obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Brašna Vanguard BIIN 21 černá

Brašna Vanguard BIIN 21 černá je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.

Vanguard BIIN 21 Black

Brašna Vanguard BIIN 21 černá

je vhodná pro digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a další příslušenství. Vnitřní rozměry brašny Vanguard BIIN 21 jsou 210 x 110 x 180 mm. Fotobrašnu Vanguard BIIN 21 můžete pohodlně nosit pomocí širokého popruhu přes rameno a vnitřní prostor má nastavitelné polstrované přepážky pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům.
Naše cena: 550 Kč
Běžná cena:890 Kč
Ušetříte:340 Kč (38%)
Ceny včetně 21% DPH
Počet kusů:
Stav: skladem
Záruka:24 měsíců
Výrobce: Vanguard
Vanguard je významným dodavatelem příslušenství především pro digitální fotoaparáty a videokamery. Pod značkou Vanguard nabízíme jak profi brašny, běžné brašny, pouzdra i batohy. Vanguard dále dodává velkou řadu různých stativů, kufry, dalekohledy pro sport i odpočinek, alba, rámečky a filmy.

Detailní popis produktu Vanguard BIIN 21 Black

Foto brašna Vanguard BI IN 21 - černá -

 

Vangard BIIN 21 je brašna spojující funkčnost a styl do jedné dobře vypadající podoby. Brašna Vangard BIIN 21 je vyrobena z odolného materiálu a kvalitního polstrování a dobře chrání vaše zařízení před poškozením. Má prostorný interiér a nastavitelné polstrované přepážky, takže si můžete vytvořit perfektní prostor.Fotobrašna Vangard BIIN 21 nabízí měkký vnitřek a vnitřní kapsy pro příslušenství. Mezi další funkce patří boční kapsa pro příslušenství, boční smyčky pro uchycení dalších předmětů a přední kapsa na zip.Vnitřní rozměry: 210 x 110 x 180 mm (D x Š x V)

Vnější rozměry: 250 x 170 x 235 mm

Hmotnost: 335 g

Materiál: Polyester

Kapacita Vangard BIIN 21: Zrcadlovka s objektivem, blesk a příslušenství, jako paměťové karty, kabely, baterie a nabíječka a další.

 

 

Další fotografie Vanguard BIIN 21 Black

Vanguard BIIN 21 Black
Vanguard BIIN 21 Black
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace