obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Doprava a platba

Zde naleznete cenu a možnosti dopravného. Pro zasílání balíků k Vám využíváme přepravní službu České pošty a GLS.

 

AKCE ! Zvýhodněná cena dopravy pro službu GLS.

Při nákupu sáčků a filtrů do vysavače nad 599,- a platbě předem na náš účet, získáte dopravu je zadarmo - GLS.

 

 


Cena za dopravu při objednávce do 599,-

Dobírka GLS – 139,-

Dobírka ČP - 109,- až 169,-

Platba předem GLS – 69,-

Platba předem ČP - 89,-


Cena za dopravu při objednávce nad 599,-

Dobírka GLS – 139,-

Dobírka ČP - 149,- až 169,-

Platba předem GLS – 0,-

Platba předem ČP - 59,-


Cena za dopravu při objednávce nad 1200,-

Dobírka GLS – 99,-

Dobírka ČP - 109,-  

Platba předem (ČP, GLS) – zdarma


Cena za dopravu SLOVENSKO -
GLS  -  120,-  po zaplacení předem

 

 

Konkrétní přehled nákladů a způsobů dopravy naleznete před dokončením objednávky pod vybraným zbožím v košíku


Osobní odběr - neúčtujeme žádný poplatek! Osobní odběry ul. 1. máje 206, Třinec - ověřte si dostupnost na prodejně.


Od 28. 1. 2010 jsme zvýhodnili placení pro Slovenské zákazníky - pro vaše pohodlí jsme zřídili účet na Slovensku, takže podstatně ušetříte na poplatcích při převodu plateb. 

 

 

1. Expresní balíkovou službou GLS

Balíková služba GLS

Rychle a spolehlivě – tak si přejete obdržet svůj balík. A přesně tak funguje balíková doručovací služba GLS v zastoupení odesílatelů.

V ideálním případě je Vám balík dodán osobně.
Vy pak svým podpisem potvrdíte, že doručení balíku proběhlo úspěšně a že jste balík převzali. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti.

Jestliže nikdo není doma - GLS se zeptá Vašich sousedů, jestli pro Vás balík mohou převzít. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

Oznámení o zásilce - Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič Vám zanechá oznámení o zásilce. To obsahuje důležité informace, jako je jméno souseda nebo telefonní číslo GLS.

Pohyb balíku můžete sledovat na internetu GLS na základě čísla balíku, které Vám zašleme na e-mail. Telefoní kontakt pro příjemce je +420 567 771 111


V případě že zásilka obsahuje zboží, které nelze zaslat v jednom balíku, účtujeme za každý další balík poplatek 90,-, zákazníka vždy upozorníme před posláním.

 

2. Českou poštou  - touto službou je možné zasílat zboží do hmotnosti 30 kg. Službu doporučujeme v případě že se na adrese, kterou uvedete jako adresu doručení, nikdo během dne (8.00 - 15.00) nezdržuje. V tomto případě je zboží uloženo na České poště, kde si jej můžete v pracovní době pošty vyzvednout jen po dobu max. 5 pracovních dnů. Zásilku můžete sledovat na internetu www.cpost.cz nebo na tel.: 800 177 889, na základě čísla balíku, které Vám zašleme na e-mail.

3. Platba předem - při použití této možnosti nemusíte mít připravenou hotovost a jen v klidu převezmete zásilku nebo si vyzvednete zboží v prodejně v Třinci. Je to zároveň nejpohodlnější způsob dopravy. Před zaplacením si počkejte na zprávu, že Vámi vybrané zboží je skutečně na skladě nebo si tuto informaci telefonicky ověřte.

4. Osobní odběr  - Vaše zboží si můžete vyzvednout po telefonické domluvě v obchodě v Třinci, přičemž Vám samozřejmě nebude účtován poplatek za osobní odběr. 

 

 

hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace