obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Jednorázový fotoaparát s Kodak Ultra Sport Aquatic 400 27

Podvodní fotoaparát Kodak Ultra Sport Aquatic je skvělý přístroj v náročném terénu i při vodních hrátkách. S Kodak Ultra Sport Aquatic mohou milovníci potápění fotit až v 15 metrové hloubce. Kodak Ultra Sport Aquatic má objektiv odolný vůči UV paprskům i poškrábání. Kodak Ultra Sport Aquatic 400 27 je fotoaparát na jedno použití.

KODAK Neptun Aquasport, fotoaparát pod vodu do 15m

Podvodní fotoaparát Kodak Ultra Sport Aquatic je skvělý přístroj v náročném terénu i při vodních hrátkách. S Kodak Ultra Sport Aquatic mohou milovníci potápění fotit až v 15 metrové hloubce. Kodak Ultra Sport Aquatic má objektiv odolný vůči UV paprskům i poškrábání. Kodak Ultra Sport Aquatic 400 27 je fotoaparát na jedno použití.Naše cena: 359 Kč
Běžná cena:449 Kč
Ušetříte:90 Kč (20%)
Ceny včetně 21% DPH
Počet kusů:
Stav: skladem
Záruka:24 měsíců
Výrobce: Kodak
Kodak je znam především v oblasti filmů. Výrobky od firmy Kodak jsou zaměřeny tak aby každý mohl zažít radost z focení. Ať to je díky kvalitním digitálním fotoaparátům, tiskárnám, které vytvářejí profesionální snímky, ale také díky paměťovým kartám, foto papíru.

Detailní popis produktu KODAK Neptun Aquasport, fotoaparát pod vodu do 15m

 

Jednorázový fotoaparát Kodak Ultra Sport Aquatic 400 27 -

 

Analogový fotoaparát Kodak Ultra Sport Aquatic 400 27 je voděodolný až do 15 metrů. Kodak Ultra Sport Aquatic 400 27 vám poskytne možnost pořízení 27 fotografií. S fotoaparátem KODAK Sport 27 se můžete vydat na dovolenou a můžete si být jisti, že si sebou zpátky domů dovezete kvalitně uchované zážitky.

 

Fotoaparát KODAK Water & Sport 27 Vám umožní fotografovat za deště, sněhu nebo až do 15 metrů pod vodou! 35mm film zaznamená 27 fotografií. Přístroj je na jednorázové použití.
KODAK Neptun Aquasport, jednorázový fotoaparát pod vodu, do 15m, 27 snímků.

 

Citlivost: ISO - 400

 

Expirace: 06/2018

Použitelnost: 06/2019

 

 

 

 

 

 

 

Další fotografie KODAK Neptun Aquasport, fotoaparát pod vodu do 15m

KODAK Neptun Aquasport, fotoaparát pod vodu do 15m
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace