obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

USB Flash disk 32MB SanDisk Ultra

Nabízíme ustavičně populární USB disky Sandisk s velkou kapacitou a podporou velkého množství multimediálních zařízení. Váš televizor vybavený USB vstupem zvládne pomocí SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB hravě přehrávat písničky ve formátu mp3, album fotografií nebo celý film.

SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB

Nabízíme ustavičně populární USB disky Sandisk s velkou kapacitou a podporou velkého množství multimediálních zařízení. Váš televizor vybavený USB vstupem zvládne pomocí SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB hravě přehrávat písničky ve formátu mp3, album fotografií nebo celý film.Naše cena: 369 Kč
Běžná cena:499 Kč
Ušetříte:130 Kč (26%)
Ceny včetně 21% DPH
Počet kusů:
Stav: skladem
Záruka:24 měsíců
Výrobce: SanDisk
Společnost SanDisk dodává na trh veškeré druhy paměťových karet a čtečky na paměťové karty a USB flash disky. Je největší výrobce paměťových karet a záznamových médií na bázi Flash pamětí, byla založena v roce 1988. V roce 2004 dosáhla společnost zisku 1.8 miliard dolarů. Výrobky jsou prodávány prostřednictvím dvou distribučních kanálů, a to pomocí obchodníků a OEM produktů. SanDisk vyvíjí, navrhuje, vyrábí a distribuuje Flash paměťová média, která se používají v mnoha různých elektronických systémech.

Detailní popis produktu SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB

 

SanDisk Ultra 32GB 3.0 je stylový USB flash disk, který vás zaujme nejen poutavým a praktickým designem se zasouvacím konektorem, ale i skvělými parametry.

Disk nabídne 32 GB volného prostoru a také podporu USB 3.0 s přenosovou rychlostí až 100 MB za sekundu. Přenášení objemných dat se tak s tímto diskem stane hračkou.

 

 

SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB najdete v následujících kategoriích:

Další fotografie SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB

SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive 32GB
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace