Vanguard VT-126 potěší nejen vás, ale i váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VT-128

  Vanguard VT-128 je stativ použitelný k velkému množství digitálních fotoaparátů.

 • Vanguard VT-132

  Foto a video stativ Vanguard VT-132 je výborným produktem společnosti Vanguard.

 • Vanguard VT-214

  Foto a video stativ Vanguard VT-214 bude výborným pomocníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu. Vanguard VT-214 má 2 směrné hlavy + 3 sec. 20 nový trojhran, barva kovově šedá, plastová rozpěra, Q.S., příslušenství.

 • Vanguard Alta 1

  Foto stativ Vanguard Alta 1 je připraven pro Vás. Představujeme profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 1 najdete 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci třeba digitálního fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 1 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou, dobře sedící na jakém koliv povrchu. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. Stativ Vanguard Alta 1 má též oddělovací hlavu a tu můžete přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Dokupte si stativ k vašemu fotoaparátu a najdete další možnosti v kreativitě fotografování.

 • Vanguard Alta+ 224 CP

  Vanguard Alta+ 224CP je kvalitní karbonový foto stativ, který se hodí na cesty po přírodě, protože vyniká extrémní lehkosti a pevnosti. Váha stativu Vanguard Alta+ 224CP je jen 1.28 kg. Složený stativ Vanguard Alta+ 224CP má délku 485 mm.

 • Vanguard Alta+ 225 CP

  Foto a video stativ Vanguard Alta+ 225 CP je vyrobený z uhlíkových vláken. Chytře řešené nohy stativu Vanguard Alta+ 225 CP nabízí dokonalou stabilitu stativu. Složený stativ Vanguard Alta+ 225 CP má délku 420 mm.

 • Vanguard Alta+ 233 AP

  Výška rozloženého stativu Vanguard Alta+ 233AP je 1600 mm. Průměr noh u stativu Vanguard Alta+ 233AP je 23 mm a jeho nosnost činí 3 kg. Stativ Vanguard Alta+ 233AP využijete spolu s digitálním fotoaparátem i videokamerou.

 • Vanguard Alta+ 234 AP

  Kvalitně vyrobený stativ Vanguard Alta+ 234AP má nosnost 3 kg. Rozložený stativ Vanguard Alta+ 234AP nabízí výšku 1450 mm. Foto stativ Vanguard Alta+ 234AP poskytne svým uživatelům spolehlivou základnu pro tvorbu fotografie.

 • Vanguard Alta+ 235 AP

  Profi foto a video stativ Vanguard Alta+ 235AP posune vaše fotografické schopnosti o kus dál. Výrobek společnosti Vanguard, stativ Alta+ 235AP, váží pouze 1.55 kg, ale jeho nosnost je až 3 kilogramy. V rozloženém stavu má stativ Vanguard Alta+ 235AP výšku 1450 mm.

 • Vanguard Alta+ 263 AP

  Výška rozloženého profi stativu Vanguard Alta+ 263 AP je 1650 mm. Stativ Vanguard Alta+ 263 AP je vyrobený z hliníkových slitin. Díky samostatně nastavitelným nohám foto stativu Vanguard Alta+ 263 AP, jej můžete použít i na nerovném terénu.

 • Vanguard Alta+ 264 AB

  Stativ Vanguard Alta+ 264 AB patří do série AB, která se vyznačuje kulovou hlavou pro foto, video, i pozorování ptáků. S profi stativem Vanguard Alta+ 264 AB budete schopni pořizovat kvalitnější fotografie. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 264 AB, který je vyroben z hliníkových slitin, je 1.77 Kg.

 • Vanguard Alta+ 264 AP

  Hlava z hořčíkových slitin dodává stativům Alta+ potřebnou výdrž a odolnost. Foto a video stativ Vanguard Alta+ 264 AP dosahuje 1550 mm délky v rozloženém stavu. Vanguard Alta+ 264 AP má nohy nastavitelné do úhlů 25°, 50° a 80°.

 • Stativ Vanguard Alta Pro 264AT

  Stativ Vanguard Alta Pro 264AT se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Profi stativ Vanguard Alta Pro 264AT nabízí inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Vanguard Alta Pro 264AT se dodává bez stativové hlavy a je vyrobený z hliníkových slitin.

 • Vanguard Espod AP-203

  Nový stativ Vanguard Espod AP-203 splnůje požadavky i naročných fotografů. Je vyrobený z hliníkových slitin, dá se rychle rozložit a složit. Všechny nohy stativu jsou samostatně nastavitelné do 25, 50, 80 stupňů, což je vhodné při převýšení terénu a focení z malých úhlů. Stativ Vanguard Espod AP-203 má vodováhu, ergonomické ručky, snadný zámek panoramatické hlavy pro přenášení stativu a odnímatelný stabilizační háček na brašnu či jiné příslušenství.

 • Vanguard Espod AP-233

  Kvalitní stativ VANGUARD ESPOD AP-233 je výborný pro amatérské fotografy. Stativ nabízí rychlé složení během pár sekund, vytáčení nohou do úhlu až 25 stupňů. Stativ Vanguard Espod AP-233 má na středovém sloupku upínací kroužek, který umožňuje jeho rychlé nastavení a anti-shock kroužek, který chrání fotoaparát před vibracemi. Vanguard Espod AP-233 je na skladě, ihned k dodání.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

 • Vanguard Espod Plus AP-204

  Vanguard Esond plus AP-204 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který můžete velmi rychle rozlořit a složit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do jakékoliv pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-204 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete nastavit nohy do úhlu 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ můžete bez problémů použít i pro makrofotografie.

 • Vanguard Espod Plus AP-233

  Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují pevný, kompaktní a lehký stativ, který se dá rychle složit a rozložit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do ideální pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete rychle nastavít nohy do úhlů 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá zkrátit, takže stativ můžete použít pro fotografování makrofotografií.

 • Vanguard Espod Plus AP-234

  Vanguard Espod Plus AP-234 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který lze rychle rozlořit a složit. Je vhodný pro amatérské, i profesionálnější fotografy. Má volitelný úhel rozevření noh na 25, 50 a 80 stupnů. Nohy jsou pevné s protiskluzovou úpravou a výsuvnými hroty. Stativ Vanguard Espod Plus AP-234 disponuje středovou tyčí s hákem, zde můžete zavěsit například brašnu a utužit tak stabilitu stativu s fotoaparátem. Páková hlava umožňuje jednoduché přizpůsobení polohy fotoaparátu. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ Vanguard Espod Plus AP-234 můžete bez problémů použít pro focení makrofotografií.

 • Vanguard VS-90

  Stativ Vanguard VS-90 je navržen pro bezpečné zajištení fotoaparátu nebo video kamery. Vanguard VS-90 je 3sekční pevny stativ.

 • Optican stativový adaptér N01 pro dalekohledy

  Stativový adaptér Optican N01 se postará o jednoduché a pevné uchycení vašeho dalekohledu k stativu. Stativový adaptér Optican N01 má na své spodní straně šroub 1/4", který slouží k upevnění dalekohledu na stativ.

 • Vanguard TB-21

  Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vybaven popruhem na rameno. Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vyroben v černé barvě. rozměry: 58 x 9 x 9 cm

Příslušenství pro digitální fotoaparáty - stativy

 • Vanguard VS-41

  Výborný mini stativ Vanguard určený především pro fotoaparáty. Stativ se dodává v černé barvě. Vanguard VS-41 má pružinové nohy a je vhodný pro samospoušť a focení na delší čas.

 • Vanguard Alta+ 203AP

  Kvalitní stativ Vanguard Alta+ 203AP je vyrobený z hliníkových vláken a umí vyhovět i vysokým nárokům profesionálních fotografů. Hlavu foto a video stativu Vanguard Alta+ 203AP tvoří slitiny z hořčíku. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 203AP je 1.38 kg, tudíž si ho můžete vzít i na horské tůry a výlety po přírodě.

 • Vanguard Alta+ 204AP

  Praktický stativ Vanguard Alta+ 204AP vyrobený z hliníkových slitin vás dokáže zaujmout svou nízkou váhou a svou skladností. Foto stativ Vanguard Alta+ 204AP můžete sebou brát na výlety do přírody i na cykloturistiku. Odolný stativ Vanguard Alta+ 204AP využijete v jakémkoliv počasí.

 • Vanguard Tracker AP-284

  Vanguard Tracker AP-284 je profesionální hliníkový monopod pro široké využití. Vanguard Tracker AP-284 je doplněn karabinou a poutkem s plastovou přeskou na utažení na ruku. Stativ monopod Vanguard Tracker AP-284 je vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery má 4-sekční nohu s pogumovanou patou.

 • Vanguard Alta 2

  Foto a video stativ Vanguard Alta 2. Vanguard představuje profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 2 oceníte pevnou 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 2 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. U stativu Vanguard Alta 2 se dá též odmontovat hlava a přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Stativ je nedílnou součástí Vašeho fotovybavení.

 • Vanguard MAK 233

  Stativ Vanguard MAK 233 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 233 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ. Stativ Vanguard MAK 233 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení.

 • Vanguard MAK 234

  Aluminiový stativ Vanguard MAK 234 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 234 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ a nyní je i pouzdro zdarma. Stativ Vanguard MAK 234 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení a využít jej můžete i pro dalekohled.

 • Vanguard VS-10

  Foto mini stativ Vanguard VS-10 je zajímavý stativ, který je skladný a přitom v případě potřeby splní svůj účel. Stativ Vanguard VS-10 zajistí aretaci vašeho digitální fotoaparátu při focení na samospoušť nebo při dlouhých expozičních časech. Vanguard VS-10 dodáváme ve stříbrné barvě.

 • Vanguard Alta 1

  Foto stativ Vanguard Alta 1 je připraven pro Vás. Představujeme profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 1 najdete 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci třeba digitálního fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 1 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou, dobře sedící na jakém koliv povrchu. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. Stativ Vanguard Alta 1 má též oddělovací hlavu a tu můžete přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Dokupte si stativ k vašemu fotoaparátu a najdete další možnosti v kreativitě fotografování.

 • Vanguard Alta+ 224 CP

  Vanguard Alta+ 224CP je kvalitní karbonový foto stativ, který se hodí na cesty po přírodě, protože vyniká extrémní lehkosti a pevnosti. Váha stativu Vanguard Alta+ 224CP je jen 1.28 kg. Složený stativ Vanguard Alta+ 224CP má délku 485 mm.

 • Vanguard Alta+ 225 CP

  Foto a video stativ Vanguard Alta+ 225 CP je vyrobený z uhlíkových vláken. Chytře řešené nohy stativu Vanguard Alta+ 225 CP nabízí dokonalou stabilitu stativu. Složený stativ Vanguard Alta+ 225 CP má délku 420 mm.

 • Vanguard Alta+ 233 AP

  Výška rozloženého stativu Vanguard Alta+ 233AP je 1600 mm. Průměr noh u stativu Vanguard Alta+ 233AP je 23 mm a jeho nosnost činí 3 kg. Stativ Vanguard Alta+ 233AP využijete spolu s digitálním fotoaparátem i videokamerou.

 • Vanguard Alta+ 234 AP

  Kvalitně vyrobený stativ Vanguard Alta+ 234AP má nosnost 3 kg. Rozložený stativ Vanguard Alta+ 234AP nabízí výšku 1450 mm. Foto stativ Vanguard Alta+ 234AP poskytne svým uživatelům spolehlivou základnu pro tvorbu fotografie.

 • Vanguard Alta+ 235 AP

  Profi foto a video stativ Vanguard Alta+ 235AP posune vaše fotografické schopnosti o kus dál. Výrobek společnosti Vanguard, stativ Alta+ 235AP, váží pouze 1.55 kg, ale jeho nosnost je až 3 kilogramy. V rozloženém stavu má stativ Vanguard Alta+ 235AP výšku 1450 mm.

 • Vanguard Alta+ 263 AP

  Výška rozloženého profi stativu Vanguard Alta+ 263 AP je 1650 mm. Stativ Vanguard Alta+ 263 AP je vyrobený z hliníkových slitin. Díky samostatně nastavitelným nohám foto stativu Vanguard Alta+ 263 AP, jej můžete použít i na nerovném terénu.

 • Vanguard Alta+ 264 AB

  Stativ Vanguard Alta+ 264 AB patří do série AB, která se vyznačuje kulovou hlavou pro foto, video, i pozorování ptáků. S profi stativem Vanguard Alta+ 264 AB budete schopni pořizovat kvalitnější fotografie. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 264 AB, který je vyroben z hliníkových slitin, je 1.77 Kg.

 • Vanguard Alta+ 264 AP

  Hlava z hořčíkových slitin dodává stativům Alta+ potřebnou výdrž a odolnost. Foto a video stativ Vanguard Alta+ 264 AP dosahuje 1550 mm délky v rozloženém stavu. Vanguard Alta+ 264 AP má nohy nastavitelné do úhlů 25°, 50° a 80°.

 • Stativ Vanguard Alta Pro 264AT

  Stativ Vanguard Alta Pro 264AT se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Profi stativ Vanguard Alta Pro 264AT nabízí inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Vanguard Alta Pro 264AT se dodává bez stativové hlavy a je vyrobený z hliníkových slitin.

 • Vanguard Espod AP-203

  Nový stativ Vanguard Espod AP-203 splnůje požadavky i naročných fotografů. Je vyrobený z hliníkových slitin, dá se rychle rozložit a složit. Všechny nohy stativu jsou samostatně nastavitelné do 25, 50, 80 stupňů, což je vhodné při převýšení terénu a focení z malých úhlů. Stativ Vanguard Espod AP-203 má vodováhu, ergonomické ručky, snadný zámek panoramatické hlavy pro přenášení stativu a odnímatelný stabilizační háček na brašnu či jiné příslušenství.

 • Vanguard Espod AP-233

  Kvalitní stativ VANGUARD ESPOD AP-233 je výborný pro amatérské fotografy. Stativ nabízí rychlé složení během pár sekund, vytáčení nohou do úhlu až 25 stupňů. Stativ Vanguard Espod AP-233 má na středovém sloupku upínací kroužek, který umožňuje jeho rychlé nastavení a anti-shock kroužek, který chrání fotoaparát před vibracemi. Vanguard Espod AP-233 je na skladě, ihned k dodání.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

 • Vanguard Espod Plus AP-204

  Vanguard Esond plus AP-204 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který můžete velmi rychle rozlořit a složit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do jakékoliv pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-204 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete nastavit nohy do úhlu 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ můžete bez problémů použít i pro makrofotografie.

 • Vanguard Espod Plus AP-233

  Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují pevný, kompaktní a lehký stativ, který se dá rychle složit a rozložit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do ideální pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete rychle nastavít nohy do úhlů 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá zkrátit, takže stativ můžete použít pro fotografování makrofotografií.

 • Vanguard Espod Plus AP-234

  Vanguard Espod Plus AP-234 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který lze rychle rozlořit a složit. Je vhodný pro amatérské, i profesionálnější fotografy. Má volitelný úhel rozevření noh na 25, 50 a 80 stupnů. Nohy jsou pevné s protiskluzovou úpravou a výsuvnými hroty. Stativ Vanguard Espod Plus AP-234 disponuje středovou tyčí s hákem, zde můžete zavěsit například brašnu a utužit tak stabilitu stativu s fotoaparátem. Páková hlava umožňuje jednoduché přizpůsobení polohy fotoaparátu. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ Vanguard Espod Plus AP-234 můžete bez problémů použít pro focení makrofotografií.

 • Optican stativový adaptér N01 pro dalekohledy

  Stativový adaptér Optican N01 se postará o jednoduché a pevné uchycení vašeho dalekohledu k stativu. Stativový adaptér Optican N01 má na své spodní straně šroub 1/4", který slouží k upevnění dalekohledu na stativ.

Příslušenství pro digitální fotoaparáty - brašny

 • Vanguard Kenline Slim 6A

  Představujeme kvalitní brašnu Vanguard Kenline Slim 6A pro digitální fotoaparát. Rozměry Kenline Slim 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Brašna Vanguard Kenline 6A je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí a případným pádům a nárazům.

 • Vanguard BIIN 10 black

  Brašna Vanguard BIIN 10 black pro fotoaparát nabízí vnitřní rozměry 100 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 10 je v černé barvě a nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard BIIN 14 ORANGE

  Brašna Vanguard BIIN 14 orange pro fotoaparát s příslušenstvím nabízí vnitřní rozměry 135 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 14 velmi pěkně vypadá je v šedé barvě s oranžovím páskem na přední klopě. Brašna Vanguard BIIN 14 nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard Bora 6A

  Vynikající brašna Vanguard Bora 6A vhodná zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Bora 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Tvrdá brašna Vanguard Bora 6A je s pevným zapínaním na suchý zip.

 • Vanguard Buenos 6A oranžová

  Nová brašna Vanguard 6A oranžová v modré barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 95 x 65 x 25 mm. Zavírání je na suhý zip. Brašna Buenos 6A se dá nosit na opasku na batohu nebo přes rameno.

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard Java 5

  Vynikající brašna Vanguard Java 5, rozměrů: 8,5 x 5,5 x 3,5cm, vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Brašnu Vanguard Java 5 můžete nosit jak přes rameno, tak na opasku. Brašna má zapínaní na zip.

 • Vanguard Peking 6A

  Brašna Vanguard Peking 6A nabídne vašemu digitálnímu fotoaparátu útočiště za všech okolností. Brašna Vanguard Peking 6A má rozměry 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Granada 5

  Zajímavá brašna vhodná zejména pro přenášení digitálních fotoaparátů. Rozměry brašny Vanguard Granada 5 jsou 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Brašnu mužete nosit na opasku nebo na rameni pomocí popruhu, který je přibalen k brašně. Zavírání je na zip s ochraným lemem. Brašna má užitečnou přední kapsu na zip pro baterky a paměťovou kartu.

 • Vanguard Porto 5

  Pěkná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Porto 5: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Vangard Porto 5 mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Předností je přední kapsa na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Porto 5A

  Účelná brašna o rozměrech 9 x 5,5 x 2 cm, v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vytažení fotoaparátu. Brašna Porto 5A ma karabinku pro uchycení šnůrky na krk a nebo jí můžete nosit na opasku. Můžete použít i přední kapsu také na zip pro paměťovou kartu nebo baterky.

 • Vanguard Hawaii 5A khaki

  Hezká baršna Vanguard Hawaii 5A se dá nosit zavěšená přes rameno. Do brašny Vanguard Hawaii 5A se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 90 x 55 x 20 mm.

 • Vanguard Hawaii 6A khaki

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A khaki, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A khaki má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A khaki můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Hawaii 6A orange

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A oranžová, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Lima 5A

  Brašna na digitální fotoaparát Vanguard Lima 5A se vyrábí v rozměrech 90 x 55 x 20 mm. Pouzdro Vanguard Lima 5A nabídne dostatek prostoru i pro paměťovou kartu a další příslušenství.

 • Vanguard Corato modrá 6A

  Vanguard Corato 6A modrá brašna pro fotoaparáty. Pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměru: 6 x 1,8 x 10,5 cm

 • Vanguard Peking 9

  Brašna Vanguard Peking 9 je vhodná pro digitální fotoaparát. Vanguard Peking 9 se vyrábí v rozměrech 9,5 x 2,5 x 6,5 cm.

 • Vanguard Oregon 6B

  Vanguard Oregon 6B je k mání o vnitřních rozměrech 65 x 35 x 105 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu, dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás brašnu Vanguard Oregon 6B. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6B je z nylonu.

 • Vanguard Oregon 6A slim

  Vanguard Oregon 6A slim je vyráběná v rozměrech 65 x 25 x 95 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu , ale i dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás Vanguard Oregon 6A slim. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6A slim je z nylonu.

 • Vanguard Peking 10

  Výborná, kvalitní brašna Vanguard Peking 10 vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Rozměry: 12 x 10 x 9 cm.

 • Vanguard fotobrašna Pampas II 15BK

  Vanguard Pampas II 15KG je stylová brašna pro ochranou základního vybavení pro zrcadlovky nebo kompakty. Vanguard Pampas II 15KG je lehká a velice odolná brašna o rozměrech - vnitřní 150 x 105 x 145 mm. Vanguard Pampas II 15KG napízí popruh na rameno, který je snadno nastavitelný a během pár vteřin se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Vanguard Tokyo 6A žlutá

  Brašna pro fotoaparát Vanguard Tokyo 6A žlutá. Pěkná stylová brašna Vanguard Tokyo 6A má vnitřní rozměry 9,5 x 6,2 x 2,5 cm. Vanguard Tokyo 6A má zavíraní na zip a můžete jí nosit na opasku, nebo na krku.

 • Vanguard Borneo 17

  Vanguard Borneo 17 je praktická brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer s příslušenstvím. Vnitřní rozměry brašny jsou 17 x 10 x 8 cm. Brašna Vanguard Borneo 17 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou a také širokým popruhem na rameno. Stále jde o nejprodávanější brašnu na fotoaparáty z kolekce Vanguard.

 • Vanguard Peking 5B

  Brašna Vanguard Peking 5B je vhodná pro vaše nové digitální fotoaparáty. Vanguard Peking 5B má rozměry 9,5 x 5,8 x 2,2 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6

  Do brašny Vanguard Kenline Slim 6 se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 12 x 6 x 4 cm. Brašna na digitální fotoaparáty Vanguard Kenline Slim 6 se skvěle hodí k nošení přes rameno.

 • Vanguard Kenline Slim 6B

  Rozměry kvalitní brašny Vanguard Kenline Slim 6B, na digitální fotoaparát jsou 105 x 65 x 35 mm. Brašna Vanguard Kenline Slim 6B je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí.

 • Vanguard Java 5A

  Brašna Vanguard Java 5A je pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny: 9 x 5,5 x 2 cm. Brašnu Vanguard Java 5A můžete nosit na opasku nebo pro zavěšení využít karabinu. Brašna má zapínaní na zip, s kapsou pro příslušenství.

 • Vanguard Porto 6

  Účelná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 12 x 6 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Porto 6A mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Můžete použít i přední kapsu na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Barcelona 6

  Brašna Vanguard Barcelona 6 je vhodná pro digitální fotoaparáty. Vanguard Barcelona 6 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Zajímavá je přední kapsička na paměťovou kartu. Vnitřní rozměr brašny je 120 x 60 x 40 mm.

 • Vanguard Buenos 5 modrá

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia oranžová

  VANGUARD pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v oranžové barvě a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard Pampas 6A červená

  Vanguard Pampas 6A červená je pěkná voděodolná a lehká brašna. Brašna Pampas 6B je vhodná pro kompaktní digitální fotoaparát a nabízí možnost nošení na opasku a pohodlné zavěšení na rameno. Pampas 6B je ideální brašna pro váš fotoaparát.

 • Pouzdro Vanguard Dakar 6A

  Pevná brašna Vanguard Dakar 6A má vnitřní rozměry 105 x 62 x 25 mm. Vanguard Dakar 6A je kompaktní brašna, kterou můžete nosit připnutou k opasku, nebo přes rameno. Vanguard Dakar 6A nabízí tvrdý, voděodolný materiál a natahovací boky dávají vašemu přístroji maximální bezpečnost.

 • Vanguard Malta 5

  Vynikající brašna Vanguard Malta 5 je vhodná především pro fotoaparáty. Brašnu Vanguard Malta 5 použijete na fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Ibiza 5

  Brašna Vanguard Ibiza 5 je jako stvořená pro váš nový digitální fotoaparát. Rozměry: 8,5 x 5,5 x 3,5cm.

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Vanguard Beneto Blue

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Baleno s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard London 17 TB šedá

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Vanguard Beneto Red

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Brašna je balená s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Batoh Fancier King Kong II 60

  Foto batoh Fancier King Kong II 60

 • Batoh Fancier King Kong II 70

  Batohy série KingKong II jsou módní a lehké prostředky pro přenášení vaší fototachniky. Vnější materiál foto batohu Fancier King Kong II 70 je vyroben z vodě odolnému nylonovému materiálu a chrání vnitřní vybavení písku, prachu i vlhku. Další zajímavostí batohu Fancier King Kong II 70 je vestavěná pláštěnka, která zajišťuje bezpečné používání fotovýstroje za zhoršeného počasí. Zesílený kryt přední kapsy odolá tlaku a bezpečně ochrání vnitřní zařízení.

 • Brašna Fancier King Kong II 10

  Foto brašna Fancier King Kong II 10 je určena pro jednu digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství jako je kabel, nabíječka, paměťová karta nebo podobné příslušenství. Vnitřní rozměry foto brašny Fancier King Kong II 10 jsou 175 x 105 x 175 mm.

 • Brašna Fancier King Kong II 20

  Foto brašna Fancier King Kong II 20 nabízí uložení jedné digitální zrcadlovky s objektivem a případně blesk, nebo další objektiv. Dále v brašně Fancier King Kong II 20 můžete přenášet kable, nabíječku, paměťové karty a další příslušenství. Vnitřní rozměry zajímavé brašny jsou 210 x 110 x 175 mm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard Kenline 16Z

  Prostorná brašna Vanguard Kenline 16Z, nabídne dostatek prostoru vašemu digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství. Vanguard Kenline 16Z se vyrábí v rozměrech 20 x 16.5 x 15 cm.

 • Vanguard Padova 10

  Odolná brašna proti všem nepřízním počasí, která je vyrobena v rozměrech 12 x 10 x 9 cm, to je Vanguard Padova 10. Vanguard Padova 10 je určena pro digitální fotoaparáty a jejich příslušenství.

 • Vanguard Padova 18

  Brašna Vanguard Padova 18, která se dá využít jako kvalitní obal na digitální fotoaparát, zrcadlovku nebo videokameru, se vyrábí v rozměrech 17,5 x 10,5 x 17 cm. Foto brašna Vanguard Padova 18 splní i požadavky těch nejnáročnějších uživatelů.

 • Vanguard Padova 21

  Brašna Vanguard Padova 21 je vhodná jako obal na digitální zrcadlovku nebo videokameru. Brašna Vanguard Padova 21 se vyrábí v rozměrech 21 x 11 x 17 cm. Vanguard Padova 21 je učelná a nenápadná brašna, která splní Vaše požadavky.

 • Vanguard UP-Rise 45

  Dokonalý batoh Vanguard UP-Rise 45 pro váš digitální fotoaparát, který vás nezradí na cestách po přírodě ani v jiných situacích, to je Vanguard UP-Rise 45. Brašna Vanguard UP-Rise 45 má vnitřní rozměry 26 x 13+6 x 23 cm. U batohu Vanguard UP-Rise 45 využijete bočních a předních kapes pro příslušenství.

 • Vanguard Sydney 22 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Kenline 36

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline 36. Brašna KENLINE 36 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 36 je brašna pro 2 zrcadlovky, až 5 objektivů, blesk a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 36 x 17 x 24 cm.

 • Vanguard Kenline i-Pro 38

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline i-Pro 38. Brašna Vanguard Kenline i-Pro 38 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline i-Pro 38 je brašna pro 1 zrcadlovku, až 3 objektivy, notebook 15", blesk, stativ a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 38 x 17 x 27 cm.

 • Vanguard Barcelona 14

  Vynikající brašna Vanguard Barcelona 14 vhodná pro digitální kamery a digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 14 jsou 14 x 9 x 10,5 cm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 21

  Vynikající brašna vhodná pro digitální kamery a větší digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 21 jsou 210 x 110 x 150 mm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 6A

  Brašna Vanguard Barcelona 6A o rozměrech 95 x 65 x 25 mm je vhodná pro většinu dnes prodávaných digitálních fotoaparátů značek jak Olympus, Canon, tak i Panasonic, Sony, Kodak, Nikonm a dalších. Brašnu Vanguard Barcelona 6A můžete nosit přes rameno nebo na opasku. Brašna je opatřena přední kapsičkou, kupříkladu na paměťovou kartu. Barcelona 6A Vás zaujme zavím barevným provedením a velmi kvalitním a odolným materiálem.

 • Vanguard Bora 10

  Rozměry brašny Vanguard Bora 10 jsou 12 x 10 x 9 cm. Vynikající brašna Vanguard vhodná zejména pro digitální fotoaparáty a příslušenství, tvrdá brašna Vanguard Bora 10 je s přední kapsou na zip.

 • Vanguard Borneo 5A

  Účelná brašna v černošedé barvě ve které můžete bezpečně přepravovat digitální fotoaparát. Rozměry brašny Vanguard Borneo 5A jsou 9 x 5,5 x 2 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Brašna má uchycení na opasek a malou karabinu pro nošení na šňůrce na krku. Vpředu je kapsa se zapínáním na suchý zip na baterku případně paměťovou kartu.

 • Vanguard Buenos 5 oranžová

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia červená

  Univerzální červená brašna Vanguard Evia se vyrábí v rozměrech 6 x 1.8 x 10.5 cm. Vanguard Evia je vhodná pro digitální fotoaparát.

 • Vanguard Evia šedá

  Pouzdro Vanguard na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v barvě šedé a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard London 17 TB zelená

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard Padova 14TB černá

  Brašna Vanguard Padova 14TB černá je vyrobena v rozměrech 14 x 8 x 10+3 cm. Odolná brašna pro vaší videokameru nebo fotoaparát to je Vanguard Padova 14TB. Brašna Padova 14TB má moderní vzhled a její výhoda je že má odnimatelnou spodní část, kterou můžete využít pro příslušenství, nebo jiný přístroj. Pohodlně a bezpečně přenášejte váš fotoaparát v ergonomické a vodotěsné brašně Vanguard Padova 14TB.

 • Vanguard Padova 14TB vínová

  Vnitřní materiál brašny Vanguard Padova 14TB byl zvolen tak aby nedocházelo k poškrábaní objektivů a displeje.Rozměry brašny pro digitální zrcadlovky a videokamery jsou 140 x 80 x (100+30)mm. U brašny Vanguard Padova 14TB máte k dispozici celou řadu kapes na příslušenství.

 • Vanguard Padova 15 černá

  Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Padova 15 vínová

  Na výrobu brašny Vanguard Padova 15 byly použity kvalitní materiály nylon 840D + polyester 600D. Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Peking 17

  Rozměry brašny Vanguard Peking 17 jsou 17.5 x 8 x 10 cm. Brašna Vanguard Peking 17 je ideální řešením problému jak chránit váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard Malta 10

  Vynikající brašna Vanguard Malta 10 vhodná především pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Vanguard Malta 10 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Přední kapsička, zavíraní na suchý zip.

 • Vanguard Borneo 14

  Praktická brašna pro bezpečný uložení a transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer. Rozměry brašny: 14 x 10,5 x 9cm. Brašna Vanguard Borneo 14 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou širokým popruhem na rameno. Je to jedna z nejprodávanějších brašen z nabídky Vanguard.

 • Vanguard Borneo 10

  Výborná brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměr: 12 x 10 x 9cm. Brašna je opatřena dvojím zavíráním a ve předu přihrádkou na zip a širokým popruhem na rameno.

 • Vanguard Borneo 7

  Účelná brašna v černošedé barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů o rozměrech: 11 x 7 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Můžete použít i přední kapsu se zapínáním na suchý zip pro paměťovou kartu nebo baterku. Brašna Borneo 7 má uchycení na opasek nebo jí můžete nosit na přes rameno.

 • Vanguard Cuba 6

  Vynikající brašna Vanguard Cuba 6 vhodná především pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Cuba 6 jsou 12 x 6 x 4 cm.

 • Vanguard VGP-13

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13 vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13 s hliníkovým povrchem s vnitřním rozměrem: 44,5 x 31 x 15 cm. Hmotnost kufříku je 3,18 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-13S

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13S vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13S má hliníkový povrch a vnitřní rozměry: 38 x 23 x 16 cm. Hmotnost kufříku je 2,63 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-7111C

  Rozměry kufříku Vanguard VGP-7111C, který se dokonale hodí na digitální fotoaparát jsou 20 x 12.5 x 7.5 cm. Uvnitř kufru Vanguard VGP-7111C je ABS vložka sloužící k ochraně fotoaparátu. ABS vložku můžete libovolně tvarovat podle potřeby digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard Casa 5A

  Vzhledově poutavé pouzdro na digitální fotoaparát, které se vyrábí v rozměrech 95 x 58 x 20 mm, to je Vanguard Casa 5A. Foto brašna Vanguard Casa 5A se výborně hodí jako obal digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard Oregon 10

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 10 ideální pro digitální fotoaparáty a příslušenství, vhodná do každého počasí. Rozměry brašny Vanguard Oregon 10 jsou 12 x 10 x 9 cm.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Oregon 21

  Profi brašna Vanguard Oregon 21. Rozměry brašny Oregon 21 jsou 21 x 18 x 11 cm. Brašnu Vanguard Oregon 21 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

Příslušenství k LCD monitorům

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

Brašny a pouzdra Vanguard

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6A

  Představujeme kvalitní brašnu Vanguard Kenline Slim 6A pro digitální fotoaparát. Rozměry Kenline Slim 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Brašna Vanguard Kenline 6A je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí a případným pádům a nárazům.

 • Vanguard BIIN 10 black

  Brašna Vanguard BIIN 10 black pro fotoaparát nabízí vnitřní rozměry 100 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 10 je v černé barvě a nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard BIIN 14 ORANGE

  Brašna Vanguard BIIN 14 orange pro fotoaparát s příslušenstvím nabízí vnitřní rozměry 135 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 14 velmi pěkně vypadá je v šedé barvě s oranžovím páskem na přední klopě. Brašna Vanguard BIIN 14 nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard Bora 6A

  Vynikající brašna Vanguard Bora 6A vhodná zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Bora 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Tvrdá brašna Vanguard Bora 6A je s pevným zapínaním na suchý zip.

 • Vanguard Buenos 6A oranžová

  Nová brašna Vanguard 6A oranžová v modré barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 95 x 65 x 25 mm. Zavírání je na suhý zip. Brašna Buenos 6A se dá nosit na opasku na batohu nebo přes rameno.

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard Java 5

  Vynikající brašna Vanguard Java 5, rozměrů: 8,5 x 5,5 x 3,5cm, vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Brašnu Vanguard Java 5 můžete nosit jak přes rameno, tak na opasku. Brašna má zapínaní na zip.

 • Vanguard Peking 6A

  Brašna Vanguard Peking 6A nabídne vašemu digitálnímu fotoaparátu útočiště za všech okolností. Brašna Vanguard Peking 6A má rozměry 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Granada 5

  Zajímavá brašna vhodná zejména pro přenášení digitálních fotoaparátů. Rozměry brašny Vanguard Granada 5 jsou 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Brašnu mužete nosit na opasku nebo na rameni pomocí popruhu, který je přibalen k brašně. Zavírání je na zip s ochraným lemem. Brašna má užitečnou přední kapsu na zip pro baterky a paměťovou kartu.

 • Vanguard Porto 5

  Pěkná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Porto 5: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Vangard Porto 5 mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Předností je přední kapsa na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Porto 5A

  Účelná brašna o rozměrech 9 x 5,5 x 2 cm, v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vytažení fotoaparátu. Brašna Porto 5A ma karabinku pro uchycení šnůrky na krk a nebo jí můžete nosit na opasku. Můžete použít i přední kapsu také na zip pro paměťovou kartu nebo baterky.

 • Vanguard Hawaii 5A khaki

  Hezká baršna Vanguard Hawaii 5A se dá nosit zavěšená přes rameno. Do brašny Vanguard Hawaii 5A se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 90 x 55 x 20 mm.

 • Vanguard Hawaii 6A khaki

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A khaki, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A khaki má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A khaki můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Hawaii 6A orange

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A oranžová, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Lima 5A

  Brašna na digitální fotoaparát Vanguard Lima 5A se vyrábí v rozměrech 90 x 55 x 20 mm. Pouzdro Vanguard Lima 5A nabídne dostatek prostoru i pro paměťovou kartu a další příslušenství.

 • Vanguard Corato modrá 6A

  Vanguard Corato 6A modrá brašna pro fotoaparáty. Pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměru: 6 x 1,8 x 10,5 cm

 • Vanguard Peking 9

  Brašna Vanguard Peking 9 je vhodná pro digitální fotoaparát. Vanguard Peking 9 se vyrábí v rozměrech 9,5 x 2,5 x 6,5 cm.

 • Vanguard Oregon 6B

  Vanguard Oregon 6B je k mání o vnitřních rozměrech 65 x 35 x 105 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu, dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás brašnu Vanguard Oregon 6B. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6B je z nylonu.

 • Vanguard Oregon 6A slim

  Vanguard Oregon 6A slim je vyráběná v rozměrech 65 x 25 x 95 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu , ale i dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás Vanguard Oregon 6A slim. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6A slim je z nylonu.

 • Vanguard Peking 10

  Výborná, kvalitní brašna Vanguard Peking 10 vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Rozměry: 12 x 10 x 9 cm.

 • Vanguard fotobrašna Pampas II 15BK

  Vanguard Pampas II 15KG je stylová brašna pro ochranou základního vybavení pro zrcadlovky nebo kompakty. Vanguard Pampas II 15KG je lehká a velice odolná brašna o rozměrech - vnitřní 150 x 105 x 145 mm. Vanguard Pampas II 15KG napízí popruh na rameno, který je snadno nastavitelný a během pár vteřin se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Vanguard ADAPTOR 41

  Vanguard Adaptor 41 získal své jméno díky své obrovské přizpůsobivosti – tento fotografický batoh je navržený tak, aby byl vším, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 41 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 46

  Vanguard Adaptor 46 je velmi přizpůsobitelný batoh pro vaší digitální zrcadlovku. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 46 je navržený aby vám nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 46 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu díky zapínání na levé i pravé straně. V brašně můžete přenášet i 13" notebook.

 • Vanguard Tokyo 6A žlutá

  Brašna pro fotoaparát Vanguard Tokyo 6A žlutá. Pěkná stylová brašna Vanguard Tokyo 6A má vnitřní rozměry 9,5 x 6,2 x 2,5 cm. Vanguard Tokyo 6A má zavíraní na zip a můžete jí nosit na opasku, nebo na krku.

 • Vanguard Borneo 17

  Vanguard Borneo 17 je praktická brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer s příslušenstvím. Vnitřní rozměry brašny jsou 17 x 10 x 8 cm. Brašna Vanguard Borneo 17 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou a také širokým popruhem na rameno. Stále jde o nejprodávanější brašnu na fotoaparáty z kolekce Vanguard.

 • Vanguard Peking 5B

  Brašna Vanguard Peking 5B je vhodná pro vaše nové digitální fotoaparáty. Vanguard Peking 5B má rozměry 9,5 x 5,8 x 2,2 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6

  Do brašny Vanguard Kenline Slim 6 se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 12 x 6 x 4 cm. Brašna na digitální fotoaparáty Vanguard Kenline Slim 6 se skvěle hodí k nošení přes rameno.

 • Vanguard Kenline Slim 6B

  Rozměry kvalitní brašny Vanguard Kenline Slim 6B, na digitální fotoaparát jsou 105 x 65 x 35 mm. Brašna Vanguard Kenline Slim 6B je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí.

 • Vanguard Java 5A

  Brašna Vanguard Java 5A je pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny: 9 x 5,5 x 2 cm. Brašnu Vanguard Java 5A můžete nosit na opasku nebo pro zavěšení využít karabinu. Brašna má zapínaní na zip, s kapsou pro příslušenství.

 • Vanguard Porto 6

  Účelná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 12 x 6 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Porto 6A mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Můžete použít i přední kapsu na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Barcelona 6

  Brašna Vanguard Barcelona 6 je vhodná pro digitální fotoaparáty. Vanguard Barcelona 6 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Zajímavá je přední kapsička na paměťovou kartu. Vnitřní rozměr brašny je 120 x 60 x 40 mm.

 • Vanguard Buenos 5 modrá

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia oranžová

  VANGUARD pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v oranžové barvě a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard Pampas 6A červená

  Vanguard Pampas 6A červená je pěkná voděodolná a lehká brašna. Brašna Pampas 6B je vhodná pro kompaktní digitální fotoaparát a nabízí možnost nošení na opasku a pohodlné zavěšení na rameno. Pampas 6B je ideální brašna pro váš fotoaparát.

 • Pouzdro Vanguard Dakar 6A

  Pevná brašna Vanguard Dakar 6A má vnitřní rozměry 105 x 62 x 25 mm. Vanguard Dakar 6A je kompaktní brašna, kterou můžete nosit připnutou k opasku, nebo přes rameno. Vanguard Dakar 6A nabízí tvrdý, voděodolný materiál a natahovací boky dávají vašemu přístroji maximální bezpečnost.

 • Vanguard Malta 5

  Vynikající brašna Vanguard Malta 5 je vhodná především pro fotoaparáty. Brašnu Vanguard Malta 5 použijete na fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Ibiza 5

  Brašna Vanguard Ibiza 5 je jako stvořená pro váš nový digitální fotoaparát. Rozměry: 8,5 x 5,5 x 3,5cm.

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Vanguard BI-IN 59 black

  Batoh Vanguard BI-IN 59 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství. Batoh Vanguard BI-IN 59 black díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek umožňuje přenášet fotovýbavu bez problémů a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

 • Vanguard VGP 3201

  Vanguard VGP 3201 je vynikající, luxusní kufřík vhodný pro fotoaparáty i videokamery ale nalezne šírokou škálu využití.

 • Vanguard Beneto Blue

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Baleno s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard Beneto Grey

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Baleno s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard London 17 TB šedá

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Vanguard Beneto Red

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Brašna je balená s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard BI IN 47

  Batoh Vanguard BI IN 47 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství a díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek Vám umožní Vaše věci bez problémů přenášet a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Batoh Fancier King Kong II 60

  Foto batoh Fancier King Kong II 60

 • Batoh Fancier King Kong II 70

  Batohy série KingKong II jsou módní a lehké prostředky pro přenášení vaší fototachniky. Vnější materiál foto batohu Fancier King Kong II 70 je vyroben z vodě odolnému nylonovému materiálu a chrání vnitřní vybavení písku, prachu i vlhku. Další zajímavostí batohu Fancier King Kong II 70 je vestavěná pláštěnka, která zajišťuje bezpečné používání fotovýstroje za zhoršeného počasí. Zesílený kryt přední kapsy odolá tlaku a bezpečně ochrání vnitřní zařízení.

 • Brašna Fancier King Kong II 10

  Foto brašna Fancier King Kong II 10 je určena pro jednu digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství jako je kabel, nabíječka, paměťová karta nebo podobné příslušenství. Vnitřní rozměry foto brašny Fancier King Kong II 10 jsou 175 x 105 x 175 mm.

 • Brašna Fancier King Kong II 20

  Foto brašna Fancier King Kong II 20 nabízí uložení jedné digitální zrcadlovky s objektivem a případně blesk, nebo další objektiv. Dále v brašně Fancier King Kong II 20 můžete přenášet kable, nabíječku, paměťové karty a další příslušenství. Vnitřní rozměry zajímavé brašny jsou 210 x 110 x 175 mm.

 • Vanguard Kenline 56

  Představujeme prostorný batoh Vanguard Kenline 56. Batoh KENLINE 56 vám nabízí dostatek prostoru pro digitální zrcadlovku a ojektivy a také mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 56 je fotobatoh pro 1 zrcadlovku, a 4-5 objektivů nebo blesk a další potřebné příslušenství plus peciální přihrádka pro notebook. Brašna má vnitřní rozměry 29 x 12,5 x 42 cm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard ADAPTOR 45

  Vanguard Adaptor 45 je obrovsky přizpůsobitelný batoh. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 45 je navržený aby nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 45 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 48

  Vanguard Adaptor 48 vás zaujme díky velkému prostoru který nabízí. Fotografický batoh Vanguard Adaptor 48 je navržený aby uspokojil i fotografy s velkou výbavou. Zajímavostí je že nabízí kompletní přístup jen ze zadní strany. Batoh Vanguard Adaptor 48 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu a jistě vám přijde vhod i možnost připevnění stativu.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard Kenline 16Z

  Prostorná brašna Vanguard Kenline 16Z, nabídne dostatek prostoru vašemu digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství. Vanguard Kenline 16Z se vyrábí v rozměrech 20 x 16.5 x 15 cm.

 • Vanguard Padova 10

  Odolná brašna proti všem nepřízním počasí, která je vyrobena v rozměrech 12 x 10 x 9 cm, to je Vanguard Padova 10. Vanguard Padova 10 je určena pro digitální fotoaparáty a jejich příslušenství.

 • Vanguard Padova 18

  Brašna Vanguard Padova 18, která se dá využít jako kvalitní obal na digitální fotoaparát, zrcadlovku nebo videokameru, se vyrábí v rozměrech 17,5 x 10,5 x 17 cm. Foto brašna Vanguard Padova 18 splní i požadavky těch nejnáročnějších uživatelů.

 • Vanguard Padova 21

  Brašna Vanguard Padova 21 je vhodná jako obal na digitální zrcadlovku nebo videokameru. Brašna Vanguard Padova 21 se vyrábí v rozměrech 21 x 11 x 17 cm. Vanguard Padova 21 je učelná a nenápadná brašna, která splní Vaše požadavky.

 • Vanguard UP-Rise 22

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 22 je odolný proti nepříznivému počasí. Rozměry brašny Vanguard UP-Rise 22 jsou 22 x 11,5 x 18+3,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 22 má ve své výbavě přední a boční kapsy na zip.

 • Vanguard UP-Rise 15Z

  Vnitřní rozměry brašny Vanguard UP-Rise 15Z jsou 15 x 11,5 x 24+5,5 cm. Brašna na digitální fotoaparáty, zrcadlovka a videokamery se vyrábí z odolných materiálů, které vydrží i proti nepřízni počasí. Brašna Vanguard UP-Rise 15Z vám nabídne dostatek prostoru i pro příslušenství pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard UP-Rise 16Z

  Díky ramennímu popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 16Z nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 16Z má rozměry vnitřního prostoru 16 x 16 x 26+5,5 cm. Díky bočním kapsám můžete v brašně Vanguard UP-Rise 16Z přenášet i příslušenství k vaší digitální zrcadlovce.

 • Vanguard UP-Rise 18

  Prostorná brašna Vanguard UP-Rise 18 uchová váš digitální fotoaparát v pohodlí i na cestách a při vašich dobrodružstvích. Rozměry, které brašna Vanguard UP-Rise 18 poskytne digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství, jsou 18 x 11 x 16+3 cm. Zavírání brašny Vanguard UP-Rise 18 je na zip.

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 34

  S brašnou Vanguard UP-Rise 34 si můžete být jisti pohodlím a naprostou bezpečností pro váš digitální fotoaparát. Brašna Vanguard UP-Rise 34 má rozměry 18 x 13+4 x 17,5 cm. Materiály použité na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 34 jsou polyester a nylon.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

 • Vanguard UP-Rise 43

  Fotobrašna Vanguard UP-Rise 43 se vyrábí v rozměrech 20 x 13+5 x 23 cm. Díky přiloženému popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 43 na digitální fotoaparát nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 43 poskytne vašemu digitálnímu fotoaparátu dostatek pohodlí.

 • Vanguard UP-Rise 45

  Dokonalý batoh Vanguard UP-Rise 45 pro váš digitální fotoaparát, který vás nezradí na cestách po přírodě ani v jiných situacích, to je Vanguard UP-Rise 45. Brašna Vanguard UP-Rise 45 má vnitřní rozměry 26 x 13+6 x 23 cm. U batohu Vanguard UP-Rise 45 využijete bočních a předních kapes pro příslušenství.

 • Vanguard UP-Rise 48

  Brašna Vanguard UP-Rise 48 se dokonale postará o to aby váš digitální fotoaparát byl v bezpečí. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 48 je vyrobena v rozměrech 30 x 13+6 x 25 cm. Ramenní popruh nabízí u brašny Vanguard UP-Rise 48 skvělou formu nošení.

 • Vanguard UP-Rise 15

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 15 je nylon a polyester. Brašna Vanguard UP-Rise 15 má vnitřní rozměry 15 x 10,5 x 14+2,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 15 poskytne svým uživatelům dostatek místa pro digitální fotopřístroj i jeho příslušenství.

 • Vanguard Sydney 18 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 18 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard UP-Rise 14Z

  Dokonalá brašna pro vaší digitální zrcadlovku + příslušenství, to je Vanguard UP-Rise 14Z. Pohledná brašna Vanguard UP-Rise 14Z dokonale ochrání váš digitální fotoaparát proti nepříjemnostem v podobě prachu, vlhkosti a nečistot. Fotobrašnu Vanguard UP-Rise 14Z můžete nosit na ramenním popruhu.

 • Vanguard Kenline 36

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline 36. Brašna KENLINE 36 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 36 je brašna pro 2 zrcadlovky, až 5 objektivů, blesk a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 36 x 17 x 24 cm.

 • Vanguard Kenline i-Pro 38

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline i-Pro 38. Brašna Vanguard Kenline i-Pro 38 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline i-Pro 38 je brašna pro 1 zrcadlovku, až 3 objektivy, notebook 15", blesk, stativ a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 38 x 17 x 27 cm.

 • Vanguard Barcelona 14

  Vynikající brašna Vanguard Barcelona 14 vhodná pro digitální kamery a digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 14 jsou 14 x 9 x 10,5 cm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 21

  Vynikající brašna vhodná pro digitální kamery a větší digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 21 jsou 210 x 110 x 150 mm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 6A

  Brašna Vanguard Barcelona 6A o rozměrech 95 x 65 x 25 mm je vhodná pro většinu dnes prodávaných digitálních fotoaparátů značek jak Olympus, Canon, tak i Panasonic, Sony, Kodak, Nikonm a dalších. Brašnu Vanguard Barcelona 6A můžete nosit přes rameno nebo na opasku. Brašna je opatřena přední kapsičkou, kupříkladu na paměťovou kartu. Barcelona 6A Vás zaujme zavím barevným provedením a velmi kvalitním a odolným materiálem.

 • Vanguard Bora 10

  Rozměry brašny Vanguard Bora 10 jsou 12 x 10 x 9 cm. Vynikající brašna Vanguard vhodná zejména pro digitální fotoaparáty a příslušenství, tvrdá brašna Vanguard Bora 10 je s přední kapsou na zip.

 • Vanguard Borneo 5A

  Účelná brašna v černošedé barvě ve které můžete bezpečně přepravovat digitální fotoaparát. Rozměry brašny Vanguard Borneo 5A jsou 9 x 5,5 x 2 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Brašna má uchycení na opasek a malou karabinu pro nošení na šňůrce na krku. Vpředu je kapsa se zapínáním na suchý zip na baterku případně paměťovou kartu.

 • Vanguard Buenos 5 oranžová

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia červená

  Univerzální červená brašna Vanguard Evia se vyrábí v rozměrech 6 x 1.8 x 10.5 cm. Vanguard Evia je vhodná pro digitální fotoaparát.

 • Vanguard Evia šedá

  Pouzdro Vanguard na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v barvě šedé a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard London 17 TB zelená

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard Padova 14TB černá

  Brašna Vanguard Padova 14TB černá je vyrobena v rozměrech 14 x 8 x 10+3 cm. Odolná brašna pro vaší videokameru nebo fotoaparát to je Vanguard Padova 14TB. Brašna Padova 14TB má moderní vzhled a její výhoda je že má odnimatelnou spodní část, kterou můžete využít pro příslušenství, nebo jiný přístroj. Pohodlně a bezpečně přenášejte váš fotoaparát v ergonomické a vodotěsné brašně Vanguard Padova 14TB.

 • Vanguard Padova 14TB vínová

  Vnitřní materiál brašny Vanguard Padova 14TB byl zvolen tak aby nedocházelo k poškrábaní objektivů a displeje.Rozměry brašny pro digitální zrcadlovky a videokamery jsou 140 x 80 x (100+30)mm. U brašny Vanguard Padova 14TB máte k dispozici celou řadu kapes na příslušenství.

 • Vanguard Padova 15 černá

  Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Padova 15 vínová

  Na výrobu brašny Vanguard Padova 15 byly použity kvalitní materiály nylon 840D + polyester 600D. Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Peking 17

  Rozměry brašny Vanguard Peking 17 jsou 17.5 x 8 x 10 cm. Brašna Vanguard Peking 17 je ideální řešením problému jak chránit váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard Malta 10

  Vynikající brašna Vanguard Malta 10 vhodná především pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Vanguard Malta 10 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Přední kapsička, zavíraní na suchý zip.

 • Vanguard Bali 11

  Společnost Vanguard představuje kvalitní pevné pouzdro Vanguard Bali 11 na fotoaparáty klasické i digitální. rozměry: 13 x 11 x 5cm

 • Vanguard Borneo 14

  Praktická brašna pro bezpečný uložení a transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer. Rozměry brašny: 14 x 10,5 x 9cm. Brašna Vanguard Borneo 14 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou širokým popruhem na rameno. Je to jedna z nejprodávanějších brašen z nabídky Vanguard.

 • Vanguard Bali 8

  Vanguard představuje kvalitní pevná pouzdra na fotoaparáty. Vanguard Bali 8 se vyrábí v rozměrech 12 x 6 x 8 cm. Brašna Vanguard Bali 8 má kovové přezky a očka s možností nošení přes rameno nebo na opasku a úzkou přední kapsu. Dodává se v černé barvě s červeným a stříbrným proužkem.

 • Vanguard Borneo 10

  Výborná brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměr: 12 x 10 x 9cm. Brašna je opatřena dvojím zavíráním a ve předu přihrádkou na zip a širokým popruhem na rameno.

 • Vanguard Borneo 7

  Účelná brašna v černošedé barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů o rozměrech: 11 x 7 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Můžete použít i přední kapsu se zapínáním na suchý zip pro paměťovou kartu nebo baterku. Brašna Borneo 7 má uchycení na opasek nebo jí můžete nosit na přes rameno.

 • Vanguard Cuba 6

  Vynikající brašna Vanguard Cuba 6 vhodná především pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Cuba 6 jsou 12 x 6 x 4 cm.

 • Vanguard VGP-7108c

  Rozměry kufříku na digitální fotoaparát a další foto-video techniku jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Kufr na digitální fotoaparát Vanguard VGP-7108c má hliníkový povrch a plastové rohy.

 • Vanguard VGP 6408C

  Vynikající luxusní kufřík Vanguard VGP 6408C vhodný zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry kufříku Vanguard VGP 6408C jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Vnitřek kufru Vanguard VGP 6408C na digitální fotoaparát si můžete pomocí pěnovek vytvarovat tak aby přesně odpovídal velikosti vašeho přístroje.

 • Vanguard VGP-13

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13 vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13 s hliníkovým povrchem s vnitřním rozměrem: 44,5 x 31 x 15 cm. Hmotnost kufříku je 3,18 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-13S

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13S vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13S má hliníkový povrch a vnitřní rozměry: 38 x 23 x 16 cm. Hmotnost kufříku je 2,63 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-7111C

  Rozměry kufříku Vanguard VGP-7111C, který se dokonale hodí na digitální fotoaparát jsou 20 x 12.5 x 7.5 cm. Uvnitř kufru Vanguard VGP-7111C je ABS vložka sloužící k ochraně fotoaparátu. ABS vložku můžete libovolně tvarovat podle potřeby digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard Casa 5A

  Vzhledově poutavé pouzdro na digitální fotoaparát, které se vyrábí v rozměrech 95 x 58 x 20 mm, to je Vanguard Casa 5A. Foto brašna Vanguard Casa 5A se výborně hodí jako obal digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard OREGON 60

  Profi batoh Vanguard Oregon 60 má nvitřní rozměry 30 x 35 x 18 cm. Batoh Vanguard Oregon 60 doporučujeme pro digitální zrcadlové fotoaparáty a příslušenství. Batoh si můžete přispůsobit dle vašich požadavků.

 • Vanguard Oregon 10

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 10 ideální pro digitální fotoaparáty a příslušenství, vhodná do každého počasí. Rozměry brašny Vanguard Oregon 10 jsou 12 x 10 x 9 cm.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Oregon 21

  Profi brašna Vanguard Oregon 21. Rozměry brašny Oregon 21 jsou 21 x 18 x 11 cm. Brašnu Vanguard Oregon 21 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard Oregon 23

  Profi brašna Vanguard Oregon 23. Rozměry brašny Oregon 23 jsou 23 x 19 x 15 cm. Brašnu Vanguard Oregon 23 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard TB-21

  Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vybaven popruhem na rameno. Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vyroben v černé barvě. rozměry: 58 x 9 x 9 cm

Stativy First

 • Optican stativový adaptér N01 pro dalekohledy

  Stativový adaptér Optican N01 se postará o jednoduché a pevné uchycení vašeho dalekohledu k stativu. Stativový adaptér Optican N01 má na své spodní straně šroub 1/4", který slouží k upevnění dalekohledu na stativ.

Dalekohledy Vanguard

 • Viewlux dalekohled Classic 10x50 + pouzdro

  Dalekohled Viewlux 10x50 je robustní a spolehlivý dalekohled s pryžovým povrchem pro příjemné uchopení. Viewlux 10x50 má centrální široké zaměřovací kolečko a dioptrickou korekci umožňujicí rychlé a jemné nastavení pozorování. Dalekohled Viewlux Classic je vynikající dalekohled 10x50 vycházející ze značky Vanguard. Doporučujeme jej pro velmi dobré optické vlastnosti a velmi dobrou pořizovací cenou. Brašna a popruh je součástí balení dalekohledu Viewlux 10x50.

 • Viewlux dalekohled Classic 7x50 + pouzdro

  Dalekohled Viewlux 7x50 je robustní a spolehlivý dalekohled s pryžovým povrchem pro příjemné uchopení. Viewlux 7x50 má centrální široké zaměřovací kolečko a dioptrickou korekci umožňujicí rychlé a jemné nastavení pozorování. Dalekohled Viewlux 7x50 doporučujeme pro velmi dobré optické vlastnosti s dobrou propustností světla a velmi přijatelnou cenou. Brašna a popruh součástí balení dalekohledu Viewlux 7x50.

 • Viewlux dalekohled Pocket 10x25

  Viewlux Pocket je kompaktní dalekohled s kvalitní optikou. Dalekohled Viewlux 10x25 dodáváme s pouzdrem a poutkem a utěrkou na optiku. Kapesní dalekohled je nejprodávanější ve své třídě, nabízí 10x zvětšení a využívá 25mm objektivu.

Příslušenství k analogovým fotoaparátům

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

Dalekohledy Vanguard

 • Dalekohled Vanguard High Plains 460

  Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je snadno přenosný střelecký dalekohled, který disponuje skvělými optickými vlastnostmi. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 460 je dokonale vodotěsný. Vanguard High Plains 460 se vám nezamlží, je plněný dusíkem. Tento pozorovací dalekohled má průměr okularu 60 mm a dosáhne přiblížení až 60x.

Příslušenství k analogovým fotoaparátům

 • Vanguard Oregon 6B

  Vanguard Oregon 6B je k mání o vnitřních rozměrech 65 x 35 x 105 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu, dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás brašnu Vanguard Oregon 6B. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6B je z nylonu.

 • Vanguard Oregon 6A slim

  Vanguard Oregon 6A slim je vyráběná v rozměrech 65 x 25 x 95 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu , ale i dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás Vanguard Oregon 6A slim. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6A slim je z nylonu.

 • Vanguard Protector 43 folie na LCD

  Vanguard Protector 43 je ochranná fólie na LCD digitálních fotoaparátu. Protector 43 o rozměru 3,8 x 5,1cm, pro digitální fotoaparáty s displejem 2,5“ (palce).

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Čistící souprava Vanguard CK-3

  Čistící souprava Camlink na objektivy fotoaparátů, videokamer, samostatných objektivů a dalekohledů. Čistící sada digitál 5v1 se může použít i na jinou optickou soustavu.

 • Vanguard VS-41

  Výborný mini stativ Vanguard určený především pro fotoaparáty. Stativ se dodává v černé barvě. Vanguard VS-41 má pružinové nohy a je vhodný pro samospoušť a focení na delší čas.

 • Vanguard NS 11

  Popruh na krk Vanguard NS 11 je vyrobený z příjemného materiálu, který vás nebude kousat do krku. Vanguard NS 11 je pevný popruh, který vydrží i větší tlak.

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

 • Vanguard Protector 42

  Ochranná folie Vanguard Protector 42 je určena pro displeje o velikosti 2,2". Vanguard Protector 42 ochrání LCD displej vašeho digitálního fotoaparátu proti poškrábání. Rozměry fólie Vanguard Protector 42 jsou 3,4 x 4,5 cm.

Dalekohledy Vanguard

 • Vanguard DR-8210MG

  Vanguard DR-8210MG je malý a lehký přenosný dalekohled se zvětšením 8x a průměrem čočky 21mm. Kapesní dalekohled Vanguard DR-8210 je dodávan v pouzdře v pogumované úpravě a šedé barvě. Dalekohled má i dioptrickou korekci.

 • Vanguard FR-8300W

  Vanguard FR-8300W je skvělý binokulární dalekohled využitelný v mnoha každodenních situacích. Vanguard FR-8300W 8x30 má zvětšení 8x a průměr objektivu30mm a je výborným produktem společnosti Vanguard v odolném hliníkovém těle. Dalekohled FR-8300 dodáváme s pouzdrem.

 • Vanguard DA-8210

  Dalekohled Vanguard DA-8210 je nejprodávanější produkt společnosti Vanguard. Binokulár Vanguard DA-8210 je ideálním řešením pokud hledáte dalekohled nejen pro volný čas. Výhoda dalekohledu Vanguard DA-8210 jsou malé zozměry, 8x přiblížení, dioptrická korekce a pogumovaný povrch.

 • Vanguard FP-8220

  Vanguard FP-8220 je vynikající dalekohled použitelný za všech okolností. 8 x 22 mm Zaostřovací vzdálenost od 3 m Šířka zorného pole na 1km 115 m Průměr objektivu 22 mm Zvětšení (od) 8 x Zvětšení (do) 8 x Váha 160 g

 • Dalekohled Vanguard FR-1050W

  Dalekohled Vanguard FR-1050W potěší všechny své budoucí uživatele. Vanguard FR-1050W je výborný dalekohled pro každodenní použití, který umí zvětšovat obraz 10x. Vanguard FR-1050 se dodává s brašnou a popruhem na krk.

 • Dalekohled Vanguard FR-1250W

  Vanguard FR-1250W je vynikající dalekohled, který dokáže obraz zvětšovat v poměru 12:1. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard FR-1250W je 50 mm.

 • Vanguard FR-1650

  Dalekohled Vanguard FR-1650 je výborná novinka společnosti Vanguard. Zorné pole v 1000 metrech je u dalekohledu Vanguard FR-1650 73 m. Vanguard FR-1650 umí zvětšovat v poměru 16:1. Vanguard FR-1650 potěší všechny své uživatele.

 • Dalekohled Vanguard FR-2050W

  Dalekohled Vanguard FR-2050W vhodný pro maximální přiblížení. Vanguard FR-2050W je výborný dalekohled pro každodenní použití, který umí zvětšovat obraz 20x. Vanguard FR-2050 se dodává s brašnou a popruhem na krk.

 • Vanguard FR-8400W

  Vanguard FR-8400W je vynikající dalekohled, který se chlubí skvělou optikou.

 • Dalekohled Vanguard ZF-103050

  Dalekohled Vanguard ZF-103050 se může pochlubit průměrem hledáčku 12 mm. Vanguard ZF-103050 je ideální řešení pokud hledáte pevný a odolný dalekohled s možností variabilníno přiblížení. Zoomový dalekohled Vanguard ZF-103050 přibližuje až 30x a nabízí průměru čočky 50mm.

 • Dalekohled Vanguard High Plains 550

  Dokonalý dalekohled k pozorování zvířectva, ptáků a přírody, to je Vanguard High Plains 550. Průměr objektivu u dalekohledu Vanguard High Plains 550 je 50 mm. S hmotností pouhého půl kila vás nebude Vanguard High Plains 550 na cestách tížit. Pozorovací dalekohled Vanguard High Plains 550 je plněný dusíkem a to zajistí jeho nezamlžitelnost.

 • Dalekohled Vanguard VSH-66

  Pozorovací dalekohled Vanguard VSH-66 Platinium je výborný pozorovací dalekohled s vrchním pohledem. Dalekohled VSH-66 Platinium je dodáván s komletním balením v luxusním kufříku pro jeho bezproblémové přenášení. Balení Vanguard VSH-66 obsahuje stativ, pouzdro, čištění optiky redukci na zrcadlovku, držák na stativ a dalekohled. Další zláštností je možnost připevnit zrcadlový fotoaparát.

 • Dalekohled Vanguard FR-7500

  Dalekohled Vanguard FR-7500 je dalším skvělým dalekohledem společnosti Vanguard. Dalekohled Vanguard FR-7500 s 7x přiblížením je vynikající dalekohled pro každodenní použití. Vanguard FR-7500 dodáváme s popruhem na krk a brašnou přímo na dalekohled.

Příslušenství k analogovým fotoaparátům

 • Vanguard Kenline 56

  Představujeme prostorný batoh Vanguard Kenline 56. Batoh KENLINE 56 vám nabízí dostatek prostoru pro digitální zrcadlovku a ojektivy a také mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 56 je fotobatoh pro 1 zrcadlovku, a 4-5 objektivů nebo blesk a další potřebné příslušenství plus peciální přihrádka pro notebook. Brašna má vnitřní rozměry 29 x 12,5 x 42 cm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Kenline 36

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline 36. Brašna KENLINE 36 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 36 je brašna pro 2 zrcadlovky, až 5 objektivů, blesk a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 36 x 17 x 24 cm.

 • Vanguard Kenline i-Pro 38

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline i-Pro 38. Brašna Vanguard Kenline i-Pro 38 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline i-Pro 38 je brašna pro 1 zrcadlovku, až 3 objektivy, notebook 15", blesk, stativ a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 38 x 17 x 27 cm.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard LENSPEN 3v1

  Společnost Vanguard pro vás vyvinula speciální čistící sadu Vanguard LENSPEN 3v1, která dokáže vyčistit displej nebo objektiv vašeho digitálního fotoaparátu bez použití čistících roztoků. Čistící sada Vanguard LENSPEN 3v1 nalezne široké uplatnění při čištění dislpejů vaší elektroniky.

 • Vanguard LENSPEN DK-1

  Čistící sada Vanguard LENSPEN DK-1 dokonale vyčistí displej u vašeho digitálního fotoaparátu. Pokud hledáte způsob jak vyčistit displej vašeho digitálního fotoaparátu nebo objektiv je pro vás Vanguard LENSPEN DK-1 to pravé řešení.

 • Vanguard LENSPEN MBK-1

  V sadě Vanguard LENSPEN MBK-1 najdete hadřík a malý štěteček na vyčištění displeje vašeho digitálního fotoaprátu. Čistící sadu Vanguard LENSPEN MBK-1 využijete v prašném prostředí. Vanguard LENSPEN MBK-1 dokonale odstraní čmouhy a nečistoty.

 • Vanguard Alta 2

  Foto a video stativ Vanguard Alta 2. Vanguard představuje profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 2 oceníte pevnou 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 2 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. U stativu Vanguard Alta 2 se dá též odmontovat hlava a přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Stativ je nedílnou součástí Vašeho fotovybavení.

 • Vanguard VGP-7111C

  Rozměry kufříku Vanguard VGP-7111C, který se dokonale hodí na digitální fotoaparát jsou 20 x 12.5 x 7.5 cm. Uvnitř kufru Vanguard VGP-7111C je ABS vložka sloužící k ochraně fotoaparátu. ABS vložku můžete libovolně tvarovat podle potřeby digitálního fotoaparátu.

 • Dalekohled Vanguard VSH-66

  Pozorovací dalekohled Vanguard VSH-66 Platinium je výborný pozorovací dalekohled s vrchním pohledem. Dalekohled VSH-66 Platinium je dodáván s komletním balením v luxusním kufříku pro jeho bezproblémové přenášení. Balení Vanguard VSH-66 obsahuje stativ, pouzdro, čištění optiky redukci na zrcadlovku, držák na stativ a dalekohled. Další zláštností je možnost připevnit zrcadlový fotoaparát.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Alta 1

  Foto stativ Vanguard Alta 1 je připraven pro Vás. Představujeme profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 1 najdete 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci třeba digitálního fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 1 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou, dobře sedící na jakém koliv povrchu. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. Stativ Vanguard Alta 1 má též oddělovací hlavu a tu můžete přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Dokupte si stativ k vašemu fotoaparátu a najdete další možnosti v kreativitě fotografování.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

 • Čistící souprava Vanguard CK-5

  Čistící sada Vanguard CK-5 obsahuje antistatickou utěrku, čistící gel, foukátko, čistící kapesníčky a paličky. Sadu Vanguard CK-5 využijete u čištění digitálního fotoaparátu, PDA, mobilního telefónu, klávesnice atd.

Stativy Vanguard

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

Příslušenství k objektivům

 • Čistící souprava Vanguard CK-3

  Čistící souprava Camlink na objektivy fotoaparátů, videokamer, samostatných objektivů a dalekohledů. Čistící sada digitál 5v1 se může použít i na jinou optickou soustavu.

Stativy Vanguard

 • Vanguard VS-41

  Výborný mini stativ Vanguard určený především pro fotoaparáty. Stativ se dodává v černé barvě. Vanguard VS-41 má pružinové nohy a je vhodný pro samospoušť a focení na delší čas.

Příslušenství k objektivům

 • Eyelead čistící balónek S

  Eyelead vzduchový čistící balónek, velikost S je určen pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Eyelead AIR BLOWER má ventil s prachovým filtrem, ktarý zabraňuje vniknutí malých částeček do vnitřního prostoru balónku. máte tedy jistotu že foukáte čistý vzduch.

Stativy Vanguard

 • Vanguard SBH-50

  Kulová hlava Vanguard SBH-50 se vyznačuje masivním provedením, které je odolné proti otřesům. Hlava Vanguard SBH-50 je použitelná i s monopody Vanguard. U hlavy Vanguard SBH-50 oceníte dvě libely, které vám pomohou vyřešit problém nerovného terénu.

 • Vanguard VS-72

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů VS. Stativ Vanguard VS-72 je určen pro digitální fotoaparáty a videokamery.

Příslušenství k objektivům

 • Vanguard LENSPEN 3v1

  Společnost Vanguard pro vás vyvinula speciální čistící sadu Vanguard LENSPEN 3v1, která dokáže vyčistit displej nebo objektiv vašeho digitálního fotoaparátu bez použití čistících roztoků. Čistící sada Vanguard LENSPEN 3v1 nalezne široké uplatnění při čištění dislpejů vaší elektroniky.

 • Vanguard LENSPEN DK-1

  Čistící sada Vanguard LENSPEN DK-1 dokonale vyčistí displej u vašeho digitálního fotoaparátu. Pokud hledáte způsob jak vyčistit displej vašeho digitálního fotoaparátu nebo objektiv je pro vás Vanguard LENSPEN DK-1 to pravé řešení.

 • Vanguard LENSPEN MBK-1

  V sadě Vanguard LENSPEN MBK-1 najdete hadřík a malý štěteček na vyčištění displeje vašeho digitálního fotoaprátu. Čistící sadu Vanguard LENSPEN MBK-1 využijete v prašném prostředí. Vanguard LENSPEN MBK-1 dokonale odstraní čmouhy a nečistoty.

 • Vanguard VGP-9249a

  Kovový transportní kufr Vanguard VGP-9249a můžete používat jako ochranné uložiště pro vaší foto výbavu nebo jiné citlivé přístroje, které potřebujete přenášet. Kufry Vanguard VGP-9249A jsou velmi prostorné a promyšlené proto do nich můžete naskládat třeba digitální fotoaparát, objektivy, blesk, filtry a další foto příslušenství. Rozměry kufru Vanguard VGP-9249A jsou 33 x 19 x 10,5 cm. Kufry Vanguard VGP-9249A mají světlou kovovou barvu a jsou uzamykatelné.

 • Čistící souprava Vanguard CK-5

  Čistící sada Vanguard CK-5 obsahuje antistatickou utěrku, čistící gel, foukátko, čistící kapesníčky a paličky. Sadu Vanguard CK-5 využijete u čištění digitálního fotoaparátu, PDA, mobilního telefónu, klávesnice atd.

Stativy Vanguard

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ 203AP

  Kvalitní stativ Vanguard Alta+ 203AP je vyrobený z hliníkových vláken a umí vyhovět i vysokým nárokům profesionálních fotografů. Hlavu foto a video stativu Vanguard Alta+ 203AP tvoří slitiny z hořčíku. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 203AP je 1.38 kg, tudíž si ho můžete vzít i na horské tůry a výlety po přírodě.

 • Vanguard Alta+ 204AP

  Praktický stativ Vanguard Alta+ 204AP vyrobený z hliníkových slitin vás dokáže zaujmout svou nízkou váhou a svou skladností. Foto stativ Vanguard Alta+ 204AP můžete sebou brát na výlety do přírody i na cykloturistiku. Odolný stativ Vanguard Alta+ 204AP využijete v jakémkoliv počasí.

 • Vanguard Tracker AP-284

  Vanguard Tracker AP-284 je profesionální hliníkový monopod pro široké využití. Vanguard Tracker AP-284 je doplněn karabinou a poutkem s plastovou přeskou na utažení na ruku. Stativ monopod Vanguard Tracker AP-284 je vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery má 4-sekční nohu s pogumovanou patou.

 • Vanguard AK-1

  Vynikající foto a video stativ Vanguard AK-1 , vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery ,3-sekční, novinka.

 • Vanguard AK-2

  Vynikající foto a video stativ Vanguard AK-2 pro digitální fotoaparáty i videokamery, 3-sekční s otočnou hlavou, novinka na našem trhu. Se stativem Vanguard AK-2 bude vaše fotografování radost.

 • Vanguard AK-3

  Foto a video stativ Vanguard AK-3 bude výborným solečníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu a spolu se postarají o nádherné digitální fotografie.

 • Vanguard Alta 2

  Foto a video stativ Vanguard Alta 2. Vanguard představuje profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 2 oceníte pevnou 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 2 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. U stativu Vanguard Alta 2 se dá též odmontovat hlava a přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Stativ je nedílnou součástí Vašeho fotovybavení.

 • Vanguard MAK 233

  Stativ Vanguard MAK 233 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 233 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ. Stativ Vanguard MAK 233 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení.

 • Vanguard MAK 234

  Aluminiový stativ Vanguard MAK 234 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 234 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ a nyní je i pouzdro zdarma. Stativ Vanguard MAK 234 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení a využít jej můžete i pro dalekohled.

 • Vanguard MG-3

  Vanguard MG-3 je výborný stativ použitelný k velkému množství digitálních fotoaparátů.

 • Vanguard MG-3 OS

  Vanguard MG-3 OS splní všechny požadavky, které budete mít pro váš stativ na digitální fotoaparát. Foto a video stativ Vanguard MG-3 OS nabízí 3-sekční nohy a sundavací stativoovu hlavu, která se dá samostatně přidělat třeba na sklo auta nebo zábradlí.

 • Vanguard MK-1

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů MK. Stativ Vanguard MK-1 je určen jak pro digitální fotoaparáty tak pro videokamery.

 • Vanguard MK-2

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii MK. Stativ Vanguard MK-2 lze používat na digitální fotoaparáty i videokamery.

 • Vanguard MK-3

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii MK. Foto a video stativ Vanguard MK-3 se může pochlubit výbornou kvalitou.

 • Vanguard MK-4

  Vynikající foto a video stativ Vanguard MK-4 určený pro digitální fotoaparáty i videokamery, výborná kvalita, novinka na našem trhu.

 • Vanguard MK-S

  Foto a video stativ Vanguard MK-S se může pochlubit 2-směrnou hlavou(A400),3-sec. 20 tubular, plastovou rozpěrou. Stativ Vanguard MK-S je vyráběn v barevné variantě kovová šeď.

 • Vanguard MP-2

  Se stativem Vanguard MP-2 se stane fotografování vaším digitálním fotoaparátem radost.

 • Vanguard MP-4

  Výrobce stativů, společnost Vanguard, představuje stativ Vanguard MP-4, který se stane nepostradatelným vašemu digitálnímu fotoaparátu.

 • Vanguard MP-6

  Foto a video stativ Vanguard MP-6 se stane nepostradatelným pomocníkem pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VS-10

  Foto mini stativ Vanguard VS-10 je zajímavý stativ, který je skladný a přitom v případě potřeby splní svůj účel. Stativ Vanguard VS-10 zajistí aretaci vašeho digitální fotoaparátu při focení na samospoušť nebo při dlouhých expozičních časech. Vanguard VS-10 dodáváme ve stříbrné barvě.

 • Vanguard VS-52

  Společnost Vanguard uvádí na trh foto a video stativ Vanguard VS-52, který je určen digitálním fotoaparátům i videokamerám.

 • Vanguard VS-53

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů VS. Foto a video stativ Vanguard VS-53 je vynikající pomocník pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VT-126

  Vanguard VT-126 potěší nejen vás, ale i váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VT-128

  Vanguard VT-128 je stativ použitelný k velkému množství digitálních fotoaparátů.

 • Vanguard VT-132

  Foto a video stativ Vanguard VT-132 je výborným produktem společnosti Vanguard.

 • Vanguard VT-214

  Foto a video stativ Vanguard VT-214 bude výborným pomocníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu. Vanguard VT-214 má 2 směrné hlavy + 3 sec. 20 nový trojhran, barva kovově šedá, plastová rozpěra, Q.S., příslušenství.

 • Vanguard Alta 1

  Foto stativ Vanguard Alta 1 je připraven pro Vás. Představujeme profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 1 najdete 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci třeba digitálního fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 1 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou, dobře sedící na jakém koliv povrchu. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. Stativ Vanguard Alta 1 má též oddělovací hlavu a tu můžete přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Dokupte si stativ k vašemu fotoaparátu a najdete další možnosti v kreativitě fotografování.

 • Vanguard Alta+ 224 CP

  Vanguard Alta+ 224CP je kvalitní karbonový foto stativ, který se hodí na cesty po přírodě, protože vyniká extrémní lehkosti a pevnosti. Váha stativu Vanguard Alta+ 224CP je jen 1.28 kg. Složený stativ Vanguard Alta+ 224CP má délku 485 mm.

 • Vanguard Alta+ 225 CP

  Foto a video stativ Vanguard Alta+ 225 CP je vyrobený z uhlíkových vláken. Chytře řešené nohy stativu Vanguard Alta+ 225 CP nabízí dokonalou stabilitu stativu. Složený stativ Vanguard Alta+ 225 CP má délku 420 mm.

 • Vanguard Alta+ 233 AP

  Výška rozloženého stativu Vanguard Alta+ 233AP je 1600 mm. Průměr noh u stativu Vanguard Alta+ 233AP je 23 mm a jeho nosnost činí 3 kg. Stativ Vanguard Alta+ 233AP využijete spolu s digitálním fotoaparátem i videokamerou.

 • Vanguard Alta+ 234 AP

  Kvalitně vyrobený stativ Vanguard Alta+ 234AP má nosnost 3 kg. Rozložený stativ Vanguard Alta+ 234AP nabízí výšku 1450 mm. Foto stativ Vanguard Alta+ 234AP poskytne svým uživatelům spolehlivou základnu pro tvorbu fotografie.

 • Vanguard Alta+ 235 AP

  Profi foto a video stativ Vanguard Alta+ 235AP posune vaše fotografické schopnosti o kus dál. Výrobek společnosti Vanguard, stativ Alta+ 235AP, váží pouze 1.55 kg, ale jeho nosnost je až 3 kilogramy. V rozloženém stavu má stativ Vanguard Alta+ 235AP výšku 1450 mm.

 • Vanguard Alta+ 263 AP

  Výška rozloženého profi stativu Vanguard Alta+ 263 AP je 1650 mm. Stativ Vanguard Alta+ 263 AP je vyrobený z hliníkových slitin. Díky samostatně nastavitelným nohám foto stativu Vanguard Alta+ 263 AP, jej můžete použít i na nerovném terénu.

 • Vanguard Alta+ 264 AB

  Stativ Vanguard Alta+ 264 AB patří do série AB, která se vyznačuje kulovou hlavou pro foto, video, i pozorování ptáků. S profi stativem Vanguard Alta+ 264 AB budete schopni pořizovat kvalitnější fotografie. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 264 AB, který je vyroben z hliníkových slitin, je 1.77 Kg.

 • Vanguard Alta+ 264 AP

  Hlava z hořčíkových slitin dodává stativům Alta+ potřebnou výdrž a odolnost. Foto a video stativ Vanguard Alta+ 264 AP dosahuje 1550 mm délky v rozloženém stavu. Vanguard Alta+ 264 AP má nohy nastavitelné do úhlů 25°, 50° a 80°.

 • Stativ Vanguard Alta Pro 264AT

  Stativ Vanguard Alta Pro 264AT se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Profi stativ Vanguard Alta Pro 264AT nabízí inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Vanguard Alta Pro 264AT se dodává bez stativové hlavy a je vyrobený z hliníkových slitin.

 • Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 řemen přes rameno

  Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 řemen přes rameno pro stativy Alta+. Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 je řemen ergonomického designu z prodyšného materiálu, speciálně polstrovaný.

 • Vanguard Espod AP-203

  Nový stativ Vanguard Espod AP-203 splnůje požadavky i naročných fotografů. Je vyrobený z hliníkových slitin, dá se rychle rozložit a složit. Všechny nohy stativu jsou samostatně nastavitelné do 25, 50, 80 stupňů, což je vhodné při převýšení terénu a focení z malých úhlů. Stativ Vanguard Espod AP-203 má vodováhu, ergonomické ručky, snadný zámek panoramatické hlavy pro přenášení stativu a odnímatelný stabilizační háček na brašnu či jiné příslušenství.

 • Vanguard Espod AP-233

  Kvalitní stativ VANGUARD ESPOD AP-233 je výborný pro amatérské fotografy. Stativ nabízí rychlé složení během pár sekund, vytáčení nohou do úhlu až 25 stupňů. Stativ Vanguard Espod AP-233 má na středovém sloupku upínací kroužek, který umožňuje jeho rychlé nastavení a anti-shock kroužek, který chrání fotoaparát před vibracemi. Vanguard Espod AP-233 je na skladě, ihned k dodání.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

 • Vanguard Espod Plus AP-204

  Vanguard Esond plus AP-204 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který můžete velmi rychle rozlořit a složit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do jakékoliv pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-204 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete nastavit nohy do úhlu 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ můžete bez problémů použít i pro makrofotografie.

 • Vanguard Espod Plus AP-233

  Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují pevný, kompaktní a lehký stativ, který se dá rychle složit a rozložit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do ideální pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete rychle nastavít nohy do úhlů 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá zkrátit, takže stativ můžete použít pro fotografování makrofotografií.

 • Vanguard Espod Plus AP-234

  Vanguard Espod Plus AP-234 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který lze rychle rozlořit a složit. Je vhodný pro amatérské, i profesionálnější fotografy. Má volitelný úhel rozevření noh na 25, 50 a 80 stupnů. Nohy jsou pevné s protiskluzovou úpravou a výsuvnými hroty. Stativ Vanguard Espod Plus AP-234 disponuje středovou tyčí s hákem, zde můžete zavěsit například brašnu a utužit tak stabilitu stativu s fotoaparátem. Páková hlava umožňuje jednoduché přizpůsobení polohy fotoaparátu. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ Vanguard Espod Plus AP-234 můžete bez problémů použít pro focení makrofotografií.

 • Vanguard VS-90

  Stativ Vanguard VS-90 je navržen pro bezpečné zajištení fotoaparátu nebo video kamery. Vanguard VS-90 je 3sekční pevny stativ.

 • Vanguard TB-21

  Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vybaven popruhem na rameno. Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vyroben v černé barvě. rozměry: 58 x 9 x 9 cm

Příslušenství k Tiskárnám

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

Příslušenství k digitálním fotoaparátům

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6A

  Představujeme kvalitní brašnu Vanguard Kenline Slim 6A pro digitální fotoaparát. Rozměry Kenline Slim 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Brašna Vanguard Kenline 6A je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí a případným pádům a nárazům.

 • Vanguard BIIN 10 black

  Brašna Vanguard BIIN 10 black pro fotoaparát nabízí vnitřní rozměry 100 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 10 je v černé barvě a nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard BIIN 14 ORANGE

  Brašna Vanguard BIIN 14 orange pro fotoaparát s příslušenstvím nabízí vnitřní rozměry 135 x 90 x 125 mm. Brašna Vanguard BIIN 14 velmi pěkně vypadá je v šedé barvě s oranžovím páskem na přední klopě. Brašna Vanguard BIIN 14 nabízí bezpečné přenášení vašeho fotoaparátu jak v ruce, na opasku, nebo díky popruhu také přes rameno.

 • Vanguard Bora 6A

  Vynikající brašna Vanguard Bora 6A vhodná zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Bora 6A jsou 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Tvrdá brašna Vanguard Bora 6A je s pevným zapínaním na suchý zip.

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard Java 5

  Vynikající brašna Vanguard Java 5, rozměrů: 8,5 x 5,5 x 3,5cm, vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Brašnu Vanguard Java 5 můžete nosit jak přes rameno, tak na opasku. Brašna má zapínaní na zip.

 • Vanguard Peking 6A

  Brašna Vanguard Peking 6A nabídne vašemu digitálnímu fotoaparátu útočiště za všech okolností. Brašna Vanguard Peking 6A má rozměry 6.5 x 2.5 x 9.5 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Granada 5

  Zajímavá brašna vhodná zejména pro přenášení digitálních fotoaparátů. Rozměry brašny Vanguard Granada 5 jsou 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Brašnu mužete nosit na opasku nebo na rameni pomocí popruhu, který je přibalen k brašně. Zavírání je na zip s ochraným lemem. Brašna má užitečnou přední kapsu na zip pro baterky a paměťovou kartu.

 • Vanguard Porto 5

  Pěkná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Porto 5: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Vangard Porto 5 mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Předností je přední kapsa na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Porto 5A

  Účelná brašna o rozměrech 9 x 5,5 x 2 cm, v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vytažení fotoaparátu. Brašna Porto 5A ma karabinku pro uchycení šnůrky na krk a nebo jí můžete nosit na opasku. Můžete použít i přední kapsu také na zip pro paměťovou kartu nebo baterky.

 • Vanguard Hawaii 5A khaki

  Hezká baršna Vanguard Hawaii 5A se dá nosit zavěšená přes rameno. Do brašny Vanguard Hawaii 5A se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 90 x 55 x 20 mm.

 • Vanguard Hawaii 6A khaki

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A khaki, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A khaki má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A khaki můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Hawaii 6A orange

  Nabízíme zajímavé brašny Vanguard Hawaii 6A oranžová, které využijete jako obal pro váš digitální fotoaparát a jeho příslušenstí. Pouzdro Vanguard Hawaii 6A má vnitřní rozměry 95 x 65 x 25 mm. Brašnu Vanguard Hawaii 6A můžete nosit připnutou na opasek nebo pomocí dodávaného popruhu nosit na krku. Brašna má také přední kapsu na paměťovou kartu.

 • Vanguard Lima 5A

  Brašna na digitální fotoaparát Vanguard Lima 5A se vyrábí v rozměrech 90 x 55 x 20 mm. Pouzdro Vanguard Lima 5A nabídne dostatek prostoru i pro paměťovou kartu a další příslušenství.

 • Vanguard Peking 9

  Brašna Vanguard Peking 9 je vhodná pro digitální fotoaparát. Vanguard Peking 9 se vyrábí v rozměrech 9,5 x 2,5 x 6,5 cm.

 • Vanguard Oregon 6B

  Vanguard Oregon 6B je k mání o vnitřních rozměrech 65 x 35 x 105 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu, dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás brašnu Vanguard Oregon 6B. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6B je z nylonu.

 • Vanguard Oregon 6A slim

  Vanguard Oregon 6A slim je vyráběná v rozměrech 65 x 25 x 95 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu , ale i dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás Vanguard Oregon 6A slim. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6A slim je z nylonu.

 • Vanguard Peking 10

  Výborná, kvalitní brašna Vanguard Peking 10 vhodná pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Rozměry: 12 x 10 x 9 cm.

 • Vanguard fotobrašna Pampas II 15BK

  Vanguard Pampas II 15KG je stylová brašna pro ochranou základního vybavení pro zrcadlovky nebo kompakty. Vanguard Pampas II 15KG je lehká a velice odolná brašna o rozměrech - vnitřní 150 x 105 x 145 mm. Vanguard Pampas II 15KG napízí popruh na rameno, který je snadno nastavitelný a během pár vteřin se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Vanguard ADAPTOR 41

  Vanguard Adaptor 41 získal své jméno díky své obrovské přizpůsobivosti – tento fotografický batoh je navržený tak, aby byl vším, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 41 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 46

  Vanguard Adaptor 46 je velmi přizpůsobitelný batoh pro vaší digitální zrcadlovku. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 46 je navržený aby vám nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 46 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu díky zapínání na levé i pravé straně. V brašně můžete přenášet i 13" notebook.

 • Vanguard Tokyo 6A žlutá

  Brašna pro fotoaparát Vanguard Tokyo 6A žlutá. Pěkná stylová brašna Vanguard Tokyo 6A má vnitřní rozměry 9,5 x 6,2 x 2,5 cm. Vanguard Tokyo 6A má zavíraní na zip a můžete jí nosit na opasku, nebo na krku.

 • Vanguard Borneo 17

  Vanguard Borneo 17 je praktická brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer s příslušenstvím. Vnitřní rozměry brašny jsou 17 x 10 x 8 cm. Brašna Vanguard Borneo 17 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou a také širokým popruhem na rameno. Stále jde o nejprodávanější brašnu na fotoaparáty z kolekce Vanguard.

 • Vanguard Protector 43 folie na LCD

  Vanguard Protector 43 je ochranná fólie na LCD digitálních fotoaparátu. Protector 43 o rozměru 3,8 x 5,1cm, pro digitální fotoaparáty s displejem 2,5“ (palce).

 • Vanguard Peking 5B

  Brašna Vanguard Peking 5B je vhodná pro vaše nové digitální fotoaparáty. Vanguard Peking 5B má rozměry 9,5 x 5,8 x 2,2 cm. Vanguard jsou dokonalé brašny na fotoaparáty.

 • Vanguard Kenline Slim 6

  Do brašny Vanguard Kenline Slim 6 se vejdou digitální fotoaparáty do rozměrů 12 x 6 x 4 cm. Brašna na digitální fotoaparáty Vanguard Kenline Slim 6 se skvěle hodí k nošení přes rameno.

 • Vanguard Kenline Slim 6B

  Rozměry kvalitní brašny Vanguard Kenline Slim 6B, na digitální fotoaparát jsou 105 x 65 x 35 mm. Brašna Vanguard Kenline Slim 6B je vyrobena z kvalitních materiálů a dokáže ochránit váš digitální fotoaparát proti špatnému počasí.

 • Vanguard Java 5A

  Brašna Vanguard Java 5A je pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny: 9 x 5,5 x 2 cm. Brašnu Vanguard Java 5A můžete nosit na opasku nebo pro zavěšení využít karabinu. Brašna má zapínaní na zip, s kapsou pro příslušenství.

 • Vanguard Porto 6

  Účelná brašna v kombinaci modré a černé barvy pro transport digitálních fotoaparátů. Rozměry: 12 x 6 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochraným lemem pro bezpečné vyjímání fotoaparátu. Brašnu Porto 6A mužete nosit na opasku nebo na ramenu pomocí dodávaneho popruhu. Můžete použít i přední kapsu na zip pro paměťovou kartu nebo baterku.

 • Vanguard Barcelona 6

  Brašna Vanguard Barcelona 6 je vhodná pro digitální fotoaparáty. Vanguard Barcelona 6 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Zajímavá je přední kapsička na paměťovou kartu. Vnitřní rozměr brašny je 120 x 60 x 40 mm.

 • Vanguard Evia oranžová

  VANGUARD pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v oranžové barvě a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard Pampas 6A červená

  Vanguard Pampas 6A červená je pěkná voděodolná a lehká brašna. Brašna Pampas 6B je vhodná pro kompaktní digitální fotoaparát a nabízí možnost nošení na opasku a pohodlné zavěšení na rameno. Pampas 6B je ideální brašna pro váš fotoaparát.

 • Pouzdro Vanguard Dakar 6A

  Pevná brašna Vanguard Dakar 6A má vnitřní rozměry 105 x 62 x 25 mm. Vanguard Dakar 6A je kompaktní brašna, kterou můžete nosit připnutou k opasku, nebo přes rameno. Vanguard Dakar 6A nabízí tvrdý, voděodolný materiál a natahovací boky dávají vašemu přístroji maximální bezpečnost.

 • Vanguard Malta 5

  Vynikající brašna Vanguard Malta 5 je vhodná především pro fotoaparáty. Brašnu Vanguard Malta 5 použijete na fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Ibiza 5

  Brašna Vanguard Ibiza 5 je jako stvořená pro váš nový digitální fotoaparát. Rozměry: 8,5 x 5,5 x 3,5cm.

 • Vanguard BI-IN 59 black

  Batoh Vanguard BI-IN 59 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství. Batoh Vanguard BI-IN 59 black díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek umožňuje přenášet fotovýbavu bez problémů a pohotově je v batohu najít.

 • Čistící souprava Vanguard CK-3

  Čistící souprava Camlink na objektivy fotoaparátů, videokamer, samostatných objektivů a dalekohledů. Čistící sada digitál 5v1 se může použít i na jinou optickou soustavu.

 • Vanguard VS-41

  Výborný mini stativ Vanguard určený především pro fotoaparáty. Stativ se dodává v černé barvě. Vanguard VS-41 má pružinové nohy a je vhodný pro samospoušť a focení na delší čas.

 • Vanguard NS 11

  Popruh na krk Vanguard NS 11 je vyrobený z příjemného materiálu, který vás nebude kousat do krku. Vanguard NS 11 je pevný popruh, který vydrží i větší tlak.

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

 • Eyelead čistící balónek S

  Eyelead vzduchový čistící balónek, velikost S je určen pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Eyelead AIR BLOWER má ventil s prachovým filtrem, ktarý zabraňuje vniknutí malých částeček do vnitřního prostoru balónku. máte tedy jistotu že foukáte čistý vzduch.

 • Vanguard VGP 3201

  Vanguard VGP 3201 je vynikající, luxusní kufřík vhodný pro fotoaparáty i videokamery ale nalezne šírokou škálu využití.

 • Vanguard Protector 42

  Ochranná folie Vanguard Protector 42 je určena pro displeje o velikosti 2,2". Vanguard Protector 42 ochrání LCD displej vašeho digitálního fotoaparátu proti poškrábání. Rozměry fólie Vanguard Protector 42 jsou 3,4 x 4,5 cm.

 • Vanguard PA-88 adaptér pro fotoaparát

  Vanguard PA-88 je adaptér pro připojení digitálního fotoaparátu nebo videokamery k pozorovacímu dalekohledu. Adaptér Vanguard PA-88 je určen pro snadné a rychlé pozorování a fotografování. Vanguard PA-88 výužijete k pozorovacímu dalekodledu Vanguard VSH-88 a VSH-66. Připojení fotoaparátu nebo videokamery k PA-88 je pomocí šroubu, stjeného jako u bežneho stativu.

 • Vanguard Beneto Blue

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Baleno s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard London 17 TB šedá

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Vanguard Beneto Red

  Brašna Vanguard pro bezpečný transport fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA. Brašna o rozměrech: 10,5 x 6 x 1,5 cm se dodává ve 3 barevných provedeni. Brašna je balená s karabinou a šňůrkou na krk.

 • Vanguard BI IN 47

  Batoh Vanguard BI IN 47 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství a díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek Vám umožní Vaše věci bez problémů přenášet a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard VS-72

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů VS. Stativ Vanguard VS-72 je určen pro digitální fotoaparáty a videokamery.

 • Vanguard DR-8210MG

  Vanguard DR-8210MG je malý a lehký přenosný dalekohled se zvětšením 8x a průměrem čočky 21mm. Kapesní dalekohled Vanguard DR-8210 je dodávan v pouzdře v pogumované úpravě a šedé barvě. Dalekohled má i dioptrickou korekci.

 • Vanguard ADAPTOR 45

  Vanguard Adaptor 45 je obrovsky přizpůsobitelný batoh. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 45 je navržený aby nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 45 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 48

  Vanguard Adaptor 48 vás zaujme díky velkému prostoru který nabízí. Fotografický batoh Vanguard Adaptor 48 je navržený aby uspokojil i fotografy s velkou výbavou. Zajímavostí je že nabízí kompletní přístup jen ze zadní strany. Batoh Vanguard Adaptor 48 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu a jistě vám přijde vhod i možnost připevnění stativu.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard Kenline 16Z

  Prostorná brašna Vanguard Kenline 16Z, nabídne dostatek prostoru vašemu digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství. Vanguard Kenline 16Z se vyrábí v rozměrech 20 x 16.5 x 15 cm.

 • Vanguard Padova 10

  Odolná brašna proti všem nepřízním počasí, která je vyrobena v rozměrech 12 x 10 x 9 cm, to je Vanguard Padova 10. Vanguard Padova 10 je určena pro digitální fotoaparáty a jejich příslušenství.

 • Vanguard Padova 18

  Brašna Vanguard Padova 18, která se dá využít jako kvalitní obal na digitální fotoaparát, zrcadlovku nebo videokameru, se vyrábí v rozměrech 17,5 x 10,5 x 17 cm. Foto brašna Vanguard Padova 18 splní i požadavky těch nejnáročnějších uživatelů.

 • Vanguard Padova 21

  Brašna Vanguard Padova 21 je vhodná jako obal na digitální zrcadlovku nebo videokameru. Brašna Vanguard Padova 21 se vyrábí v rozměrech 21 x 11 x 17 cm. Vanguard Padova 21 je učelná a nenápadná brašna, která splní Vaše požadavky.

 • Vanguard UP-Rise 22

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 22 je odolný proti nepříznivému počasí. Rozměry brašny Vanguard UP-Rise 22 jsou 22 x 11,5 x 18+3,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 22 má ve své výbavě přední a boční kapsy na zip.

 • Vanguard UP-Rise 15Z

  Vnitřní rozměry brašny Vanguard UP-Rise 15Z jsou 15 x 11,5 x 24+5,5 cm. Brašna na digitální fotoaparáty, zrcadlovka a videokamery se vyrábí z odolných materiálů, které vydrží i proti nepřízni počasí. Brašna Vanguard UP-Rise 15Z vám nabídne dostatek prostoru i pro příslušenství pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard UP-Rise 16Z

  Díky ramennímu popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 16Z nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 16Z má rozměry vnitřního prostoru 16 x 16 x 26+5,5 cm. Díky bočním kapsám můžete v brašně Vanguard UP-Rise 16Z přenášet i příslušenství k vaší digitální zrcadlovce.

 • Vanguard UP-Rise 18

  Prostorná brašna Vanguard UP-Rise 18 uchová váš digitální fotoaparát v pohodlí i na cestách a při vašich dobrodružstvích. Rozměry, které brašna Vanguard UP-Rise 18 poskytne digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství, jsou 18 x 11 x 16+3 cm. Zavírání brašny Vanguard UP-Rise 18 je na zip.

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 34

  S brašnou Vanguard UP-Rise 34 si můžete být jisti pohodlím a naprostou bezpečností pro váš digitální fotoaparát. Brašna Vanguard UP-Rise 34 má rozměry 18 x 13+4 x 17,5 cm. Materiály použité na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 34 jsou polyester a nylon.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

 • Vanguard UP-Rise 43

  Fotobrašna Vanguard UP-Rise 43 se vyrábí v rozměrech 20 x 13+5 x 23 cm. Díky přiloženému popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 43 na digitální fotoaparát nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 43 poskytne vašemu digitálnímu fotoaparátu dostatek pohodlí.

 • Vanguard UP-Rise 45

  Dokonalý batoh Vanguard UP-Rise 45 pro váš digitální fotoaparát, který vás nezradí na cestách po přírodě ani v jiných situacích, to je Vanguard UP-Rise 45. Brašna Vanguard UP-Rise 45 má vnitřní rozměry 26 x 13+6 x 23 cm. U batohu Vanguard UP-Rise 45 využijete bočních a předních kapes pro příslušenství.

 • Vanguard UP-Rise 48

  Brašna Vanguard UP-Rise 48 se dokonale postará o to aby váš digitální fotoaparát byl v bezpečí. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 48 je vyrobena v rozměrech 30 x 13+6 x 25 cm. Ramenní popruh nabízí u brašny Vanguard UP-Rise 48 skvělou formu nošení.

 • Vanguard UP-Rise 15

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 15 je nylon a polyester. Brašna Vanguard UP-Rise 15 má vnitřní rozměry 15 x 10,5 x 14+2,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 15 poskytne svým uživatelům dostatek místa pro digitální fotopřístroj i jeho příslušenství.

 • Vanguard Sydney 18 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 18 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard UP-Rise 14Z

  Dokonalá brašna pro vaší digitální zrcadlovku + příslušenství, to je Vanguard UP-Rise 14Z. Pohledná brašna Vanguard UP-Rise 14Z dokonale ochrání váš digitální fotoaparát proti nepříjemnostem v podobě prachu, vlhkosti a nečistot. Fotobrašnu Vanguard UP-Rise 14Z můžete nosit na ramenním popruhu.

 • Vanguard Barcelona 14

  Vynikající brašna Vanguard Barcelona 14 vhodná pro digitální kamery a digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 14 jsou 14 x 9 x 10,5 cm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 21

  Vynikající brašna vhodná pro digitální kamery a větší digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Barcelona 21 jsou 210 x 110 x 150 mm. S možností nošení přes rameno a přední kapsičkou. Pěkné barevné provedení.

 • Vanguard Barcelona 6A

  Brašna Vanguard Barcelona 6A o rozměrech 95 x 65 x 25 mm je vhodná pro většinu dnes prodávaných digitálních fotoaparátů značek jak Olympus, Canon, tak i Panasonic, Sony, Kodak, Nikonm a dalších. Brašnu Vanguard Barcelona 6A můžete nosit přes rameno nebo na opasku. Brašna je opatřena přední kapsičkou, kupříkladu na paměťovou kartu. Barcelona 6A Vás zaujme zavím barevným provedením a velmi kvalitním a odolným materiálem.

 • Vanguard Bora 10

  Rozměry brašny Vanguard Bora 10 jsou 12 x 10 x 9 cm. Vynikající brašna Vanguard vhodná zejména pro digitální fotoaparáty a příslušenství, tvrdá brašna Vanguard Bora 10 je s přední kapsou na zip.

 • Vanguard Borneo 5A

  Účelná brašna v černošedé barvě ve které můžete bezpečně přepravovat digitální fotoaparát. Rozměry brašny Vanguard Borneo 5A jsou 9 x 5,5 x 2 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Brašna má uchycení na opasek a malou karabinu pro nošení na šňůrce na krku. Vpředu je kapsa se zapínáním na suchý zip na baterku případně paměťovou kartu.

 • Vanguard Buenos 5 oranžová

  Brašna Vanguard Buenos 5 je vhodná pro digitální fotoaparát. Pouzdro Vanguard Buenos 5 je určená pro fotoaparáty do velikosti 85 x 55 x 35 mm.

 • Vanguard Evia červená

  Univerzální červená brašna Vanguard Evia se vyrábí v rozměrech 6 x 1.8 x 10.5 cm. Vanguard Evia je vhodná pro digitální fotoaparát.

 • Vanguard Evia šedá

  Pouzdro Vanguard na kompaktní digitální fotoaparát, mobilní telefon, MP3 o rozměrech: 6 x 1,8 x 10,5 cm. Brašna Vanguard Evia je v barvě šedé a dodává se s řemínkem, karabinou a řemínkem na zápěstí.

 • Vanguard London 17 TB zelená

  Vanguard London 17 TB je ideální brašna pro superzoomy, digitální kompakty a některé typy digitálních zrcadlovek. Brašna Vanguard London 17 TB má rozměry 175 x 80 x(100+32) mm.

 • Brašna Camlink L

  Představujeme zajímavou brašnu Camlink L pro digitální kompaktní fotoaparáty o rozměrech 110 x 64 x 24 mm. Camlink je černá a pevná brašna se zavíraním na suchý zip. Brašnu Camlink můžete nosit na opasku nebo pomocí dodavaného popruhu i na ramenu. Fotobrašna má přední kapsu pro menší příslušenství, jako jsou baterie nebo útěrka. V brašně je i malá přihrádka pro paměťovou kartu.

 • Vanguard Padova 14TB černá

  Brašna Vanguard Padova 14TB černá je vyrobena v rozměrech 14 x 8 x 10+3 cm. Odolná brašna pro vaší videokameru nebo fotoaparát to je Vanguard Padova 14TB. Brašna Padova 14TB má moderní vzhled a její výhoda je že má odnimatelnou spodní část, kterou můžete využít pro příslušenství, nebo jiný přístroj. Pohodlně a bezpečně přenášejte váš fotoaparát v ergonomické a vodotěsné brašně Vanguard Padova 14TB.

 • Vanguard Padova 14TB vínová

  Vnitřní materiál brašny Vanguard Padova 14TB byl zvolen tak aby nedocházelo k poškrábaní objektivů a displeje.Rozměry brašny pro digitální zrcadlovky a videokamery jsou 140 x 80 x (100+30)mm. U brašny Vanguard Padova 14TB máte k dispozici celou řadu kapes na příslušenství.

 • Vanguard Padova 15 černá

  Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Padova 15 vínová

  Na výrobu brašny Vanguard Padova 15 byly použity kvalitní materiály nylon 840D + polyester 600D. Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Peking 17

  Rozměry brašny Vanguard Peking 17 jsou 17.5 x 8 x 10 cm. Brašna Vanguard Peking 17 je ideální řešením problému jak chránit váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard Malta 10

  Vynikající brašna Vanguard Malta 10 vhodná především pro digitální fotoaparáty a příslušenství. Vanguard Malta 10 nabízí možnost nošení přes rameno a na opasku. Přední kapsička, zavíraní na suchý zip.

 • Vanguard LENSPEN 3v1

  Společnost Vanguard pro vás vyvinula speciální čistící sadu Vanguard LENSPEN 3v1, která dokáže vyčistit displej nebo objektiv vašeho digitálního fotoaparátu bez použití čistících roztoků. Čistící sada Vanguard LENSPEN 3v1 nalezne široké uplatnění při čištění dislpejů vaší elektroniky.

 • Vanguard LENSPEN DK-1

  Čistící sada Vanguard LENSPEN DK-1 dokonale vyčistí displej u vašeho digitálního fotoaparátu. Pokud hledáte způsob jak vyčistit displej vašeho digitálního fotoaparátu nebo objektiv je pro vás Vanguard LENSPEN DK-1 to pravé řešení.

 • Vanguard LENSPEN MBK-1

  V sadě Vanguard LENSPEN MBK-1 najdete hadřík a malý štěteček na vyčištění displeje vašeho digitálního fotoaprátu. Čistící sadu Vanguard LENSPEN MBK-1 využijete v prašném prostředí. Vanguard LENSPEN MBK-1 dokonale odstraní čmouhy a nečistoty.

 • Vanguard Alta+ 203AP

  Kvalitní stativ Vanguard Alta+ 203AP je vyrobený z hliníkových vláken a umí vyhovět i vysokým nárokům profesionálních fotografů. Hlavu foto a video stativu Vanguard Alta+ 203AP tvoří slitiny z hořčíku. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 203AP je 1.38 kg, tudíž si ho můžete vzít i na horské tůry a výlety po přírodě.

 • Vanguard Alta+ 204AP

  Praktický stativ Vanguard Alta+ 204AP vyrobený z hliníkových slitin vás dokáže zaujmout svou nízkou váhou a svou skladností. Foto stativ Vanguard Alta+ 204AP můžete sebou brát na výlety do přírody i na cykloturistiku. Odolný stativ Vanguard Alta+ 204AP využijete v jakémkoliv počasí.

 • Vanguard Bali 11

  Společnost Vanguard představuje kvalitní pevné pouzdro Vanguard Bali 11 na fotoaparáty klasické i digitální. rozměry: 13 x 11 x 5cm

 • Vanguard Borneo 14

  Praktická brašna pro bezpečný uložení a transport digitálních fotoaparátů nebo videokamer. Rozměry brašny: 14 x 10,5 x 9cm. Brašna Vanguard Borneo 14 je opatřena dvojím zavíráním a uvnitř posuvnou přihrádkou širokým popruhem na rameno. Je to jedna z nejprodávanějších brašen z nabídky Vanguard.

 • Vanguard Tracker AP-284

  Vanguard Tracker AP-284 je profesionální hliníkový monopod pro široké využití. Vanguard Tracker AP-284 je doplněn karabinou a poutkem s plastovou přeskou na utažení na ruku. Stativ monopod Vanguard Tracker AP-284 je vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery má 4-sekční nohu s pogumovanou patou.

 • Vanguard AK-1

  Vynikající foto a video stativ Vanguard AK-1 , vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery ,3-sekční, novinka.

 • Vanguard AK-2

  Vynikající foto a video stativ Vanguard AK-2 pro digitální fotoaparáty i videokamery, 3-sekční s otočnou hlavou, novinka na našem trhu. Se stativem Vanguard AK-2 bude vaše fotografování radost.

 • Vanguard AK-3

  Foto a video stativ Vanguard AK-3 bude výborným solečníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu a spolu se postarají o nádherné digitální fotografie.

 • Vanguard Alta 2

  Foto a video stativ Vanguard Alta 2. Vanguard představuje profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 2 oceníte pevnou 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 2 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. U stativu Vanguard Alta 2 se dá též odmontovat hlava a přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Stativ je nedílnou součástí Vašeho fotovybavení.

 • Vanguard MAK 233

  Stativ Vanguard MAK 233 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 233 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ. Stativ Vanguard MAK 233 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení.

 • Vanguard MAK 234

  Aluminiový stativ Vanguard MAK 234 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 234 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ a nyní je i pouzdro zdarma. Stativ Vanguard MAK 234 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení a využít jej můžete i pro dalekohled.

 • Vanguard MG-3

  Vanguard MG-3 je výborný stativ použitelný k velkému množství digitálních fotoaparátů.

 • Vanguard MG-3 OS

  Vanguard MG-3 OS splní všechny požadavky, které budete mít pro váš stativ na digitální fotoaparát. Foto a video stativ Vanguard MG-3 OS nabízí 3-sekční nohy a sundavací stativoovu hlavu, která se dá samostatně přidělat třeba na sklo auta nebo zábradlí.

 • Vanguard MK-1

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů MK. Stativ Vanguard MK-1 je určen jak pro digitální fotoaparáty tak pro videokamery.

 • Vanguard MK-3

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii MK. Foto a video stativ Vanguard MK-3 se může pochlubit výbornou kvalitou.

 • Vanguard MK-S

  Foto a video stativ Vanguard MK-S se může pochlubit 2-směrnou hlavou(A400),3-sec. 20 tubular, plastovou rozpěrou. Stativ Vanguard MK-S je vyráběn v barevné variantě kovová šeď.

 • Vanguard MP-2

  Se stativem Vanguard MP-2 se stane fotografování vaším digitálním fotoaparátem radost.

 • Vanguard MP-4

  Výrobce stativů, společnost Vanguard, představuje stativ Vanguard MP-4, který se stane nepostradatelným vašemu digitálnímu fotoaparátu.

 • Vanguard MP-6

  Foto a video stativ Vanguard MP-6 se stane nepostradatelným pomocníkem pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VS-10

  Foto mini stativ Vanguard VS-10 je zajímavý stativ, který je skladný a přitom v případě potřeby splní svůj účel. Stativ Vanguard VS-10 zajistí aretaci vašeho digitální fotoaparátu při focení na samospoušť nebo při dlouhých expozičních časech. Vanguard VS-10 dodáváme ve stříbrné barvě.

 • Vanguard VS-52

  Společnost Vanguard uvádí na trh foto a video stativ Vanguard VS-52, který je určen digitálním fotoaparátům i videokamerám.

 • Vanguard VS-53

  Společnost Vanguard uvádí na trh sérii stativů VS. Foto a video stativ Vanguard VS-53 je vynikající pomocník pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VT-126

  Vanguard VT-126 potěší nejen vás, ale i váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard VT-128

  Vanguard VT-128 je stativ použitelný k velkému množství digitálních fotoaparátů.

 • Vanguard VT-132

  Foto a video stativ Vanguard VT-132 je výborným produktem společnosti Vanguard.

 • Vanguard VT-214

  Foto a video stativ Vanguard VT-214 bude výborným pomocníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu. Vanguard VT-214 má 2 směrné hlavy + 3 sec. 20 nový trojhran, barva kovově šedá, plastová rozpěra, Q.S., příslušenství.

 • Vanguard Bali 8

  Vanguard představuje kvalitní pevná pouzdra na fotoaparáty. Vanguard Bali 8 se vyrábí v rozměrech 12 x 6 x 8 cm. Brašna Vanguard Bali 8 má kovové přezky a očka s možností nošení přes rameno nebo na opasku a úzkou přední kapsu. Dodává se v černé barvě s červeným a stříbrným proužkem.

 • Vanguard Borneo 10

  Výborná brašna pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů. Rozměr: 12 x 10 x 9cm. Brašna je opatřena dvojím zavíráním a ve předu přihrádkou na zip a širokým popruhem na rameno.

 • Vanguard Borneo 7

  Účelná brašna v černošedé barvě pro bezpečný transport digitálních fotoaparátů o rozměrech: 11 x 7 x 4 cm. Zavírání je na zip s ochranným lemem. Můžete použít i přední kapsu se zapínáním na suchý zip pro paměťovou kartu nebo baterku. Brašna Borneo 7 má uchycení na opasek nebo jí můžete nosit na přes rameno.

 • Vanguard Cuba 6

  Vynikající brašna Vanguard Cuba 6 vhodná především pro digitální fotoaparáty. Rozměry brašny Vanguard Cuba 6 jsou 12 x 6 x 4 cm.

 • Vanguard VGP-3202

  Kufr Vanguard VGP-3202 je velmi dobře vypadající kufr o vnitřních rozměrech 315 x 245 x 115 mm. Vanguard VGP-3202 najde využití na ochranu foto-video techniky nebo jiných předmětů při převážení.

 • Vanguard VGP-7108c

  Rozměry kufříku na digitální fotoaparát a další foto-video techniku jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Kufr na digitální fotoaparát Vanguard VGP-7108c má hliníkový povrch a plastové rohy.

 • Vanguard VGP-9249a

  Kovový transportní kufr Vanguard VGP-9249a můžete používat jako ochranné uložiště pro vaší foto výbavu nebo jiné citlivé přístroje, které potřebujete přenášet. Kufry Vanguard VGP-9249A jsou velmi prostorné a promyšlené proto do nich můžete naskládat třeba digitální fotoaparát, objektivy, blesk, filtry a další foto příslušenství. Rozměry kufru Vanguard VGP-9249A jsou 33 x 19 x 10,5 cm. Kufry Vanguard VGP-9249A mají světlou kovovou barvu a jsou uzamykatelné.

 • Vanguard VGP 6408C

  Vynikající luxusní kufřík Vanguard VGP 6408C vhodný zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry kufříku Vanguard VGP 6408C jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Vnitřek kufru Vanguard VGP 6408C na digitální fotoaparát si můžete pomocí pěnovek vytvarovat tak aby přesně odpovídal velikosti vašeho přístroje.

 • Vanguard VGP-7111C

  Rozměry kufříku Vanguard VGP-7111C, který se dokonale hodí na digitální fotoaparát jsou 20 x 12.5 x 7.5 cm. Uvnitř kufru Vanguard VGP-7111C je ABS vložka sloužící k ochraně fotoaparátu. ABS vložku můžete libovolně tvarovat podle potřeby digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard Casa 5A

  Vzhledově poutavé pouzdro na digitální fotoaparát, které se vyrábí v rozměrech 95 x 58 x 20 mm, to je Vanguard Casa 5A. Foto brašna Vanguard Casa 5A se výborně hodí jako obal digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard OREGON 60

  Profi batoh Vanguard Oregon 60 má nvitřní rozměry 30 x 35 x 18 cm. Batoh Vanguard Oregon 60 doporučujeme pro digitální zrcadlové fotoaparáty a příslušenství. Batoh si můžete přispůsobit dle vašich požadavků.

 • Vanguard Oregon 10

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 10 ideální pro digitální fotoaparáty a příslušenství, vhodná do každého počasí. Rozměry brašny Vanguard Oregon 10 jsou 12 x 10 x 9 cm.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Oregon 21

  Profi brašna Vanguard Oregon 21. Rozměry brašny Oregon 21 jsou 21 x 18 x 11 cm. Brašnu Vanguard Oregon 21 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard Oregon 23

  Profi brašna Vanguard Oregon 23. Rozměry brašny Oregon 23 jsou 23 x 19 x 15 cm. Brašnu Vanguard Oregon 23 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard Alta 1

  Foto stativ Vanguard Alta 1 je připraven pro Vás. Představujeme profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 1 najdete 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci třeba digitálního fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 1 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou, dobře sedící na jakém koliv povrchu. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. Stativ Vanguard Alta 1 má též oddělovací hlavu a tu můžete přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Dokupte si stativ k vašemu fotoaparátu a najdete další možnosti v kreativitě fotografování.

 • Vanguard Alta+ 224 CP

  Vanguard Alta+ 224CP je kvalitní karbonový foto stativ, který se hodí na cesty po přírodě, protože vyniká extrémní lehkosti a pevnosti. Váha stativu Vanguard Alta+ 224CP je jen 1.28 kg. Složený stativ Vanguard Alta+ 224CP má délku 485 mm.

 • Vanguard Alta+ 225 CP

  Foto a video stativ Vanguard Alta+ 225 CP je vyrobený z uhlíkových vláken. Chytře řešené nohy stativu Vanguard Alta+ 225 CP nabízí dokonalou stabilitu stativu. Složený stativ Vanguard Alta+ 225 CP má délku 420 mm.

 • Vanguard Alta+ 233 AP

  Výška rozloženého stativu Vanguard Alta+ 233AP je 1600 mm. Průměr noh u stativu Vanguard Alta+ 233AP je 23 mm a jeho nosnost činí 3 kg. Stativ Vanguard Alta+ 233AP využijete spolu s digitálním fotoaparátem i videokamerou.

 • Vanguard Alta+ 234 AP

  Kvalitně vyrobený stativ Vanguard Alta+ 234AP má nosnost 3 kg. Rozložený stativ Vanguard Alta+ 234AP nabízí výšku 1450 mm. Foto stativ Vanguard Alta+ 234AP poskytne svým uživatelům spolehlivou základnu pro tvorbu fotografie.

 • Vanguard Alta+ 235 AP

  Profi foto a video stativ Vanguard Alta+ 235AP posune vaše fotografické schopnosti o kus dál. Výrobek společnosti Vanguard, stativ Alta+ 235AP, váží pouze 1.55 kg, ale jeho nosnost je až 3 kilogramy. V rozloženém stavu má stativ Vanguard Alta+ 235AP výšku 1450 mm.

 • Vanguard Alta+ 263 AP

  Výška rozloženého profi stativu Vanguard Alta+ 263 AP je 1650 mm. Stativ Vanguard Alta+ 263 AP je vyrobený z hliníkových slitin. Díky samostatně nastavitelným nohám foto stativu Vanguard Alta+ 263 AP, jej můžete použít i na nerovném terénu.

 • Vanguard Alta+ 264 AB

  Stativ Vanguard Alta+ 264 AB patří do série AB, která se vyznačuje kulovou hlavou pro foto, video, i pozorování ptáků. S profi stativem Vanguard Alta+ 264 AB budete schopni pořizovat kvalitnější fotografie. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 264 AB, který je vyroben z hliníkových slitin, je 1.77 Kg.

 • Vanguard Alta+ 264 AP

  Hlava z hořčíkových slitin dodává stativům Alta+ potřebnou výdrž a odolnost. Foto a video stativ Vanguard Alta+ 264 AP dosahuje 1550 mm délky v rozloženém stavu. Vanguard Alta+ 264 AP má nohy nastavitelné do úhlů 25°, 50° a 80°.

 • Stativ Vanguard Alta Pro 264AT

  Stativ Vanguard Alta Pro 264AT se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Profi stativ Vanguard Alta Pro 264AT nabízí inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Vanguard Alta Pro 264AT se dodává bez stativové hlavy a je vyrobený z hliníkových slitin.

 • Vanguard Espod AP-203

  Nový stativ Vanguard Espod AP-203 splnůje požadavky i naročných fotografů. Je vyrobený z hliníkových slitin, dá se rychle rozložit a složit. Všechny nohy stativu jsou samostatně nastavitelné do 25, 50, 80 stupňů, což je vhodné při převýšení terénu a focení z malých úhlů. Stativ Vanguard Espod AP-203 má vodováhu, ergonomické ručky, snadný zámek panoramatické hlavy pro přenášení stativu a odnímatelný stabilizační háček na brašnu či jiné příslušenství.

 • Vanguard Espod AP-233

  Kvalitní stativ VANGUARD ESPOD AP-233 je výborný pro amatérské fotografy. Stativ nabízí rychlé složení během pár sekund, vytáčení nohou do úhlu až 25 stupňů. Stativ Vanguard Espod AP-233 má na středovém sloupku upínací kroužek, který umožňuje jeho rychlé nastavení a anti-shock kroužek, který chrání fotoaparát před vibracemi. Vanguard Espod AP-233 je na skladě, ihned k dodání.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

 • Vanguard Espod Plus AP-204

  Vanguard Esond plus AP-204 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který můžete velmi rychle rozlořit a složit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do jakékoliv pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-204 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete nastavit nohy do úhlu 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ můžete bez problémů použít i pro makrofotografie.

 • Vanguard Espod Plus AP-233

  Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují pevný, kompaktní a lehký stativ, který se dá rychle složit a rozložit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do ideální pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete rychle nastavít nohy do úhlů 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá zkrátit, takže stativ můžete použít pro fotografování makrofotografií.

 • Vanguard Espod Plus AP-234

  Vanguard Espod Plus AP-234 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který lze rychle rozlořit a složit. Je vhodný pro amatérské, i profesionálnější fotografy. Má volitelný úhel rozevření noh na 25, 50 a 80 stupnů. Nohy jsou pevné s protiskluzovou úpravou a výsuvnými hroty. Stativ Vanguard Espod Plus AP-234 disponuje středovou tyčí s hákem, zde můžete zavěsit například brašnu a utužit tak stabilitu stativu s fotoaparátem. Páková hlava umožňuje jednoduché přizpůsobení polohy fotoaparátu. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ Vanguard Espod Plus AP-234 můžete bez problémů použít pro focení makrofotografií.

 • Vanguard VS-90

  Stativ Vanguard VS-90 je navržen pro bezpečné zajištení fotoaparátu nebo video kamery. Vanguard VS-90 je 3sekční pevny stativ.

 • Vanguard Supreme 27F

  Vanguard Supreme 27F je lehký, voděodolný kufr vnitřních rozměrů 250 x 190 x 150 mm z tvrzeného plastu zajistí 100 % ochranu foto-video techniky před jakýmkoli poškozením. Supreme 27F je vhodný pro všechny typy digitálních fotoaparátů i videokamer včetně příslušenství.

 • Vanguard Supreme 37F

  Kufr Vanguard Supreme 37F se vyrábí z tvrzeného plastu a je voděodolný. Lehký transportní kufr Vanguard Supreme 37F se výborně hodí na cesty, s kufrem Vanguard Supreme 37F nemusíte mít strach o svou foto-video techniku.

 • Čistící souprava Vanguard CK-5

  Čistící sada Vanguard CK-5 obsahuje antistatickou utěrku, čistící gel, foukátko, čistící kapesníčky a paličky. Sadu Vanguard CK-5 využijete u čištění digitálního fotoaparátu, PDA, mobilního telefónu, klávesnice atd.

 • Vanguard TB-21

  Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vybaven popruhem na rameno. Vanguard TB-21 pouzdro na stativ, je vyroben v černé barvě. rozměry: 58 x 9 x 9 cm

Batohy Vanguard

 • Vanguard ADAPTOR 41

  Vanguard Adaptor 41 získal své jméno díky své obrovské přizpůsobivosti – tento fotografický batoh je navržený tak, aby byl vším, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 41 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 46

  Vanguard Adaptor 46 je velmi přizpůsobitelný batoh pro vaší digitální zrcadlovku. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 46 je navržený aby vám nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 46 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu díky zapínání na levé i pravé straně. V brašně můžete přenášet i 13" notebook.

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Vanguard BI-IN 59 black

  Batoh Vanguard BI-IN 59 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství. Batoh Vanguard BI-IN 59 black díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek umožňuje přenášet fotovýbavu bez problémů a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard BI IN 47

  Batoh Vanguard BI IN 47 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství a díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek Vám umožní Vaše věci bez problémů přenášet a pohotově je v batohu najít.

 • Batoh Fancier King Kong II 60

  Foto batoh Fancier King Kong II 60

 • Batoh Fancier King Kong II 70

  Batohy série KingKong II jsou módní a lehké prostředky pro přenášení vaší fototachniky. Vnější materiál foto batohu Fancier King Kong II 70 je vyroben z vodě odolnému nylonovému materiálu a chrání vnitřní vybavení písku, prachu i vlhku. Další zajímavostí batohu Fancier King Kong II 70 je vestavěná pláštěnka, která zajišťuje bezpečné používání fotovýstroje za zhoršeného počasí. Zesílený kryt přední kapsy odolá tlaku a bezpečně ochrání vnitřní zařízení.

 • Brašna Fancier King Kong II 10

  Foto brašna Fancier King Kong II 10 je určena pro jednu digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství jako je kabel, nabíječka, paměťová karta nebo podobné příslušenství. Vnitřní rozměry foto brašny Fancier King Kong II 10 jsou 175 x 105 x 175 mm.

 • Brašna Fancier King Kong II 20

  Foto brašna Fancier King Kong II 20 nabízí uložení jedné digitální zrcadlovky s objektivem a případně blesk, nebo další objektiv. Dále v brašně Fancier King Kong II 20 můžete přenášet kable, nabíječku, paměťové karty a další příslušenství. Vnitřní rozměry zajímavé brašny jsou 210 x 110 x 175 mm.

 • Vanguard Kenline 56

  Představujeme prostorný batoh Vanguard Kenline 56. Batoh KENLINE 56 vám nabízí dostatek prostoru pro digitální zrcadlovku a ojektivy a také mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 56 je fotobatoh pro 1 zrcadlovku, a 4-5 objektivů nebo blesk a další potřebné příslušenství plus peciální přihrádka pro notebook. Brašna má vnitřní rozměry 29 x 12,5 x 42 cm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard ADAPTOR 45

  Vanguard Adaptor 45 je obrovsky přizpůsobitelný batoh. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 45 je navržený aby nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 45 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 48

  Vanguard Adaptor 48 vás zaujme díky velkému prostoru který nabízí. Fotografický batoh Vanguard Adaptor 48 je navržený aby uspokojil i fotografy s velkou výbavou. Zajímavostí je že nabízí kompletní přístup jen ze zadní strany. Batoh Vanguard Adaptor 48 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu a jistě vám přijde vhod i možnost připevnění stativu.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard OREGON 60

  Profi batoh Vanguard Oregon 60 má nvitřní rozměry 30 x 35 x 18 cm. Batoh Vanguard Oregon 60 doporučujeme pro digitální zrcadlové fotoaparáty a příslušenství. Batoh si můžete přispůsobit dle vašich požadavků.

Příslušentsví k notebookům

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

Tašky přes rameno

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

 • Vanguard Sydney 18 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 18 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard Oregon 23

  Profi brašna Vanguard Oregon 23. Rozměry brašny Oregon 23 jsou 23 x 19 x 15 cm. Brašnu Vanguard Oregon 23 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

Kufry Vanguard

 • Vanguard VGP 3201

  Vanguard VGP 3201 je vynikající, luxusní kufřík vhodný pro fotoaparáty i videokamery ale nalezne šírokou škálu využití.

 • Vanguard VGP-3200

  Vanguard VGP-3200 má rozměry: 24 x 19 x 10 cm. Kufřík na digitální fotoaparát Vanguard VGP-3200 je tou pravou volbou, pokud hledáte způsob jak ochránit váš digitální fotoaparát. Vanguard VGP-3200 je lehký a snadno přenosný.

 • Vanguard VGP-3202

  Kufr Vanguard VGP-3202 je velmi dobře vypadající kufr o vnitřních rozměrech 315 x 245 x 115 mm. Vanguard VGP-3202 najde využití na ochranu foto-video techniky nebo jiných předmětů při převážení.

 • Vanguard VGP-7108c

  Rozměry kufříku na digitální fotoaparát a další foto-video techniku jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Kufr na digitální fotoaparát Vanguard VGP-7108c má hliníkový povrch a plastové rohy.

 • Vanguard VGP-7110c

  Luxusní kovový kufr Vanguard VGP-7110c je použitelný jako obal na digitální fotoaparát a další foto-video techniku. Rozměry kufříku Vanguard VGP-7110c jsou 4.5 x 14.5 x 5 cm.

 • Vanguard VGP-9249a

  Kovový transportní kufr Vanguard VGP-9249a můžete používat jako ochranné uložiště pro vaší foto výbavu nebo jiné citlivé přístroje, které potřebujete přenášet. Kufry Vanguard VGP-9249A jsou velmi prostorné a promyšlené proto do nich můžete naskládat třeba digitální fotoaparát, objektivy, blesk, filtry a další foto příslušenství. Rozměry kufru Vanguard VGP-9249A jsou 33 x 19 x 10,5 cm. Kufry Vanguard VGP-9249A mají světlou kovovou barvu a jsou uzamykatelné.

 • Vanguard VGP 6408C

  Vynikající luxusní kufřík Vanguard VGP 6408C vhodný zejména pro digitální fotoaparáty. Rozměry kufříku Vanguard VGP 6408C jsou 17 x 10.5 x 5 cm. Vnitřek kufru Vanguard VGP 6408C na digitální fotoaparát si můžete pomocí pěnovek vytvarovat tak aby přesně odpovídal velikosti vašeho přístroje.

 • Vanguard VGP-13

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13 vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13 s hliníkovým povrchem s vnitřním rozměrem: 44,5 x 31 x 15 cm. Hmotnost kufříku je 3,18 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-13S

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13S vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13S má hliníkový povrch a vnitřní rozměry: 38 x 23 x 16 cm. Hmotnost kufříku je 2,63 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-7111C

  Rozměry kufříku Vanguard VGP-7111C, který se dokonale hodí na digitální fotoaparát jsou 20 x 12.5 x 7.5 cm. Uvnitř kufru Vanguard VGP-7111C je ABS vložka sloužící k ochraně fotoaparátu. ABS vložku můžete libovolně tvarovat podle potřeby digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard Supreme 27F

  Vanguard Supreme 27F je lehký, voděodolný kufr vnitřních rozměrů 250 x 190 x 150 mm z tvrzeného plastu zajistí 100 % ochranu foto-video techniky před jakýmkoli poškozením. Supreme 27F je vhodný pro všechny typy digitálních fotoaparátů i videokamer včetně příslušenství.

 • Vanguard Supreme 37F

  Kufr Vanguard Supreme 37F se vyrábí z tvrzeného plastu a je voděodolný. Lehký transportní kufr Vanguard Supreme 37F se výborně hodí na cesty, s kufrem Vanguard Supreme 37F nemusíte mít strach o svou foto-video techniku.

příslušenství pro digitální zrcadlovky

 • Vanguard DSLR Accessory Pack

  Vanguard DSLR Accessory Pack je zvýhodněná sada foto příslušenství, která obsahuje pouzdro Vanguard Peking 12Z, ministativ Vanguard VS-10, čistící kit Vanguard CK-3. Vanguard DSLR Accessory Pack je určen pro střední zoomové fotoaparáty.

 • Vanguard BIIN 21 Black

  Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Vanguard Oregon 6B

  Vanguard Oregon 6B je k mání o vnitřních rozměrech 65 x 35 x 105 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu, dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás brašnu Vanguard Oregon 6B. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6B je z nylonu.

 • Vanguard Oregon 6A slim

  Vanguard Oregon 6A slim je vyráběná v rozměrech 65 x 25 x 95 mm. Pokud potřebujete brašnu, která dokáže nabídnout ochranu vašemu digitálnímu fotoaparátu , ale i dostatek místa pro příslušenství, máme pro vás Vanguard Oregon 6A slim. Brašna pro digitální fotoaparáty Vanguard Oregon 6A slim je z nylonu.

 • Vanguard fotobrašna Pampas II 15BK

  Vanguard Pampas II 15KG je stylová brašna pro ochranou základního vybavení pro zrcadlovky nebo kompakty. Vanguard Pampas II 15KG je lehká a velice odolná brašna o rozměrech - vnitřní 150 x 105 x 145 mm. Vanguard Pampas II 15KG napízí popruh na rameno, který je snadno nastavitelný a během pár vteřin se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

 • Vanguard ADAPTOR 41

  Vanguard Adaptor 41 získal své jméno díky své obrovské přizpůsobivosti – tento fotografický batoh je navržený tak, aby byl vším, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 41 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 46

  Vanguard Adaptor 46 je velmi přizpůsobitelný batoh pro vaší digitální zrcadlovku. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 46 je navržený aby vám nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 46 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu díky zapínání na levé i pravé straně. V brašně můžete přenášet i 13" notebook.

 • Vanguard Protector 43 folie na LCD

  Vanguard Protector 43 je ochranná fólie na LCD digitálních fotoaparátu. Protector 43 o rozměru 3,8 x 5,1cm, pro digitální fotoaparáty s displejem 2,5“ (palce).

 • Vanguard Kinray 53PR

  Foto a video batohy Vanguard Kinray 53PR jsou navrženy přímo pro potřeby outdoorových fotografů a pozorovatelů ptactva. Batoh Vanguard Kinray 53PR je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 53PR nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání zrcadlovku, dalekohled či teleobjektiv. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 53PR jsou 320 x 180 x 280 (530) mm.

 • Vanguard BI-IN 59 black

  Batoh Vanguard BI-IN 59 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství. Batoh Vanguard BI-IN 59 black díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek umožňuje přenášet fotovýbavu bez problémů a pohotově je v batohu najít.

 • Eyelead čistící balónek S

  Eyelead vzduchový čistící balónek, velikost S je určen pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Eyelead AIR BLOWER má ventil s prachovým filtrem, ktarý zabraňuje vniknutí malých částeček do vnitřního prostoru balónku. máte tedy jistotu že foukáte čistý vzduch.

 • Vanguard VGP 3201

  Vanguard VGP 3201 je vynikající, luxusní kufřík vhodný pro fotoaparáty i videokamery ale nalezne šírokou škálu využití.

 • Vanguard Protector 42

  Ochranná folie Vanguard Protector 42 je určena pro displeje o velikosti 2,2". Vanguard Protector 42 ochrání LCD displej vašeho digitálního fotoaparátu proti poškrábání. Rozměry fólie Vanguard Protector 42 jsou 3,4 x 4,5 cm.

 • Vanguard BI IN 47

  Batoh Vanguard BI IN 47 nabízí všestrannou kvalitu - dobře vypadá, příliš neváží, bezpečně chrání uschovaný fotoaparát a příslušenství a díky logickému a pohodlnému rozdělení přihrádek Vám umožní Vaše věci bez problémů přenášet a pohotově je v batohu najít.

 • Vanguard BIIN 25 Orange

  Brašna Vanguard BIIN 25 oranžová je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 25 jsou 250 x 120 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 25 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

 • Batoh Fancier King Kong II 60

  Foto batoh Fancier King Kong II 60

 • Batoh Fancier King Kong II 70

  Batohy série KingKong II jsou módní a lehké prostředky pro přenášení vaší fototachniky. Vnější materiál foto batohu Fancier King Kong II 70 je vyroben z vodě odolnému nylonovému materiálu a chrání vnitřní vybavení písku, prachu i vlhku. Další zajímavostí batohu Fancier King Kong II 70 je vestavěná pláštěnka, která zajišťuje bezpečné používání fotovýstroje za zhoršeného počasí. Zesílený kryt přední kapsy odolá tlaku a bezpečně ochrání vnitřní zařízení.

 • Brašna Fancier King Kong II 10

  Foto brašna Fancier King Kong II 10 je určena pro jednu digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství jako je kabel, nabíječka, paměťová karta nebo podobné příslušenství. Vnitřní rozměry foto brašny Fancier King Kong II 10 jsou 175 x 105 x 175 mm.

 • Brašna Fancier King Kong II 20

  Foto brašna Fancier King Kong II 20 nabízí uložení jedné digitální zrcadlovky s objektivem a případně blesk, nebo další objektiv. Dále v brašně Fancier King Kong II 20 můžete přenášet kable, nabíječku, paměťové karty a další příslušenství. Vnitřní rozměry zajímavé brašny jsou 210 x 110 x 175 mm.

 • Vanguard DR-8210MG

  Vanguard DR-8210MG je malý a lehký přenosný dalekohled se zvětšením 8x a průměrem čočky 21mm. Kapesní dalekohled Vanguard DR-8210 je dodávan v pouzdře v pogumované úpravě a šedé barvě. Dalekohled má i dioptrickou korekci.

 • Vanguard Kenline 56

  Představujeme prostorný batoh Vanguard Kenline 56. Batoh KENLINE 56 vám nabízí dostatek prostoru pro digitální zrcadlovku a ojektivy a také mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 56 je fotobatoh pro 1 zrcadlovku, a 4-5 objektivů nebo blesk a další potřebné příslušenství plus peciální přihrádka pro notebook. Brašna má vnitřní rozměry 29 x 12,5 x 42 cm.

 • Vanguard Kinray 48

  Foto a video batoh Vanguard Kinray 48 je navržen pro potřeby outdoorových fotografů. Batoh Vanguard Kinray 48 je skladný, přizpůsobitelný a prostorný. Vanguard Kinray 48 nabízí vnitřek rozdělen do menších oddělitelných přihrádek, takže bezpečně ochrání vaší zrcadlovku, dalekohled či teleobjektivy. Vnitřní rozměry batohu Vanguard Kinray 48 jsou 260 x 160 x 580 mm.

 • Vanguard ADAPTOR 45

  Vanguard Adaptor 45 je obrovsky přizpůsobitelný batoh. Nabízený fotografický batoh Vanguard Adaptor 45 je navržený aby nabídl vše, co potřebujete a nejen to! Ať už fotíte levou či pravou rukou, batoh Vanguard Adaptor 45 vám umožní rychlý přístup k vašemu přístroji díky zapínání na levé i pravé straně, takže můžete začít fotit během vteřiny.

 • Vanguard ADAPTOR 48

  Vanguard Adaptor 48 vás zaujme díky velkému prostoru který nabízí. Fotografický batoh Vanguard Adaptor 48 je navržený aby uspokojil i fotografy s velkou výbavou. Zajímavostí je že nabízí kompletní přístup jen ze zadní strany. Batoh Vanguard Adaptor 48 vám umožní rychlý přístup k vašemu fotoaparátu a jistě vám přijde vhod i možnost připevnění stativu.

 • Vanguard Oregon 52

  Vnitřní rozměry baťohu Vanguard Oregon 52 jsou 265 x 125 x 320 mm. Dovnitř baťohu Vanguard Oregon 52 se vejde digitální zrcadlovka s jejím příslušenstvím, objektivy. Fotobatoh Vanguard Oregon 52 je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivému počasí.

 • Vanguard Padova 21

  Brašna Vanguard Padova 21 je vhodná jako obal na digitální zrcadlovku nebo videokameru. Brašna Vanguard Padova 21 se vyrábí v rozměrech 21 x 11 x 17 cm. Vanguard Padova 21 je učelná a nenápadná brašna, která splní Vaše požadavky.

 • Vanguard UP-Rise 22

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 22 je odolný proti nepříznivému počasí. Rozměry brašny Vanguard UP-Rise 22 jsou 22 x 11,5 x 18+3,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 22 má ve své výbavě přední a boční kapsy na zip.

 • Vanguard UP-Rise 15Z

  Vnitřní rozměry brašny Vanguard UP-Rise 15Z jsou 15 x 11,5 x 24+5,5 cm. Brašna na digitální fotoaparáty, zrcadlovka a videokamery se vyrábí z odolných materiálů, které vydrží i proti nepřízni počasí. Brašna Vanguard UP-Rise 15Z vám nabídne dostatek prostoru i pro příslušenství pro váš digitální fotoaparát.

 • Vanguard UP-Rise 16Z

  Díky ramennímu popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 16Z nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 16Z má rozměry vnitřního prostoru 16 x 16 x 26+5,5 cm. Díky bočním kapsám můžete v brašně Vanguard UP-Rise 16Z přenášet i příslušenství k vaší digitální zrcadlovce.

 • Vanguard UP-Rise 18

  Prostorná brašna Vanguard UP-Rise 18 uchová váš digitální fotoaparát v pohodlí i na cestách a při vašich dobrodružstvích. Rozměry, které brašna Vanguard UP-Rise 18 poskytne digitálnímu fotoaparátu a jeho příslušenství, jsou 18 x 11 x 16+3 cm. Zavírání brašny Vanguard UP-Rise 18 je na zip.

 • Vanguard UP-Rise 33 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 33 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a zařízení.

 • Vanguard UP-Rise 34

  S brašnou Vanguard UP-Rise 34 si můžete být jisti pohodlím a naprostou bezpečností pro váš digitální fotoaparát. Brašna Vanguard UP-Rise 34 má rozměry 18 x 13+4 x 17,5 cm. Materiály použité na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 34 jsou polyester a nylon.

 • Vanguard UP-Rise 38 Messenger - fotobrašna

  Brašna pro fotoaparát i notebook je Vanguard UP-Rise 38 Messenger fotobrašna. Vanguard UP-Rise 38 představuje novou řadu brašen s inovativní schopností expandovat do velikosti pro uspokojení měnících se potřeb fotoaparátů objektivu a dalšího zařízení. Vanguard UP-Rise 38 má vnitřní rozměry 380 x 105 x 280 mm.

 • Vanguard UP-Rise 43

  Fotobrašna Vanguard UP-Rise 43 se vyrábí v rozměrech 20 x 13+5 x 23 cm. Díky přiloženému popruhu můžete brašnu Vanguard UP-Rise 43 na digitální fotoaparát nosit pohodlně zavěšenou na rameni. Brašna Vanguard UP-Rise 43 poskytne vašemu digitálnímu fotoaparátu dostatek pohodlí.

 • Vanguard UP-Rise 45

  Dokonalý batoh Vanguard UP-Rise 45 pro váš digitální fotoaparát, který vás nezradí na cestách po přírodě ani v jiných situacích, to je Vanguard UP-Rise 45. Brašna Vanguard UP-Rise 45 má vnitřní rozměry 26 x 13+6 x 23 cm. U batohu Vanguard UP-Rise 45 využijete bočních a předních kapes pro příslušenství.

 • Vanguard UP-Rise 48

  Brašna Vanguard UP-Rise 48 se dokonale postará o to aby váš digitální fotoaparát byl v bezpečí. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 48 je vyrobena v rozměrech 30 x 13+6 x 25 cm. Ramenní popruh nabízí u brašny Vanguard UP-Rise 48 skvělou formu nošení.

 • Vanguard UP-Rise 15

  Materiál použitý na výrobu brašny Vanguard UP-Rise 15 je nylon a polyester. Brašna Vanguard UP-Rise 15 má vnitřní rozměry 15 x 10,5 x 14+2,5 cm. Fotobrašna Vanguard UP-Rise 15 poskytne svým uživatelům dostatek místa pro digitální fotopřístroj i jeho příslušenství.

 • Vanguard Sydney 18 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 18 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 modrá

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 22 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 22 se vejde jeden Pro DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem nebo dva náhradní objektivy, nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a drobným příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie...). Brašna na fotoaparát Vanguard Sydney 22 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou na fotoaparát Vanguard Sydney 22 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 modrá

  Vanguard Sydney 27 modrá je brašna na digitální fotoaparát. Do brašny Vanguard Sydney 27 modrá můžete vložit jeden DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenství (kabely, paměťové karty, náhradní baterie). Brašna Vanguard Sydney 27 je velmi lehká, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. S brašnou pro digitální zrcadlovku Vanguard Sydney 27 máte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Sydney 27 olivová

  Do brašny na fotoaparát Vanguard Sydney 27 v olivové barvě můžete vložit jedenu digitální zrcadlový fotoaparát s nasazeným objektivem, dva náhradní objektivy nebo jeden náhradní objektiv s bleskem a příslušenstvím jako jsou kabely, paměťové karty, náhradní baterie. Brašna Vanguard Sydney 27 olivová je velmi lehká a přitom pevná, má výborné polstrování úložného prostoru, které může být zcela vyjmuto. Díky brašně Vanguard Sydney 27 získáte rychlý přístup k veškerému vybavení.

 • Vanguard Alta+ bag 50

  Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 50 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Brašna na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je vybavená popruhem umožňujícím nošení přes rameno. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 50 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard Alta+ bag 60

  Brašnu na stativ Vanguard Alta+ bag 60 využijí všichni nadšenci fotografie, kteří se vydávají za svým koníčkem do nesnadno přístupných terénů. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 60 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 60 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách.

 • Vanguard Alta+ bag 70

  Vanguard Alta+ bag 70 je brašna na stativ, která vám zajistí pohodlí a snadné přenášení vašeho stativu. Díky brašně na stativ Vanguard Alta+ bag 70 se váš stativ stane dokonale mobilním zařízením, které vás bude doprovázet na vašich cestách. Horní část vaku na stativ Vanguard Alta+ bag 70 je snadno uzaviratelná díky stahovací přezce.

 • Vanguard UP-Rise 14Z

  Dokonalá brašna pro vaší digitální zrcadlovku + příslušenství, to je Vanguard UP-Rise 14Z. Pohledná brašna Vanguard UP-Rise 14Z dokonale ochrání váš digitální fotoaparát proti nepříjemnostem v podobě prachu, vlhkosti a nečistot. Fotobrašnu Vanguard UP-Rise 14Z můžete nosit na ramenním popruhu.

 • Vanguard Kenline 36

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline 36. Brašna KENLINE 36 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline 36 je brašna pro 2 zrcadlovky, až 5 objektivů, blesk a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 36 x 17 x 24 cm.

 • Vanguard Kenline i-Pro 38

  Představujeme prostornou brašnu na rameno Vanguard Kenline i-Pro 38. Brašna Vanguard Kenline i-Pro 38 nabídne dostatek prostoru vaší digitální výbavě a mnohému příslušenství. Vanguard Kenline i-Pro 38 je brašna pro 1 zrcadlovku, až 3 objektivy, notebook 15", blesk, stativ a další potřebné příslušenství. Brašna má vnitřní rozměry 38 x 17 x 27 cm.

 • Vanguard Padova 14TB černá

  Brašna Vanguard Padova 14TB černá je vyrobena v rozměrech 14 x 8 x 10+3 cm. Odolná brašna pro vaší videokameru nebo fotoaparát to je Vanguard Padova 14TB. Brašna Padova 14TB má moderní vzhled a její výhoda je že má odnimatelnou spodní část, kterou můžete využít pro příslušenství, nebo jiný přístroj. Pohodlně a bezpečně přenášejte váš fotoaparát v ergonomické a vodotěsné brašně Vanguard Padova 14TB.

 • Vanguard Padova 14TB vínová

  Vnitřní materiál brašny Vanguard Padova 14TB byl zvolen tak aby nedocházelo k poškrábaní objektivů a displeje.Rozměry brašny pro digitální zrcadlovky a videokamery jsou 140 x 80 x (100+30)mm. U brašny Vanguard Padova 14TB máte k dispozici celou řadu kapes na příslušenství.

 • Vanguard Padova 15 černá

  Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Padova 15 vínová

  Na výrobu brašny Vanguard Padova 15 byly použity kvalitní materiály nylon 840D + polyester 600D. Všestranná brašna Vanguard Padova 15 vám nabídne místo pro digitální zrcadlovku a další příslušenství. Rozměry brašny Vanguard Padova 15 jsou 145 x 135 x 105 mm.

 • Vanguard Peking 21

  Brašna Vanguard Peking 21 bude chránit váš digitální fotoaparát proti všem povětrnostním nástrahám. Rozměry brašny Vanguard Peking 21 jsou 21 x 11 x 15 cm. Brašna Vanguard Peking 21 je vhodná pro digitální zrcadlovku s jedním nebo dvěma objektivy nebo fotoaparát s objektivem a blesk. Peking 21 je brašna z pevného a dešti odolného materiálu s jednou přední a dvěma bočníma kapsama na zip pro příslušenství.

 • Vanguard LENSPEN 3v1

  Společnost Vanguard pro vás vyvinula speciální čistící sadu Vanguard LENSPEN 3v1, která dokáže vyčistit displej nebo objektiv vašeho digitálního fotoaparátu bez použití čistících roztoků. Čistící sada Vanguard LENSPEN 3v1 nalezne široké uplatnění při čištění dislpejů vaší elektroniky.

 • Vanguard LENSPEN DK-1

  Čistící sada Vanguard LENSPEN DK-1 dokonale vyčistí displej u vašeho digitálního fotoaparátu. Pokud hledáte způsob jak vyčistit displej vašeho digitálního fotoaparátu nebo objektiv je pro vás Vanguard LENSPEN DK-1 to pravé řešení.

 • Vanguard LENSPEN MBK-1

  V sadě Vanguard LENSPEN MBK-1 najdete hadřík a malý štěteček na vyčištění displeje vašeho digitálního fotoaprátu. Čistící sadu Vanguard LENSPEN MBK-1 využijete v prašném prostředí. Vanguard LENSPEN MBK-1 dokonale odstraní čmouhy a nečistoty.

 • Vanguard Alta+ 203AP

  Kvalitní stativ Vanguard Alta+ 203AP je vyrobený z hliníkových vláken a umí vyhovět i vysokým nárokům profesionálních fotografů. Hlavu foto a video stativu Vanguard Alta+ 203AP tvoří slitiny z hořčíku. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 203AP je 1.38 kg, tudíž si ho můžete vzít i na horské tůry a výlety po přírodě.

 • Vanguard Alta+ 204AP

  Praktický stativ Vanguard Alta+ 204AP vyrobený z hliníkových slitin vás dokáže zaujmout svou nízkou váhou a svou skladností. Foto stativ Vanguard Alta+ 204AP můžete sebou brát na výlety do přírody i na cykloturistiku. Odolný stativ Vanguard Alta+ 204AP využijete v jakémkoliv počasí.

 • Vanguard Tracker AP-284

  Vanguard Tracker AP-284 je profesionální hliníkový monopod pro široké využití. Vanguard Tracker AP-284 je doplněn karabinou a poutkem s plastovou přeskou na utažení na ruku. Stativ monopod Vanguard Tracker AP-284 je vhodný pro digitální fotoaparáty i videokamery má 4-sekční nohu s pogumovanou patou.

 • Vanguard Alta 2

  Foto a video stativ Vanguard Alta 2. Vanguard představuje profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 2 oceníte pevnou 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 2 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. U stativu Vanguard Alta 2 se dá též odmontovat hlava a přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Stativ je nedílnou součástí Vašeho fotovybavení.

 • Vanguard MAK 233

  Stativ Vanguard MAK 233 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 233 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ. Stativ Vanguard MAK 233 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení.

 • Vanguard MAK 234

  Aluminiový stativ Vanguard MAK 234 je navržen díky nejnovější technologii pro foto a video stativů. Vanguard MAK 234 je stabilní, spolehlivý a lehký stativ a nyní je i pouzdro zdarma. Stativ Vanguard MAK 234 se stane nezbytnou součástí vašeho fotografické vybavení a využít jej můžete i pro dalekohled.

 • Vanguard MG-3 OS

  Vanguard MG-3 OS splní všechny požadavky, které budete mít pro váš stativ na digitální fotoaparát. Foto a video stativ Vanguard MG-3 OS nabízí 3-sekční nohy a sundavací stativoovu hlavu, která se dá samostatně přidělat třeba na sklo auta nebo zábradlí.

 • Vanguard VS-10

  Foto mini stativ Vanguard VS-10 je zajímavý stativ, který je skladný a přitom v případě potřeby splní svůj účel. Stativ Vanguard VS-10 zajistí aretaci vašeho digitální fotoaparátu při focení na samospoušť nebo při dlouhých expozičních časech. Vanguard VS-10 dodáváme ve stříbrné barvě.

 • Vanguard VT-214

  Foto a video stativ Vanguard VT-214 bude výborným pomocníkem vašemu digitálnímu fotoaparátu. Vanguard VT-214 má 2 směrné hlavy + 3 sec. 20 nový trojhran, barva kovově šedá, plastová rozpěra, Q.S., příslušenství.

 • Vanguard VGP-9249a

  Kovový transportní kufr Vanguard VGP-9249a můžete používat jako ochranné uložiště pro vaší foto výbavu nebo jiné citlivé přístroje, které potřebujete přenášet. Kufry Vanguard VGP-9249A jsou velmi prostorné a promyšlené proto do nich můžete naskládat třeba digitální fotoaparát, objektivy, blesk, filtry a další foto příslušenství. Rozměry kufru Vanguard VGP-9249A jsou 33 x 19 x 10,5 cm. Kufry Vanguard VGP-9249A mají světlou kovovou barvu a jsou uzamykatelné.

 • Vanguard VGP-13

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13 vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13 s hliníkovým povrchem s vnitřním rozměrem: 44,5 x 31 x 15 cm. Hmotnost kufříku je 3,18 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-13S

  Vynikající a luxusní kufřík Vanguard VGP-13S vhodný pro videokamery, nebo zrcadlové fotoapartáty s příslušenstvím, ale nalezne i využití v jiných oblastech. Kufr Vanguard VGP-13S má hliníkový povrch a vnitřní rozměry: 38 x 23 x 16 cm. Hmotnost kufříku je 2,63 kg v černé barvě.

 • Vanguard VGP-7111C

  Rozměry kufříku Vanguard VGP-7111C, který se dokonale hodí na digitální fotoaparát jsou 20 x 12.5 x 7.5 cm. Uvnitř kufru Vanguard VGP-7111C je ABS vložka sloužící k ochraně fotoaparátu. ABS vložku můžete libovolně tvarovat podle potřeby digitálního fotoaparátu.

 • Vanguard OREGON 60

  Profi batoh Vanguard Oregon 60 má nvitřní rozměry 30 x 35 x 18 cm. Batoh Vanguard Oregon 60 doporučujeme pro digitální zrcadlové fotoaparáty a příslušenství. Batoh si můžete přispůsobit dle vašich požadavků.

 • Vanguard Oregon 10

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 10 ideální pro digitální fotoaparáty a příslušenství, vhodná do každého počasí. Rozměry brašny Vanguard Oregon 10 jsou 12 x 10 x 9 cm.

 • Brašna Vanguard Oregon 14

  Vynikající Profi brašna Vanguard Oregon 14 ideální pro přenášení vašeho digitálního fotoaparátu nebo videokamery a příslušenství. Brašna Vanguard Oregon 14 je vhodná do každého počasí. Vnitřní rozměry brašny Vanguard Oregon 14 jsou 140 x 105 x 90 mm.

 • Vanguard Oregon 21

  Profi brašna Vanguard Oregon 21. Rozměry brašny Oregon 21 jsou 21 x 18 x 11 cm. Brašnu Vanguard Oregon 21 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard Oregon 23

  Profi brašna Vanguard Oregon 23. Rozměry brašny Oregon 23 jsou 23 x 19 x 15 cm. Brašnu Vanguard Oregon 23 doporučujeme pro digitální nejlépe zrcadlové fotoaparáty a příslušenství ale uplatní te ji také, jestliže se sebou berete kompaktní fotoaparát a videokameru a chcete využít jen jednu brašnu.

 • Vanguard Alta 1

  Foto stativ Vanguard Alta 1 je připraven pro Vás. Představujeme profi stativ s pevnou kovovou konstrukcí. U stativu Vanguard Alta 1 najdete 2-cestnou jednokloubovou hlavu a vyndavací destičku s korkovou vrstvou pro pevnější aretaci třeba digitálního fotoaparátu. Třídílná noha na stativech Vanguard Alta 1 je zakončena kovovým hrotem a gumovou matkou, dobře sedící na jakém koliv povrchu. Nohy stativu se nastavují každá samostatně a to pod úhlem 20, 50 nebo 80 stupňů. Stativ Vanguard Alta 1 má též oddělovací hlavu a tu můžete přidat třeba na mono stativ Vanguard MP-6. Dokupte si stativ k vašemu fotoaparátu a najdete další možnosti v kreativitě fotografování.

 • Vanguard Alta+ 224 CP

  Vanguard Alta+ 224CP je kvalitní karbonový foto stativ, který se hodí na cesty po přírodě, protože vyniká extrémní lehkosti a pevnosti. Váha stativu Vanguard Alta+ 224CP je jen 1.28 kg. Složený stativ Vanguard Alta+ 224CP má délku 485 mm.

 • Vanguard Alta+ 225 CP

  Foto a video stativ Vanguard Alta+ 225 CP je vyrobený z uhlíkových vláken. Chytře řešené nohy stativu Vanguard Alta+ 225 CP nabízí dokonalou stabilitu stativu. Složený stativ Vanguard Alta+ 225 CP má délku 420 mm.

 • Vanguard Alta+ 233 AP

  Výška rozloženého stativu Vanguard Alta+ 233AP je 1600 mm. Průměr noh u stativu Vanguard Alta+ 233AP je 23 mm a jeho nosnost činí 3 kg. Stativ Vanguard Alta+ 233AP využijete spolu s digitálním fotoaparátem i videokamerou.

 • Vanguard Alta+ 234 AP

  Kvalitně vyrobený stativ Vanguard Alta+ 234AP má nosnost 3 kg. Rozložený stativ Vanguard Alta+ 234AP nabízí výšku 1450 mm. Foto stativ Vanguard Alta+ 234AP poskytne svým uživatelům spolehlivou základnu pro tvorbu fotografie.

 • Vanguard Alta+ 235 AP

  Profi foto a video stativ Vanguard Alta+ 235AP posune vaše fotografické schopnosti o kus dál. Výrobek společnosti Vanguard, stativ Alta+ 235AP, váží pouze 1.55 kg, ale jeho nosnost je až 3 kilogramy. V rozloženém stavu má stativ Vanguard Alta+ 235AP výšku 1450 mm.

 • Vanguard Alta+ 263 AP

  Výška rozloženého profi stativu Vanguard Alta+ 263 AP je 1650 mm. Stativ Vanguard Alta+ 263 AP je vyrobený z hliníkových slitin. Díky samostatně nastavitelným nohám foto stativu Vanguard Alta+ 263 AP, jej můžete použít i na nerovném terénu.

 • Vanguard Alta+ 264 AB

  Stativ Vanguard Alta+ 264 AB patří do série AB, která se vyznačuje kulovou hlavou pro foto, video, i pozorování ptáků. S profi stativem Vanguard Alta+ 264 AB budete schopni pořizovat kvalitnější fotografie. Hmotnost stativu Vanguard Alta+ 264 AB, který je vyroben z hliníkových slitin, je 1.77 Kg.

 • Vanguard Alta+ 264 AP

  Hlava z hořčíkových slitin dodává stativům Alta+ potřebnou výdrž a odolnost. Foto a video stativ Vanguard Alta+ 264 AP dosahuje 1550 mm délky v rozloženém stavu. Vanguard Alta+ 264 AP má nohy nastavitelné do úhlů 25°, 50° a 80°.

 • Stativ Vanguard Alta Pro 264AT

  Stativ Vanguard Alta Pro 264AT se vyznačuje bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Profi stativ Vanguard Alta Pro 264AT nabízí inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Vanguard Alta Pro 264AT se dodává bez stativové hlavy a je vyrobený z hliníkových slitin.

 • Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 řemen přes rameno

  Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 řemen přes rameno pro stativy Alta+. Vanguard ALTA STRAP - AT-30/31 je řemen ergonomického designu z prodyšného materiálu, speciálně polstrovaný.

 • Vanguard Espod AP-203

  Nový stativ Vanguard Espod AP-203 splnůje požadavky i naročných fotografů. Je vyrobený z hliníkových slitin, dá se rychle rozložit a složit. Všechny nohy stativu jsou samostatně nastavitelné do 25, 50, 80 stupňů, což je vhodné při převýšení terénu a focení z malých úhlů. Stativ Vanguard Espod AP-203 má vodováhu, ergonomické ručky, snadný zámek panoramatické hlavy pro přenášení stativu a odnímatelný stabilizační háček na brašnu či jiné příslušenství.

 • Vanguard Espod AP-233

  Kvalitní stativ VANGUARD ESPOD AP-233 je výborný pro amatérské fotografy. Stativ nabízí rychlé složení během pár sekund, vytáčení nohou do úhlu až 25 stupňů. Stativ Vanguard Espod AP-233 má na středovém sloupku upínací kroužek, který umožňuje jeho rychlé nastavení a anti-shock kroužek, který chrání fotoaparát před vibracemi. Vanguard Espod AP-233 je na skladě, ihned k dodání.

 • Vanguard Espod Plus 203AB

  Vanguard Espod Plus 203AB je nová série stativů ESPOD Plus vyniká celohliníkovou konstrukcí, možností polohace nohou ve 3 stupních, háčkem pro zatížení stativu. Stativ Vanguard Espod Plus 203AB má odpružení středového sloupku, centrální šroub pro dotažení středové tyče, kulovou hlavu a vodováhou.

 • Vanguard Espod Plus AP-204

  Vanguard Esond plus AP-204 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který můžete velmi rychle rozlořit a složit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do jakékoliv pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-204 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete nastavit nohy do úhlu 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ můžete bez problémů použít i pro makrofotografie.

 • Vanguard Espod Plus AP-233

  Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují pevný, kompaktní a lehký stativ, který se dá rychle složit a rozložit. Bez problémů dostanete Váš fotoaparát do ideální pozice. Stativ Vanguard Espod Plus AP-233 Vám to umožní pomocí tlačítka, kterým můžete rychle nastavít nohy do úhlů 25, 50 a 80 stupňů. Prostřední sloupek se dá zkrátit, takže stativ můžete použít pro fotografování makrofotografií.

 • Vanguard Espod Plus AP-234

  Vanguard Espod Plus AP-234 je hliníkový stativ pro fotografy, kteří potřebují lehký, ale pevný a kompaktní stativ, který lze rychle rozlořit a složit. Je vhodný pro amatérské, i profesionálnější fotografy. Má volitelný úhel rozevření noh na 25, 50 a 80 stupnů. Nohy jsou pevné s protiskluzovou úpravou a výsuvnými hroty. Stativ Vanguard Espod Plus AP-234 disponuje středovou tyčí s hákem, zde můžete zavěsit například brašnu a utužit tak stabilitu stativu s fotoaparátem. Páková hlava umožňuje jednoduché přizpůsobení polohy fotoaparátu. Prostřední sloupek se dá navíc zkrátit, takže stativ Vanguard Espod Plus AP-234 můžete bez problémů použít pro focení makrofotografií.

Dárkové předměty pro Vás

 • Vanguard NS1

  Šňůrka na krk s nápisem Vanguard pro některé brašny, na klíče, mobily atd. Popruh na krk využijete i pro digitální fotoaparát.

hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Informace

 
registrace poslat heslo