obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Jak hledat zboží

Stručný a jednoduchý popis jak postupovat při hledání produktu na webu internetového obchodu Fotoprodej.cz

Návod jak hledat zboží na internetovém obchodě Fotoprodej.cz

 

Hledání zboží pomocí fulltextového vyhledávače

Snadný způsob jak najít produkt na stránkách internetového obchodu je pomocí fulltextového vyhledávače.  V levém horním rohu hlavní stránky e-shopu  Fotoprodej.cz zadáte do kolonky Vyhledávání název  Vámi hledaného výrobku a potvrdíte kliknutím na šipku vedle textového pole. Tuto možnost pro nalezení Vámi hledaného produktu použijete v případě, že znáte přesný název zboží. Fulltextové vyhledávání Vám odpoví i na dotaz jen na část názvu, ale v takovém případě se vám může zobrazit velké množství produktů a je proto výhodnější použít druhý způsob vyhledávání zboží na e-shopu Fotoprodej.cz.


Výběr zboží přes kategorie

 Druhou možností jak najít produkt na stránkách Fotoprodej.cz je použití menu Kategorie, která se nachází na levém kraji stránky našeho e-shopu. Hledáte digitální fotoaparát? Není nic snazšího než si rozkliknout kategorii Digitální fotoaparáty a vybírat.
Po kliknutí na kategorii Digitální fotoaparáty se Vám v levém menu stránky Fotoprodej.cz zobrazí podkategorie digitálních fotoaparátu, jednotliví výrobci. Vyberte si kliknutím na vašeho oblíbeného výrobce zobrazení jeho produktů.  Pokud Vám nezáleží jaké značky bude váš nový digitální fotoaparát, máme pro Vás připravené vyhledávání podle parametrů.
  Internetový obchod Fotoprodej.cz nabízí svým zákazníkům výběr digitálního fotoaparátu  podle parametrů optický zoom, efektivní počet pixelů nebo úhlopříčka LCD a další. Stačí kliknout na hodnotu parametru, která pro Vás bude ve vašem digitálním fotoaparátu dostatečná, a v okamžiku se Vám objeví digitální fotoaparáty, které tento parametr splňují. Při výběru vašeho digitálního fotoaparátu můžete použít vyhledávání pomocí více parametrů najednou.
V případě, že nemáte představu o tom jak má vypadat váš nový digitální fotoaparát, Vám nabízíme na výběr z nejprodávanějších produktů dané kategorie. Pod parametrickým vyhledáváním se v každé kategorii objevují její 3 nejlépe prodávané výrobky.


hledané slovo:
podrobné hledání

Rozlišení

Žádné hodnoty nebyly nalezeny.

Informace