obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Doprava a platba

Zde naleznete cenu a možnosti dopravného. Pro zasílání balíků k Vám využíváme přepravní službu České pošty a PPL. Od 390,- jen za 29,-

Při nákupu sáčků a filtrů do vysavače nad 390,- a platbě předem na náš účet, získáte dopravu je za 29,- - PPL.

 

 


Cena za dopravu při objednávce do 390,-

Dobírka (ČP, PPL) – 119,-

Platba předem (ČP, PPL) – 69,-


Cena za dopravu při objednávce nad 390,-

Dobírka (ČP, PPL) – 119,-

Platba předem (PPL, ČP) – 29,-


Cena za dopravu při objednávce nad 1200,-

Dobírka (ČP, PPL) – zdarma

Platba předem (ČP, PPL) – zdarma


Cena za dopravu SLOVENSKO -
SLOVENSKÁ POŠTA platba předem– 59,-

 

 

Konkrétní přehled nákladů a způsobů dopravy naleznete před dokončením objednávky pod vybraným zbožím v košíku


Osobní odběr - neúčtujeme žádný poplatek! Osobní odběry ul. 1. máje 206, Třinec - ověřte si dostupnost na prodejně.


Od 28. 1. 2010 jsme zvýhodnili placení pro Slovenské zákazníky - pro vaše pohodlí jsme zřídili účet na Slovensku, takže podstatně ušetříte na poplatcích při převodu plateb. 

 

 

1. Expresní balíkovou službou PPL -  tato kurýrní služba přepravuje balíky do 50 kg. Doporučujeme vybrat tuto službu v případě, že se na doručovací adrese během dne vyskytujete (práce, manželka na mateřské dovolené, nemoc, příjemce v důchodu...) nutné uvést tel. kontakt, kde budete skutečně zastiženi - řidič Vás může kontaktovat. Pohyb balíku můžete sledovat na internetu www.ppl.cz nebo na tel.: 844 775 775, na základě čísla balíku, které Vám zašleme na e-mail.


V případě že zásilka obsahuje zboží, které nelze zaslat v jednom balíku, účtujeme za každý další balík poplatek 90,-, zákazníka vždy upozorníme před posláním.

2. Českou poštou  - touto službou je možné zasílat zboží do hmotnosti 30 kg. Službu doporučujeme v případě že se na adrese, kterou uvedete jako adresu doručení, nikdo během dne (8.00 - 15.00) nezdržuje. V tomto případě je zboží uloženo na České poště, kde si jej můžete v pracovní době pošty vyzvednout jen po dobu max. 5 pracovních dnů. Zásilku můžete sledovat na internetu www.cpost.cz nebo na tel.: 800 177 889, na základě čísla balíku, které Vám zašleme na e-mail.

3. Platba předem - při použití této možnosti nemusíte mít připravenou hotovost a jen v klidu převezmete zásilku nebo si vyzvednete zboží v prodejně v Třinci. Je to zároveň nejpohodlnější způsob dopravy. Před zaplacením si počkejte na zprávu, že Vámi vybrané zboží je skutečně na skladě nebo si tuto informaci telefonicky ověřte.

4. Osobní odběr  - Vaše zboží si můžete vyzvednout po telefonické domluvě v obchodě v Třinci, přičemž Vám samozřejmě nebude účtován poplatek za osobní odběr. 

 

 

hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace