obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Nabíjecí baterie Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh

Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh výhodou těchto baterií eneloop je že si svoji energii dokáže zachovat na dlouhou dobu. Po spotřebování energie se baterie eneloop dá samozřejmě nabít a nabíjet se může až 1500 krát. Po nabití si baterie Sanyo Eneloop 4x AA 2000 mAh uchovává energii dlouhé měsíce, dokonce i po 12 měsících skladování poskytne téměř plný výkon.

Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh

Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh výhodou těchto baterií eneloop je že si svoji energii dokáže zachovat na dlouhou dobu. Po spotřebování energie se baterie eneloop dá samozřejmě nabít a nabíjet se může až 1500 krát. Po nabití si baterie Sanyo Eneloop 4x AA 2000 mAh uchovává energii dlouhé měsíce, dokonce i po 12 měsících skladování poskytne téměř plný výkon.Naše cena: 289 Kč
Běžná cena:399 Kč
Ušetříte:110 Kč (28%)
Ceny včetně 21% DPH
Počet kusů:
Stav: skladem
Záruka:24 měsíců
Výrobce: Panasonic
Panasonic má velmi široký záběr, nabízí digitální fotoaparáty, digitální videokamery, domácí kina, autorádia, zvuková zařízení, telefony a další. S nákupem značky Panasonic neprohloupíte. Společnost Panasonic je významným dodavatelem digitálních fotoaparátů.

Detailní popis produktu Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh

Panasonic  Eneloop 4x AA 2000 mAh -

Výhodou nových baterií Sanyo Eneloop je, že si dokáží svoji energii zachovat na dlouhou dobu. Po spotřebování energie se baterie eneloop mají až 1500 dobíjecích cyklů v nabíječkách pro Ni-MH články. Po nabití si baterie Sanyo Eneloop uchovává energii dlouhé měsíce, dokonce i po 12 měsících skladování poskytne téměř plný výkon - 75% po 36 měsících!

S baterií eneloop společnost Panasonic poprvé uvádí na trh baterii, která minimalizuje negativní vlastnosti nabíjecích baterií a baterie se používá tak jednoduše jako klasické alkalické baterie.

Klíčem k tomuto přelomovému kroku byla minimalizace samovybíjení. Samovybíjení je znakem baterií všech druhů, ale projevuje se zejména u nabíjecích baterií. Znamená to, že baterie během času ztrácí svůj elektrický náboj i tehdy, kdy není používána. Proto jsou baterie prázdné , kdyz je necháte v digitálním fotoaparátu, přestože jste je před čtrnácti dny nabíjeli.  

Minimální garantovaná kapacita baterií Sanyo Eneloop AA je 1900mAh, ale skutečná kapacita může přesahovat 2000 mAh.

Pro nabíjení Panasonic Eneloop lze použít jakoukoliv nabíječku Ni-MH článků včetně rychlonabíječů a to i 15ti minutových.

 

 

 

 

Související produkty Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh

podobné zboží:

Nabíjecí baterie Sanyo Eneloop 1x AA 2000 mAh za 99,-99,- Kč
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace