obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
 • Foto
 • Dalekohledy
 • Sáčky do vysavačů
 • Elektrospotřebiče do domácnosti
 • Výpočetní technika

Obchodní podmínky

Kontaktní informace, mapa, otevírací doba, doprava a platba, reklamační řád, ochrana osobních údajů.

Internetový obchod Fotoprodej.cz poskytujeme zákazníkům přehledný nákup bez povinné registrace, ověřené papírové sáčky do vysavače a filtry k vysavyčům. Prodáváme i textilní sáčky do vysavyčů, vůně i různé příslušenstvý k vysávání. Náš cíl je spokojený zákazník, který se může spolehnout na kvalitní zboží, osobní přístup ke každé objednávce a zajímavé ceny. 

Provozovatelem internetového obchodu www.FotoProdej.cz je společnost:

EYE system s.r.o. (jen fakturační údaje)
Dolní Lištná 26
739 61 Třinec
IČO: 26821672
DIČ: CZ26821672
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, který vede Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 25831.

Bankovní spojení:
Fio banka: 2700214025 / 2010  - jen pro platby v ČR

Sídlo internetového obchodu FotoProdej.cz (dodací adresa):

01150_2.png

EYE system s.r.o.  
1.máje 206 
739 61  Třinec

tel.: 775 305 555 

e-mail: obchod@fotoprodej.cz 


provozní doba pro osobní odběry:

 

PO -  8:30 – 14:30
ÚT -  8:30 – 14:30
ST -  zavřeno
ČT -  8:30 – 13:30
PÁ -  9:00 – 14:30
SO -  zavřeno
NE -  zavřeno

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“Mimo pracovní dobu, dle dohody.

(parkování za rohem na ulici Dvořákova)

                         

Proč nakupovat právě u nás?

1. Nabízíme trvale nízké ceny – na veškeré zboží v naší nabídce získáváte trvalou slevu oproti doporučeným maloobchodním cenám. A nejen to, zboží často nabízíme se zajímavými a hodnotnými dárky.

2. Doprava – k doručení zboží zákazníkovi používáme osvědčené a spolehlivé přepravní společnosti, které doručí Vaší objednávku do 24 hodin po potvrzení. 

3. Informace pro Vás - jsme připraveni Vám zodpovědět jakýkoliv dotaz na tel. 775 305 555, nebo na e-mailu: obchod@fotoprodej.cz

4. Bezpečný nákup -  námi nabízené výrobky jsou nové, v originálním balení a pocházejí od českých distributorů. Na všechno zboží je poskytována minimálně dvouletá záruka a v případě poruchy můžete využít síť záručních opraven po celé ČR, nebo zboží reklamovat přímo u nás. Poskytujeme také garanci na vrácení nepoužitého zboží bez udání důvodů do 14 dnů, podle zákona. Chráníme Vaše soukromí tím, že požadujeme jen nejnutnější údaje k doručení zboží a v žádném případě je neposkytujeme třetím osobám.


 

 

Platební podmínky a způsoby plateb.

Prodávající si vyhrazuje právo změny ceny dle posunu kurzu a cenových akcí. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu prodávajícím v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu prodáno za cenu novou. Cena zboží zůstává stejná do vyprodání zásob.

Zákazník platí zboží při dodání tzv. na dobírku nebo zašle platbu předem na náš bankovní účet. Při osobním odběru v Třinci je možné platit v hotovosti - nelze platit kartou. V některých případech má prodávající právo požadovat před dodávkou zálohu ve výši až 100 % hodnoty objednávky. Na zaplacenou zálohu je vystaven doklad. Po dodání zboží je na dokladu o koupi hodnota zálohy odečtena.

Dodací podmínky.

Zboží dodáváme dle dostupnosti a provozních možností v co nejkratším termínu, obvykle 1 - 4 pracovních dnů, ve vyjímečných případech může být dodací lhůta delší. Splnění dodávky se považuje dodání zboží na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje přepravní služba GLS nebo Zásilkovna. Zásilka obsahuje fakturu, návod k použití v českém jazyce a záruční list (jen v případě že záruční list dodává výrobce).- doručování zásilek probíhá na území celé České republiky
- zásilky jsou standardně doručovány následující pracovní den po podání
- pojištění zásilky do hodnoty Kč 50.000,- v ceně
- sledování zásilky


 

Náklady na dopravu zboží.

ceník

(Konkrétní přehled nákladů a způsobů dopravy naleznete před dokončením objednávky pod vybraným zbožím v košíku). 


Od 28. 1. 2010 jsme zvýhodnili placení pro Slovenské zákazníky - pro vaše pohodlí jsme zřídili účet na Slovensku, takže podstatně ušetříte na poplatcích při převodu plateb.  

Osobní odběr - neúčtujeme žádný poplatek. Osobní odběry ul. 1. máje 206, 739 61  Třinec.

V případě že zásilka obsahuje zboží, které nelze zaslat v jednom balíku, účtujeme za každý další balík poplatek 90,-, zákazníka vždy upozorníme před posláním.


2. Českou poštou  - tuto službu již od 1.11.2021 nevyužíváme

3. Platba předem  - při použití této možnosti nemusíte mít připravenou hotovost a jen v klidu převezmete zásilku, nebo si vyzvednete zboží v obchodě v Třinci. Je to zároveň nejpohodlnější způsob dopravy. Před zaplacením si počkejte na zprávu že Vámi vybrané zboží je skutečně na skladě, nebo si tuto informaci telefonicky ověřte.

4. Osobní odběr  - Vaše zboží si můžete vyzvednout v pracovní době od 9:00 do 14:00, nebo po telefonické domluvě mimo pracovní dobu (775 305 555), přičemž Vám samozřejmě nebude účtován žádný poplatek za dopravu.

 

 

5. Platba předem - Slovensko  -  využíváme službu GLS, doba doručení je 2 dny po zaplacení částky předem na náš účet ve slovenské bance. Při potvrzení Vaší objednávky zároveň zašleme platební údaje. Za tuto dopravu zaplatíte jen 120,- Kč

 

 

Obchodní podmínky.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou koncový spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.)

Odstoupení od kupní smlouvy (storno objednávky).

Zákazník (spotřebitel = nepodnikatel) má právo odstoupit od objednávky kdykoliv před expedicí zboží a to bez jakéhokoliv postihu, kromě objednávky při které je požadována záloha, ze které prodávající hradí vzniklé náklady na zrušení objednaného zboží.

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 dále máte jako spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Jestliže toto právo uplatníte, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena zboží + nejlevnější náklady na přepravu zboží zakazníkovi, poštovné při vrácení hradí zákazník:

 1. Oznámit na adresu obchod@fotoprodej.cz (v případě nemožnosti - SMS na tel. 775 305 555) že odstupujete od smlouvy a požadujete vrácení částky uhrazené za zboží. ( číslo faktury, datum expedice, číslo účtu kam částku zaslat, datum a podpis )
 2. Zboží doručit na adresu (kontaktujte nás předem o doručení - anonymní balíky NEPŘEBÍRÁME!): EYE system s.r.o. 1.máje 206,  739 61  Třinec, s přiloženou a podepsanou kopií dopisu a kopií faktury.
 3. Zboží doručeno zpět prodávajícímu musí být: v původním nepoškozeném obalu, nesmí být používané, musí být nepoškozené a kompletní včetně příslušenství, návodů, záručních listů a dokladem o koupi.

Posílané zboží doporučujeme pojistit. Neposílejte na dobírku, nebude převzato.

 1. Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na: dodávku spotřebního zboží (nosiče obrazu a zvuku, datová média ) a jiné zboží, které nelze po použití vrátit do původního stavu před koupí a na zboží pořízené na splátky a prodané na pobočce.  
 2. Při splnění výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze zašleme převodem na váš účet nejpozději do 14ti pracovních dnů po fyzickém převzetí zboží.
 3. V případě opotřebovaného nebo poškozeného zboží, bude částka za zboží spotřebiteli snížena o hodnotu, která odpovídá poškození nebo opotřebení, zákazník bude informován.
 4. Při nepřevzetí zásilky a opětovném zaslání účtujeme navíc cenu skutečné dopravy. Při platbě předem odečteme dopravu z přijaté platby. U zásilky bez dobírky je to 90,- u dobírkové zásilky je to 150,- 

 

Při uplatnění náhrady v plném rozsahu, žádáme spotřebitele o splnění výše uvedených podmínek a tím vyhovět odstoupení od spotřebitelské smlouvy na které má podle zákona právo.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že zboží není na skladě, že se již nevyrábí nebo nedodává a jestliže je zboží v akční ceně již vyprodané. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet v nejkratším možném termínu. Prodávající si vyhrazuje právo výmáhat náklady spojené s vyřízením objednávky pří jednostranném porušení obchodní smlouvy, po potvrzení objednávky objednavatelem, čímž se rozumí nepřevzetí zboží od přepravce.

Upozornění - technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje právo změnit vlastnosti v průběhu výroby bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat.

Nevyzvednutí nebo nepřevzetí objednaného zboží od dopravce je považováno jako porušení kupní smlouvy ze strany zákazníka a proto v těchto případech budeme fakturovat skutečné náklady za odmítnutou přepravu. Jestliže po vytvoření objednávky zjistíte, že zboží nechcete, můžete objednávku před odesláním stornovat nebo zboží vrátit (nepodnikatel) bez udání důvodu ve 14-ti denní lhůtě.

 

 

 

 


Reklamační řád.

Reklamační řád popisuje obchodní vztah mezi kupujícím a společností EYE system s.r.o. (dále jen prodávající). Kupující převzetím zboží souhlasí s níže uvedeným reklamačním řádem, převzetím se rozumí okamžik předání prvnímu přepravci. Většina výrobků zakoupených ve společnosti EYE system s.r.o. obsahuje záruční list, kde je uvedena doba záruky a kontakt na záruční servis. Na ostatní výrobky se uplatňuje záruka fakturou nebo dodacím listem. Zákonná záruční doba je obecně 24 měsíců. Výjimku tvoří zboží prodávané se slevou, poškozené, použité nebo nekompletní označené jako bazar.

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud zjistí poškození, vyhotoví o něm záznam a je povinen ihned kontaktovat prodejce a to nejpozději do v den převzetí!. Pozdější reklamace mechanického poškození výrobku již není možné uznat. Před prvním použitím je kupující povinen prostudovat záruční podmínky včetně českého návodu a těmito informacemi se důsledně seznámit a řídit. Záruční doba začíná běžet v okamžiku předání zboží prvnímu přepravci.

V rámci zákonné záruční lhůty se reklamace řídí občanským zákoníkem.

Kupující má právo uplatnit záruku pouze na zboží, které vykazuje vadu, vztahuje se na něj záruční lhůta a bylo zakoupeno v internetovém obchodě www.FotoProdej.cz.
Při zjištění zavady na zakoupeném výrobku a dříve než nám zboží zašlete na reklamaci, nás prosím kontaktujte na tel.: 775 305 555 (v pracovní době) nebo na obchod@fotoprodej.cz kde vám poradíme jak reklamaci co nejlépe a nejrychleji vyřídit.

Servisní střediska pro zasílání reklamací:


Reklamace fotoaparátů a príslušenství s originálním záručním listem posílejte přímo na servis podle značky (Olympus, Canon, Vanguard, Sony, Panasonic)!

Olympus:
Olympus czech Group, s.r.o., člen koncernu, Teličkova 457/29, 751 24 Přerov II - Předmostí, +420 221 985 226, bezplatná linka 800 167 777, E-mail: info@olympus.cz, WWW: http://www.olympus.cz

Canon, Metz a Sigma:
AWH servis, Vinohradská 1710/100, 130 00  Praha-Vinohrady, Telefon: +420 222 721 525, Fax: +420 222 720 122, E-mail: awh@awh.cz, WWW: http://www.awh.cz/

Nikon:

Od 1. 4. 2017 se společnost VSP Data a.s. stává jediným autorizovaným servisním

střediskem také pro
- kompletní řadu fotoaparátů řady Nikon 1 a všech objektivů 1 NIKKOR,
- kompletní řadu digitálních zrcadlovek Nikon formátu DX, (například celá řada D3xxx, D5xxx, D7xxx)
- kompletní řadu objektivů NIKKOR formátu DX. (tj. všechny objektivy, které mají uvedeno DX v názvu)
- a příslušenství k výše uvedené technice vyjma všech zábleskových světel
- a Nikon s produktovým názvem COOLPIX: 

VSP Data, a.s. , Údolní 2188, 390 64 Tábor, tel.: +420 381 489 821, e-mail: nikonservis@vspdata.cz / www.vspdata.c


Společnost Nikon spol. s r.o. a autorizované servisní středisko pro produkty: 

kompletní řadu zrcadlovek Nikon formátu FX a jejich příslušenství, včetně všech objektivů formátu FX, všech zábleskových světel a veškerého sortimentu sportovní optiky. 

Nikon spol. s r.o. K Radotínu 15, 156 00 Praha 5, tel: 230 230 100. Provozní doba: Po - Čt: 9 - 17 hodin, Pá: 8 - 12 hodin

INFOLINKA NIKON ČR 800 900 980, SK 0800 042 053
Po – Pá 9:00 – 17:00

Vanguard:  

AGORA DMT, a.s. Řípská 11c,  627 00 Brno-Slatina,  Tel.: +420 515 913 820, E-mail: reklamace@agora.cz

hledané slovo:
podrobné hledání

Rozlišení

Žádné hodnoty nebyly nalezeny.

Informace