obchod@fotoprodej.cz kontakt na mobilní telefon
  • Foto
  • Dalekohledy
  • Sáčky do vysavačů
  • Elektrospotřebiče do domácnosti
  • Výpočetní technika

Nabíjecí baterie Sanyo Eneloop 1x AA 2000 mAh

Panasonic Eneloop 1x AA 2000 mAh volně ložené. Výhodou těchto baterií eneloop je, že si svoji energii dokáží zachovat na dlouhou dobu. Po spotřebování energie můžete baterie eneloop znovu nabít ve standardní nabíječce a nabíjet se můžou až 1000 krát. Po nabití si baterie Sanyo Eneloop AA 2000 mAh, min. 1900mAh uchovává energii dlouhé měsíce, dokonce i po 12 měsících skladování poskytne téměř plný výkon. Akumulátory Sanyo Eneloop AA prodáváme samostatně bez obalu.

Sanyo Eneloop 1x AA 2000 mAh

Panasonic Eneloop 1x AA 2000 mAh volně ložené. Výhodou těchto baterií eneloop je, že si svoji energii dokáží zachovat na dlouhou dobu. Po spotřebování energie můžete baterie eneloop znovu nabít ve standardní nabíječce a nabíjet se můžou až 1000 krát. Po nabití si baterie Sanyo Eneloop AA 2000 mAh, min. 1900mAh uchovává energii dlouhé měsíce, dokonce i po 12 měsících skladování poskytne téměř plný výkon. Akumulátory Sanyo Eneloop AA prodáváme samostatně bez obalu.Naše cena: 99 Kč
Ceny včetně 21% DPH
Počet kusů:
Stav: není na skladě
Záruka:24 měsíců
Výrobce: Panasonic
Panasonic má velmi široký záběr, nabízí digitální fotoaparáty, digitální videokamery, domácí kina, autorádia, zvuková zařízení, telefony a další. S nákupem značky Panasonic neprohloupíte. Společnost Panasonic je významným dodavatelem digitálních fotoaparátů.

Detailní popis produktu Sanyo Eneloop 1x AA 2000 mAh

Panasonic Eneloop 1x AA 2000 mAh -


Výhodou nových baterií Sanyo Eneloop je, že si dokáží svoji energii zachovat na dlouhou dobu. Po spotřebování energie se baterie eneloop může dobíjet až 1000 krát v nabíječkách pro Ni-MH články. Po nabití si baterie Sanyo Eneloop uchovává energii dlouhé měsíce, dokonce i po 12 měsících skladování poskytne téměř plný výkon - 90% po 6 měsících, 85% po 12 měsících!

S baterií eneloop společnost SANYO poprvé uvádí na trh baterii, která minimalizuje negativní vlastnosti nabíjecích baterií a baterie se používá tak jednoduše jako klasické alkalické baterie. Sanyo enelope jsou kvalitní nabíjecí baterie.

Klíčem k tomuto přelomovému kroku byla minimalizace samovybíjení. Samovybíjení je znakem baterií všech druhů, ale projevuje se zejména u nabíjecích baterií. Znamená to, že baterie během času ztrácí svůj elektrický náboj i tehdy, kdy není používána. Proto jsou baterie prázdné , kdyz je necháte v digitálním fotoaparátu, přestože jste je před čtrnácti dny nabíjeli.  

Pro nabíjení Sanyo Eneloop lze použít jakoukoliv nabíječku Ni-MH článků včetně rychlonabíječů a to i 15ti minutových.

Akumulátory Sanyo Eneloop AA prodáváme za tuto cenu samostatně po jednom kuse.

Minimální garantovaná kapacita baterií Sanyo Eneloop AA je 1900mAh, ale skutečná kapacita může přesahovat 2000 mAh.

 

 

 

 

 

Související produkty Sanyo Eneloop 1x AA 2000 mAh

podobné zboží:

Nabíjecí baterie Panasonic Eneloop 4x AA 2000 mAh za 289,-289,- Kč
hledané slovo:
podrobné hledání

Výrobci

Rozlišení

Informace