obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Paměťová karta SanDisk 16GB SDHC Extreme HD Video 600x

SanDisk Secure Digital 16GB SDHC Extreme HD Video je paměťová karta SD standardu SDHC vyvinutá pro multimediální přístroje, nabízí rychlostní třídu Class 10. SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB má přenosovou rychlost 90MB/s čtení a zápis. SanDisk Extreme SDHC UHS-I Card nabízí 4 hodiny záznamu v HD kvalitě.

SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB

SanDisk Secure Digital 16GB SDHC Extreme HD Video je paměťová karta SD standardu SDHC vyvinutá pro multimediální přístroje, nabízí rychlostní třídu Class 10. SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB má přenosovou rychlost 90MB/s čtení a zápis. SanDisk Extreme SDHC UHS-I Card nabízí 4 hodiny záznamu v HD kvalitě.Naše cena: 290 Kč
Běžná cena:399 Kč
Ušetříte:109 Kč (27%)
Ceny včetně 21% DPH
Počet kusů:
Stav: skladem
Záruka:24 měsíců
Výrobce: SanDisk
Společnost SanDisk dodává na trh veškeré druhy paměťových karet a čtečky na paměťové karty a USB flash disky. Je největší výrobce paměťových karet a záznamových médií na bázi Flash pamětí, byla založena v roce 1988. V roce 2004 dosáhla společnost zisku 1.8 miliard dolarů. Výrobky jsou prodávány prostřednictvím dvou distribučních kanálů, a to pomocí obchodníků a OEM produktů. SanDisk vyvíjí, navrhuje, vyrábí a distribuuje Flash paměťová média, která se používají v mnoha různých elektronických systémech.

Detailní popis produktu SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB

SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB -

Paměťová karta SanDisk Extreme HD Video SDHC 16GB Vám zajistí dokonalou rovnováhu mezi rychlostí a spolehlivostí při natáčení HD videa. SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB dokáže zkrátit čas čekání na další snímek při fotografování.

Rychlostní třída Class 10 zaručuje minimální přenosovou rychlost až 90 MB/s jak pro čtení tak i zápis. Tyto karty jsou vhodné do nejnovějších digitálních fotoaparátů a digitálních videokamer s možností natáčení HD videa.


Parametry:

Kapacita   16 GB
Rychlost čtení   90 MB/s
Rychlost zápisu   40 MB/s
Rychlostní třída  Class 10

 

 

 

 

Další fotografie SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB

SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB

Parametry produktu SanDisk SDHC Extreme HD Video 16GB

Technická specifikace
typ karty SDHC
kapacita 16000 MB
rychlost 600 x (krát)
rychlostní třída 45MB/sec
ochrana proti smazání ano
čtení dat 90 MB/s MB/s
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace